Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

San, nebuvom nei vienam, nezinau... bet gal iki kokiu 13-14? Nezinau...
Atsakyti
Veluma, Sigute Ilgauskiene, bet pasirodo ji paradontologe, gal as ne taip supratau kai pirma karta pasakojo.
Atsakyti
Mergiona, kas yra paradontologe? kokia klinika, gal zinai?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 11, 19:22)
Mergiona, kas yra paradontologe? kokia klinika, gal zinai?


tfu, gerai parasiau, periodontologe

http://www.klsp.lt/s...tai/personalas/

zodziu man pasake tai- dirba poliklinikoje- tada reikia odontologo siuntimo pas ja ir dar privaciai. Drauges vyra gyde, jam kazkaip dantys visi klybejo, su dantenom kazkas, sake tuoj salint visus reiks, o ji isgelbejo. Jei tau kazkas i ta puse- galesiu smulkiau suzinot. 4u.gif
Papildyta:
Gavau vaikpinigius, 136.80 unsure.gif kur dar 8.20 pasidejo, a? opiat' menia obizhajut!
Atsakyti
pasirodo as skaiciuot nemoku ax.gif

da, pas mane name "veseluxa" (laaaabai linksma, kabutese), dvi nuo tos ligos, nuo kurios TA kate mire mirstancios kates unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 12 balandžio 2017 - 08:49
Mergiona, kas ten su tom katem?
Mano mamai periodontologes reik. Duok kur privaciai dirba. Nezaisim su poliklinikom. Aciu!

Siaip, klausimuks, uz kiek pinigu per men dirbtumet tik del pinigu?
Atsakyti
Veluma http://www.klinike.lt/gydytojai sako ten visi super jei dar kokiu specu reikia 4u.gif

del pinigu... as nzn, man pinigai- pagrindine motyvacija, netikiu visais kitais bla-bla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 12 balandžio 2017 - 20:44
Mano supratimu, dirbama "tik dėl pinigų" tada, kai dirbama už minimumą. Nes būtent tada tu neturi iš ko rinktis - tau tiesiog reikia išgyventi. Visais kitais atvejais randasi didesnis ar mažesnis pasirinkimas.
Atsakyti
San, as priesingai galvoju, uz minimalke- visad ka nors rasi, ne ten tai ten, o nerasi, ar tingesi kuri menesi dirbt- pasalpom tiek pat susirinksi. O vat jei nori daugiau- pasirinkimo minimum ir tenka "dirbt uz pinigus". Pati Veluma jei neklystu kazkada kazkur nuejo ir suzinojo kiek uz praktiskai toki pat darba moka- lyg 3 kartus maziau buvo. Jei kazkur ilgiau dirbi, turi kazkokiu bonusu- lt pasirinkimo nulis. Cia kaip jei gimei vln jau ir nebera kur vaziuot... (lt mastais).
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 12, 22:01)
San, as priesingai galvoju, uz minimalke- visad ka nors rasi, ne ten tai ten, o nerasi, ar tingesi kuri menesi dirbt- pasalpom tiek pat susirinksi. O vat jei nori daugiau- pasirinkimo minimum ir tenka "dirbt uz pinigus". Pati Veluma jei neklystu kazkada kazkur nuejo ir suzinojo kiek uz praktiskai toki pat darba moka- lyg 3 kartus maziau buvo. Jei kazkur ilgiau dirbi, turi kazkokiu bonusu- lt pasirinkimo nulis. Cia kaip jei gimei vln jau ir nebera kur vaziuot... (lt mastais).


Ką paršei - irgi yra tiesa. Bet
(1) na kokie tie darbai už minimumą. Kur ten juose kūrybiškumas, gilus prasmingumas?
(2) kai tenka dirbti (t.y. išgyventi) už minimumą, tai ne tas (ne pasitenkinimas darbu) galvoj būna...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 04 12, 22:16)
Ką paršei - irgi yra tiesa. Bet
(1) na kokie tie darbai už minimumą. Kur ten juose kūrybiškumas, gilus prasmingumas?
(2) kai tenka dirbti (t.y. išgyventi) už minimumą, tai ne tas (ne pasitenkinimas darbu) galvoj būna...


eeee, o uz 1000, gerai 10 000 "kurybiskumas ir gilus prasmingumas"? unsure.gif

nu tai gi ne vienas seimoje dirba, gal vyras sakem babkes varto...

ir pasirinkimas tu darbu daug didesnis- gali rinktis arciau namu, patogiom darbo valandom, su maistu, su darbiniais rubais- ziurek ir prikapsejo privalumu iki 600 kokiu... o uz 600 jau darbai nesimeto.
Atsakyti
o jei. as tikrai kitam pasaulyje gyvenu ir galvoju kad MB per daug moka. pas ji sandelio darbuotojas daugiau nei 600 gauna, tai as isivaizduoju kad tokiu algu nera😄😄.

as vis dar blaskausi. vakar turejau situacija, kur buvau verciama prisiimti papildomu isipareigojimu ateinantiems metams, bet apsimeciau kad nesuprantu. Nes as nuosirdziai siandien enzinau kur as busiu vasaros viduryje, kai ta nauja IT sistema diegs, tai kaip as galiu prisiimt kazkokias atsakomybes... savaitgali mamai bandziau pasakyt, pakalust patarimo, kaip man elgtis, tai vos aparpuolio negavo. atsakymas buvo: taigi visi dirba del pinigu, kokios dar tau prasmes darbe reikia. ir sekantis: o tai uz ka valgysit? 😂 tai vel susimasciau, kad gal tikrai?..

vaziuojam siandien prie namu savo kaime buto apziuret. Gal nupirksim tevams ateiciai (vieniems ar kitiems), o pradziai isnuomosim gal? gal rasim kas uz gera kaina kaime nores gyvent.... nes panasu kad mes patys tai matyt is savo kaimo neiseisim, MB vaikams zaidimu stadiona rengia, taip kad... nera palaikymo 😄😄i Misionieriu sodus ar visu sventu 7 kraustytis ( cia paskutiniai nauji projektai " ikrite" man i akis)😄
Atsakyti