Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 04 06, 23:35)
jega! O ka, nezinai reiso trukmes, ar isvis ne Lt tusinsies?

Aš kadensijoj, linija Austrija- Ispanija, tai dirbu ten. Šiuo metu turiu krovinuką popieriaus, ryt siekiam Prancūziją, mokytojas važiuoja nsmo, aš atsistoviu 24, ir pirmadienį jau būtinai turiu būti Ispanijoj smile.gif Ten gausiu vėl kažka ir vešiu vėl kažkur- tsip ir gyvenam čia smile.gif
Atsakyti
gal kam reikia sckechers kedukų merginai: 36 d. rožiniai - sidabriniai.
Avėti vos kelis kartus, bet mano vaikas staiga tapo paaugle ir blizgančių nė už ką nesiauna...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 04 08, 17:39)
gal kam reikia sckechers kedukų merginai: 36 d. rožiniai - sidabriniai.
Avėti vos kelis kartus, bet mano vaikas staiga tapo paaugle ir blizgančių nė už ką nesiauna...


nu kam reikia, kam reikia, dar ji klausia ax.gif o kiek kainuoja? ax.gif

Denaxa, jega, tavo svajoniu gyvenimas mirksiukas.gif

O as turiu svajoniu parasa, bent jau kol kas (kol SoDrai mokesciu nesumokejau)
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 08, 18:48)
nu kam reikia, kam reikia, dar ji klausia  ax.gif o kiek kainuoja?  ax.gif




Bet, žinok, blizgantys.
Pirmadienį "mūsuose" atostogauji?
Atsakyti
Sveikos, gal zinote gera odontologijos klinika Klaipedoje. Man reikia mamai, periodontrs, chirurgo, protezuotojo...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 04 08, 19:07)
Bet, žinok, blizgantys.
Pirmadienį "mūsuose" atostogauji?


na reiks paziuret, bet kol kas maniskem blizga ir ruzala- grozio etalonai, mazesnei dar Elze stambiu planu- i vawe zashibis' biggrin.gif

pirm VBE unsure.gif jei liksiu gyva tai po Velyku tada kita pirm unsure.gif

QUOTE(Veluma @ 2017 04 08, 19:19)
Sveikos, gal zinote gera odontologijos klinika Klaipedoje. Man reikia mamai, periodontrs, chirurgo, protezuotojo...


drauge zino. Parasiau Skype, kai atsilieps parasysiu 4u.gif Jei lb skubu- galiu bandyt i tel, bet nu ten sunkus momentas jai tai gal palaukiam Skype ax.gif
Atsakyti
Mergiona, aciu. Neskubu. Nuvedziau Vln kur eiciau pati, bet labai ilgas gydymas, vizitu daug, neprivazines (dirba dar). Kaina irgi ispudinga, bet ka darysi.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 08, )
Denaxa, jega, tavo svajoniu gyvenimas  mirksiukas.gif

kol kas streso dar labai daug biggrin.gif Svoris tik taip krenta, darausi graži kaip aštuoniolikinė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 08 balandžio 2017 - 23:16
Ponios daugiavaike, ar gavot pinigus? ax.gif mane vel ignorina??? ar dar anksti panikuoju?
Atsakyti
Uz koki men tu negauni? Kovo men gavau, balandi dar ne. Jei reikia,ryt ryte galiu tikslias dienas kada ikrito nuo metu pradzios paziuret.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 10 balandžio 2017 - 20:00
Sveikos gyvos 4u.gif

Atostogauju. Priiplanavau darbų darbelių namie ( lngus valyt, spintas tvarkyt ir pan.), tai rankos užimtos, o galva ilsis biggrin.gif

Denaxa, tai taip iš karto ir įmetė į kelią? Bet skundų nesirdim, tai tikriausiai visai gerai? Kiek tas reisas tęsis? Kada jau namo?
Atsakyti
Man Vokietijos temoj niekas neatsako, tai čia paklausiu.
karuselių parkai Vokietijoj: Legolandas ir Europa - iki kokio amžiaus rekomenduotumėt?
Atsakyti