Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 03 20, 17:29)
Mergiona, as gaunu gal 11-15 d?? Tyngiu paziuret dabar, bet man rodos antra men savaite. Gavau jau du kartus siais metais, tai speju moka uz praejusi menesi.


nu va, sakau mane ignorina verysad.gif cia kaip anekdotas, ateina zmogus pas psichiatra "daktare, man atrodo manes niekas nepastebi" daktaras atsikelia eina prie duru "kitas, uzeinam prasau".
Atsakyti
Tai kazko nesusitvarkei, vadinasi. Dokus pateikei, prasyma?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 20, 19:19)
Tai kazko nesusitvarkei, vadinasi. Dokus pateikei, prasyma?


nu gal per velai, nes as tik 15.03 gavau patvirtinima kad "skirta", gal kita men uz 3 men gausiu? unsure.gif
Atsakyti
tai greiciausiai kad per velai sio men ismokejimui. Gausi tikrai uz visus 3 men.
Atsakyti
Kaip jus manot, man reikia bananines palmes? unsure.gif vos 8-9 metai ir bananai auga namuose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 21, 22:49)
Kaip jus manot, man reikia bananines palmes?  unsure.gif vos 8-9 metai ir bananai auga namuose  bigsmile.gif

Ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 03 22, 14:32)


KOdėl? Taigi gražus augalas - dideli lapai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 03 22, 14:32)


Pozdno, doktor, bol'noj skonchalsia biggrin.gif

Sest atvaziuoja palmiukas bigsmile.gif Jau 3 zmones uzsirase i eile jo vaiku bigsmile.gif tak chto darbinuosi bananu plantacijoje biggrin.gif
Atsakyti
Kiekvienas sprendžia pagal savo sugedimo laipsnį. biggrin.gif Man būtų kančia prižiūrėti kad nenumirtų, užima kambary daug vietos, kas laistys per atostogas, laukti vaisių 9 m - galima ir nesulaukti, apskritai gali nevest vaisių jei nepatiks namų klimatas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 21, 23:49)
Kaip jus manot, man reikia bananines palmes?  unsure.gif vos 8-9 metai ir bananai auga namuose  bigsmile.gif

Tik 8 metai bigsmile.gif
Gal aš liksiu su pomidorais rolleyes.gif
Juką, kuri per kelis metus išsiplėtė virš metro pločio ir į lubas įsirėmė, savaitgalį kaip tik į tris dalis supjausčiau. Viršūnę išnešiau į darbą, o likusiom dviem lapus nugenėjau, kad ūglius leistų. Kambaryje pasijautė taip erdvu ir šviesu wub.gif
Atsakyti
Mergiona, tai su nauju darbu bananų skynėjų gretose biggrin.gif 4u.gif Gero derliaus 4u.gif O jei nebus derliaus, bus gal katukams laipiot biggrin.gif

Mane nuo vakar kažkokie biesai užpuolė unsure.gif Vyras komandiruotėj, tai turėju ką veikt biggrin.gif Vakar namus skandinau. Termošoką gi darė, vandenį leidau. Sugebėjau dušą taip atsukt ir palikt, kad plaukė ir vonia, ir koridorius biggrin.gif

Negana to, vaikis iš treniruotės beveik paršokavo ant vienos kojos, nes kojos pirštą užsigavo. Pasėdėjo su ledu. Šiandien iš ryto žiūriu, kad nieko gero. Nutempiau į polikliniką. Pasirodo, rentgeno nedaro, kažkas sugedę. Siuntimas į Santariškes. Tada nusibeldėm ten, atlaukėm. Ir yra - lūžis, gipsas. Kadangi pirmas gipsas, baisiai kietas pasijautė... kol namie visos dienos neatsėdėjo biggrin.gif Jau nusibodo biggrin.gif
Dabar dar reikia ramentus surast.
Atsakyti
o! gipsas unsure.gif as viena karta gyvenime langete turejau, vaikai kol kas tfu-tfu unsure.gif

Pagyvenus, pas mane tas pats, pasodini nekalta lapeli- ziu- po keliu metu reikia su kaimynais tartis lubas pjaut biggrin.gif

Del derliaus ta pati galvoju- bus kur katinams laipiot ax.gif kazkaip netikiu kad galima namie bananus isaugint.

Naujausios naujenos "9menesiu amziaus persiuke" pasirodo min 4 max 7 metu suaugusi dama. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 22 kovo 2017 - 21:15