Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 04 02, 17:49)
Mergiona, nemirsim.

Mes si savaitgali daug reikalu sutvarkem, darbu kieme ir name padarem. Su mb vis diskutuojam del mano isejimo is valdosko darbo, jau kaip ir sutikau... liko tik data apsisprest, gal net nuo birzelio 1...maziau pinigu, bet savo viskas....

biggrin.gif lazinames, neiseisi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 02 balandžio 2017 - 19:50
QUOTE(Realesne @ 2017 04 02, 20:47)
biggrin.gif lazinames, neiseisi biggrin.gif


as tai kitaip pasakyciau- lazinames, kad pasigailesi isejusi, jau po pirmo konflikto su mb biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 02 balandžio 2017 - 19:56
Lazinames. su abiem. 😄 Is ko?

yra tsm tikru niuansu, susijusiu su MB liga, nenoriu labai plesris, bet kartais ateina laikas sprendimus daryt...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 02, 21:00)
Lazinames. su abiem. 😄 Is ko?

yra tsm tikru niuansu, susijusiu su MB liga, nenoriu labai plesris, bet kartais ateina laikas sprendimus daryt...


biggrin.gif bigsmile.gif
is vyno butelio, kuri kartu susitike ir ispliurzinsim, o jau pirks ji pralaimejusioji puse bigsmile.gif 4u.gif

kuo jo liga susijusi su tavo darbu ir kaip isejimas ja pagydys/pagerins situacija?
Atsakyti
Milaaa, nors as alko vartojima kaip ir sumazinau stiprokai, bet tinka. Tik nebus taip greitai viskas😄😄. Pirma sandeli nupirkt reik ir tada bus matyt kiek pinigu turim😄. Bet labai norisi laisvesnes vasaros. Jei ne si laisva, tai tikiuos kad paskutine "pradirbta".
Atsakyti
As irgi noriu bigsmile.gif vyno ne, bet statyt uz ka nors. Sugalvojau: mano variantas "kaip bebutu Veluma padarys teisingai ir pelningai".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 02 balandžio 2017 - 21:04
Mergiona, statyk ir is vyno. Nes kad patikrint "teisingai ir pelningai" reik laiko. Tada tas vynas bus gerai islaikytas, brangiai parduosi 😄😄
Atsakyti
a, na tada vertinsim kaip investicija biggrin.gif
Atsakyti
Aš statau už Velumos sprendimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 02, 19:23)
Milaaa, nors as alko vartojima kaip ir sumazinau stiprokai, bet tinka. Tik nebus taip greitai viskas😄😄. Pirma sandeli nupirkt reik ir tada bus matyt kiek pinigu turim😄. Bet labai norisi laisvesnes vasaros. Jei ne si laisva, tai tikiuos kad paskutine "pradirbta".


Pala pala, tai terminas buvo iki birzelio 1? biggrin.gif o dabar netaip greitai? Sutariam termina, ir sutiku ir as biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 02 balandžio 2017 - 22:03
bigsmile.gif aš nesilažinsiu, nes būtų nesąžininga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 04 02, 22:08)
bigsmile.gif aš nesilažinsiu, nes būtų nesąžininga  biggrin.gif


kodel nesazininga?
Atsakyti