Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(milaaaa @ 2016 12 10, 22:00)
siemet numatytas led antkaklis


reiškias išbėgu aš parkelin pabėgiot, temsta... kol bėgioju, ir visai tamsu pasidaro... bėgu aš, o man iš priekio toks baskervilis atvaro fear.gif nieko daugiau nesimato, nei žmogaus, nei šuns, tik tas antkaklis...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2016 12 10, 23:07)
reiškias išbėgu aš parkelin pabėgiot, temsta... kol bėgioju, ir visai tamsu pasidaro... bėgu aš, o man iš priekio toks baskervilis atvaro  fear.gif nieko daugiau nesimato, nei žmogaus, nei šuns, tik tas antkaklis...


biggrin.gif as kai pirma karta pamaciau vos i stulpa neivariau. Bega link kelio xz kas blink.gif blink.gif dar tokiu konkretnu greiciu blink.gif
Atsakyti
Lim, kad kuo didesnis cikenfaktorius, tuo naujesnes reik masinos, teip kad neprapuls ta masina biggrin.gif
O, dar tokio negirdejau/nemaciau antkaklio, reik babos suniui toki padovanot, o tai vaiksto patamsi.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2016 12 10, 23:07)
nieko daugiau nesimato, nei žmogaus, nei šuns, tik tas antkaklis...


musiskis megsta issinerti is antkaklio ir pasprukti pasilakstyti unsure.gif tai kai pasprunka vakarop, nesimato, ale uztai gerai girdisi biggrin.gif tai dabar norisi, kad ir matytusi bigsmile.gif nauja cuciku mada rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif Katinai linksmi o as planuoju buta tvarkyt, tai liudna. Gaaaaal mums vaidmenim susikeist kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2016 12 10, 21:13)
ir man nebutu svarbu kiek moka, bet nerusiuociau kazkokiu vistu ar saldytu zuvu, nedeliociau desros ant picos... kiekvienam savo...

QUOTE(pagyvenus @ 2016 12 10, 22:00)
Aš nespjaunu į jokį darbą. Reikėtų - rinkčiausi darbininkišką profesiją, mokinčiausi ir dirbčiau.

Nu vistu ar zuvu ir as rusiuoti nenoreciau, bet bendrai paemus nieko neturiu pries ''darbininkiska darba'' smile.gif pvz sokolado fabrike prie pakavimo konvejerio uz padoru atlyginima (kaip tik vakar is smalsumo ziurinejau pasiulymus darbui uzsieny).
Tik, deja, net tokiam darbui as netinku verysad.gif , nes nurodytas amziaus cenzas - iki 55 metu blink.gif

Del tevu slaugos, kaip suprantate, turiu ka parasyti, nes iki siol esu fronto linijoj ir kiek dar busiu viens D.zino - gal diena/savaite, gal keleta metu unsure.gif
Jei nepatingesiu - vakare isijungsiu i diskusija ir issakysiu savo IMHO smile.gif Dabar kazkaip upo nera...
beje,labai dziaugiuosi, kad musu temoj be manes praktikiu nera, ir linkiu, kad kuo ilgiau, o geriausia niekada, nebutu 4u.gif
Atsakyti
Nu va. Nauja automobiliu apzvalga mano bloge - aciu naujokei-nenaujokei, suzadinusiai prisiminimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 11, 11:18)
Nu va. Nauja automobiliu apzvalga mano bloge - aciu naujokei-nenaujokei, suzadinusiai prisiminimus  wub.gif

Norejau paziuret ale nerodo feisbuke :/ et.
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2016 12 11, 12:15)
Norejau paziuret ale nerodo feisbuke :/ et.


Kaip tai nerodo - tik ten ir rodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 11 gruodžio 2016 - 13:30
QUOTE(KaipGyvenu @ 2016 12 11, 14:15)
Norejau paziuret ale nerodo feisbuke :/ et.


nu yra, bet ne apie automobilius unsure.gif arba as irgi nerandu blink.gif
man patinka paskaityti Lim mintis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 11 gruodžio 2016 - 13:37
tai rodo, bet tas ne apie masinas biggrin.gif mazu maziausiai tikejaus kokio geltono lambordzini.
Atsakyti
Na juk reklama ne visada atitinka turinį biggrin.gif


Milaaa, ačiū wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 11 gruodžio 2016 - 13:46