Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Pas mane langai sugedo blink.gif ka ten rodo??? toki balta, ant zemes??? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 25 kovo 2017 - 08:40
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 25, 09:36)
Pas mane langai sugedo  blink.gif ka ten rodo??? toki balta, ant zemes???  blink.gif

Mes prie ispanų sienos stovim, tai irgi tik +10, praeitą savaitgali virš 20 buvo. Bet vis tiek apranga vasarinė, į lauką tik megztuką užsimetu jei vėsiau- kur tu čia prisirengsi kai viena diena pietuose, o kitą jau viršun mini, o mašinoje visada šilta smile.gif
Atsakyti
Pasitikrinau: http://gyvbudas.lryt...aurai-o-jus.htm

Prašau mane skubiai uždaryti į baltą minkštą palatą ir skaniai maitinti.


Antras savaitgalis ištisai klausom trijų tenorų - panelei kontrolinis bus: reiks iš klausos atskirti kuris iš jų dainuoja unsure.gif
Atsakyti

Kaip gyvenu,tai ka, 6 men pragulejai? Suprantu kad visko buna, bet realybeje??? Kaip ta padaryt su naujagimiu? Ir tokie atsitikimai man labai neprofesionalus gyd atzvilgiu atrodo. Jau geriau cezaris, kam ta moteri taip draskyt?

nu kaip kaip, 3 tabletes nuo skausmo ir judi. Niekur neidavau, tai tik namie. Paskui po kazkiek laiko pridegino, o kad vistiek nebuvo gerai, tai po 6 men (nes tik tada eile atejo) is naujo siuvo.

Labas. Nieko neskaiciau va beveik 2 sav, galvojau bus n+k puslapiu privaryta, o cia tik keli :D uzsieme?

as susiradau naujos veiklos, tai neber supermamai laiko. Laukiu atostogu, tada vel atostogu ir tada jau kada vaikas i darzeli iseis :D kada nzn ko lauksiu.

Atsakyti
As iki Velyku valandas skaicioju ax.gif nzn kaip si savaitgali isgyvensiu o po jo savaite. Atvaziuoja teta is amerikos, as ja tikrai lb myliu, bet nei kiek savaitgali nei pailsesiu nei pasiruosiu savaitei... nzn kaip reiks isgyvent unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 28 kovo 2017 - 17:23
Sveikos,
as vis paziuriu, bet rasyt neturiu ka. Irgi uzsivertus darbais, dviem frontais varau, bet tuom ir dziaugiuosi. Daugiau nieko naujo ir idomaus.
Atsakyti
Pas mane šiltnamyje sudygo ridikėliai, salotos, špinatai ir gražgaržtės. Per anksti dar jiems, kažin ar atlaikys minusą. Ėjau morkų sėti, o visa kita supyliau šiaip - "nes vis tiek jau atėjau ir sėklos pernykštės greičiausia nedaigios". Morkos nesudygo ax.gif
Atsakyti
verysad.gif mirsta mano perse, na ne sia minute, bet jai ta pati liga kaip maniskei nuo kurios tema prasidejo, sprendziant pagal maniske jai vos keli menesiai liko verysad.gif
Atsakyti
Mergiona...

Pagyvenus, as nieko nesejau, nes batsuuvys be batu, mano siltnamis dar nesutvarkytas pavasariui. Bet gal savaitgali pavyks, ridikus ir rukola noriu paset. Ant palanges paprika ir aguekai auga, pomidorus ruosiuosi pikiuoti si savaitgali....
Atsakyti
Atidariau sezoną: išvedžiau sportbatukus parko skruzdžių su pavasariu pasveikinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 04 02, 15:15)
Atidariau sezoną: išvedžiau sportbatukus parko skruzdžių su pavasariu pasveikinti smile.gif


mes snd trumpom rankovem po Druskininkus... kas turejo... nes vargsas Sausainis buvo su zieminiais batais unsure.gif

kazkur siom dienom musu temai sueina 6 metai. Ta kate nuo kurios viskas prasidejo isgyveno 6 metus ir 7 dienas. Nesinoretu kad musu tema lygiai tiek nugyventu verysad.gif
Atsakyti
Mergiona, nemirsim.

Mes si savaitgali daug reikalu sutvarkem, darbu kieme ir name padarem. Su mb vis diskutuojam del mano isejimo is valdosko darbo, jau kaip ir sutikau... liko tik data apsisprest, gal net nuo birzelio 1...maziau pinigu, bet savo viskas....
Atsakyti