Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Na, pirminis terminas buvo birzelio 1-a, bet jis bus aiskus balandzio gale tik, nes priklasuo daug kas nuo sandelio situacijos, kuri ne visai nuo musu priklauso (nuo pardavejo). Tai jei jis uztemps, ir metai persiris i antra puse bus neprotinga iseit be metines premijos, o tai reiskia kitu metu kovas.

Bet ne tai svarbiausia. Svarbiausia, kad pries pora metu vyras prase neiseit, o siandien- jau praso iseit. Paraleliai jau dirbu siek tiek, geguze paleidziam dar oora projrktuku, tai bus matyt iskart kas ir kaip.

Iseit kad iseit - as taip nedarysiu. Nes tas sprendimas turi buti galutines, galimybe sgrizt nebus. Ir karjeros nebus. Bet bus laisve...sprendimuose...O su darbu viskas kitkas ateis.

Mergiona, cia kad tema nemirtu biggrin.gif

Lim, kaip tau naujame darbe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 03 balandžio 2017 - 06:15
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 02, 21:21)
kodel nesazininga?


Nes Velumai reiks ir taip daug butelių pirkti. O dar ir siųsti taip toli mirksiukas.gif

QUOTE(Veluma @ 2017 04 03, 05:14)

Lim, kaip tau naujame darbe?


Normaliai. Rodos, po truputį prisijaukinu kolegas ir jie keičia nuomonę, kad nu nepasamdė manęs po jų skalbinius knistis, į problemas baksnot ir kaip dirbti aiškint, greičiau patart ir padėti kartu pramušti ten, kur pažanga reikalinga. Šefas jėginis - self develipment fanas - randam daug bendrų temų, jis vis stabdo mane ir primena savęs nespausti. Nes nu 3 mėn tai drąsiai įsivažiuot reikia, anot jo.... Įmonė irgi tokia atsipalaidavus visa, nėr akcininkų - nėr problemų ax.gif Žodžiu, dirbu toli gražu ne tai, ką galvojau. Bet apimtis labai plati ir daug vietos tobulėjimui, tad esu baisiai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif Saipykites. Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis. As Naujuju vakare aiskiai surasiau 2017 norus ir tikslus. Ziuresim.

Ateinu i darba siandien, gi announcment'as didelem raidem, kad vel funkcijos re-organizavimas. Nezinau, ar iki saliu lygio tiesiogiai nusileis per darbuotoju mazinima, bet bet kokiu atveju poveikis bus juntamas. Tai kam man visa tai?
Atsakyti
biggrin.gif veluma, mes nesisaipom. Is sono ivertinam smile.gif.
Tai 2018 kovas? Ok, as lazinuosi, kad neiseisi smile.gif
Atsakyti
As irgi visai nesisaipau unsure.gif

Siandien savo sefui i klausima, kur save matau 3m begyje, atsakiau, kad jo vietoje bigsmile.gif

Ir dar pakisau minti kad noriu mokytis - gerai butu uz imones pinigus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 03 balandžio 2017 - 20:44
Tyluma čia unsure.gif pavasaris, aš irgi bėgioju darbuose, namuose, dar ir laukuose norisi unsure.gif biggrin.gif
Veluma žiūriu kaip visad su egzistencinio darbo dilemomis. Tikiu susikaups ir priims galų gale tą lemiamą sprendimą. 4u.gif
Lim šaunuolė 4u.gif

Sprendžiu dilemą - kokią mokyklą būsimam penktokui parinkti... jau kaip pavargau... Buvau Landsbergienės paskaitoj, nė kiek nepadėjo. unsure.gif

Ir dar ruošiuos atostogoms kurios už 2 dienų yahoo.gif
Atsakyti
Sveika, pavydziu del atostogu ax.gif

As tiek pavargus kad net cia nera jegu parasyt... visu rimtumu svarstau mest viena darba nes antr jau buvo plionke trukus ir toks nedideles nesklandumas ismuse is pusiausvyros visai dienai beveik. rolleyes.gif Paziuresiu ar pavyks nors kiek per Velykas pailset.

Pasidovanojo musu svelniausias katinas wub.gif turim nauja kate, zodziu kol kas 4 namuose, bet vienas tuoj kraustosi i Siaulius, bet perse panasu kad visgi atsikrausto pas mus wub.gif tai vel 4 bus. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 06, 22:40)

Pasidovanojo musu svelniausias katinas  wub.gif turim nauja kate, zodziu kol kas 4 namuose, bet vienas tuoj kraustosi i Siaulius, bet perse panasu kad visgi atsikrausto pas mus  wub.gif tai vel 4 bus.  bigsmile.gif


Mergiona, darai labai gerus darbus, pagarba 4u.gif
O aš Velykas praleisiu kažkur Europos kažkokiam parkinge, ir išvis visiškai nesišku, kada grįšiu namo...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 04 06, 21:55)
Mergiona, darai labai gerus darbus, pagarba 4u.gif
O  aš Velykas praleisiu kažkur Europos kažkokiam parkinge, ir išvis visiškai nesišku, kada grįšiu namo...


aciu wub.gif

Kas nors nutiko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 06, 23:12)
L
Kas nors nutiko? unsure.gif

Nieko nenutiko, baigėsi apmokymas, lieku toliau dirbti viena... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 04 06, 22:31)
Nieko nenutiko, baigėsi apmokymas, lieku toliau dirbti viena... smile.gif


jega! O ka, nezinai reiso trukmes, ar isvis ne Lt tusinsies?
Atsakyti
Vel ispuolis. O mano vyras kaip tik dabar Stokholme. Baisu... paroda uzdare, metro nevaziuoja, policija visur...
Kaip kartais tai kas atrodo toli, yra visai arti... kaip tik siandien popiet jie planavo i centra vaziuot, bet patingejo....
Atsakyti