Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Gipsas ne kas...

Mergiona, o kaip nustato kaciu amziu?

Dvi NLP seminaro dienos prabego ziauriai greit. Laukiu dar. Pries nosi stovejo lekste su saldainiais. Ir nei vieno vienintelio... Atsilaikiau. Tik ziauriai alkana jauciuos. Net kai skrandis prikimstas. Treneris sako - norma, taip turi buti. Hrrrr Dar niekada nebuvau apdorojusi tokio kiekio darzoviu ir vaisiu. Ir kavos be cukraus ir be kofeino...
Atsakyti
Sunkiai amziu nustato- pagal dantu bukle is esmes, tai gali lb vertinimas priklausyt nuo gyvenimo salygu- supuvo dantys del prasto maisto ir pan, bet jos ir gimda ne kaip paneles, ir dantys na tikrai ne jaunos bet prastai sertos. Kiek as supratau gali pasakyt "iki 1", "2-3 metai", "4-7 metai", "virs 8" ir na, "visai-visai senas 12++". Tiksliau ne.
Atsakyti
Kartais visai gerai, kai vaikai lengvai suserga. Mažylio neleidau į darželį, nes suslogavo, tai namie puodai kilojasi, pyragas orkaitėje kepa. Poilsis nuo darbų.

Bananmedis namie tikrai turbūt daugiau dėl prikolo, na ir vaikam parodyt edukacija. biggrin.gif gal naminės yra kokios specialios veislės, nes botanikos sodo oranžerijoje augantis gerokai už mane didesnis. unsure.gif

Lim šaunuolė, taip ir toliau. Nors jau pamiršau dėl ko dieta - sveikatos, grožio, pavasario ar šiaip kasdienybės paįvairinimui.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 03 23, 09:35)

Lim šaunuolė, taip ir toliau. Nors jau pamiršau dėl ko dieta - sveikatos, grožio, pavasario ar šiaip kasdienybės paįvairinimui.


Labiau mitybos korekcija nei dieta. Bet vardan išaugtų suknelių , kas buvo dviejų metų mitybinio bardakėlio rezultatas.

Atsakyti
gal galite mano panelei padėti n.d. atlikti - atsakyti į klausimą

Kokio žanro filmai labiausiai jums patinka:
1. komedija
2. siaubo
3. meilės
4. animaciniai
5. fantastiniai
6. dokumentiniai
7. detektyvai
8. trileriai
9. nuotykių
10. istoriniai

galite už visą šeimą "pabalsuoti" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 03 23, 20:41)
gal galite mano panelei padėti n.d. atlikti - atsakyti į klausimą

Kokio žanro filmai labiausiai jums patinka:
1. komedija
2. siaubo
3. meilės
4. animaciniai
5. fantastiniai
6. dokumentiniai
7. detektyvai
8. trileriai
9. nuotykių
10. istoriniai

galite už visą šeimą "pabalsuoti" smile.gif


Meilės biggrin.gif
Mb fantastiniai
Sūnui amimaciniai
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 03 23, 20:41)
gal galite mano panelei padėti n.d. atlikti - atsakyti į klausimą

Kokio žanro filmai labiausiai jums patinka:
1. komedija
2. siaubo
3. meilės
4. animaciniai
5. fantastiniai
6. dokumentiniai
7. detektyvai
8. trileriai
9. nuotykių
10. istoriniai

galite už visą šeimą "pabalsuoti" smile.gif


Dokumentiniai
Animaciniai
Animaciniai
Animaciniai

Katinai be nuomones.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 23, 20:55)


Katinai be nuomones.


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 03 23, 20:56)


tebe smeshno, pas mane viena kate jau 7 paras ziuri filma "galine skalbenkes sienele" 24 val/ para unsure.gif ir ne is vietos unsure.gif

grazus mano parasas, a ax.gif tiesa kol VMI nenuskalpavo, bet visvien grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 23 kovo 2017 - 21:12
Mergiona, kam tu taupai? Atostogoms?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 23, 21:35)
Mergiona, kam tu taupai? Atostogoms?


aga wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už filmus.
Atsakyti