Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Labas dienas smile.gif Del kaciu bigsmile.gif na, man dar oj yra kur tobulet. Moteris kuri man atveze kate turi... 17 kaciu blink.gif O dar ta naujai atvezta strese, nevalgo nieko, slapstosi, tai moteris vaziavo per visa miesta (be masinos!) pas mane, kad pasert kate, atveze jai mazais gabaleliais supjaustytos graziausios jautenos ax.gif Karoche man dar toli biggrin.gif

Lim, perse dar bus klinikoje pora dieno, kai tik nuims siules keliaus i globa. Ne pas mus verysad.gif bet pas labai patyrusia persu myletoja. Tada ja paskieys, o tada (tai kazkur po men) turesiu pasakyt ar imu ja visam laikui kaip savo kate ( biggrin.gif gerai parasiau, vos ne "imu tave, kate, i teisetas zmonas" biggrin.gif ) arba ja kelia prie dovanojamu. Kol kas planas toks.

Bet siaip, del kaciu, mane visa laika valgo sazine, nes is vienos puses - na taip, katytes mielos, ir pacios neuzsidirbs, ir nekaltos kad pateko i tokia situacija, bet is kitos puses kazkaip manau kad kates gali sert tik po to, kai "paserei" visus vaikus. Dar lb bandau kiek galiu tai mergaitei padet, kur lovytei rinkom. Tai kazkaip nzn unsure.gif per dideles man sumos gaunasi. Ir pirkdama maista katems jauciosi kalta pries ta mergaite, o prasyt kad man atveztu maista katem geda pries ... nzn, kates? unsure.gif zodziu, kaip bedaryk sazine ras kuo papietaut biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 19 kovo 2017 - 17:45
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 18, 21:40)
Denaxa  wub.gif  wub.gif tu gyva???? davaj daugiau parasyk



Mergiona, aš gyva biggrin.gif Viskas ok, tik netą turėjau vakar, turiu šiandien (Jonqueros prekybcentryje sėdžiu kompą apsikabinus biggrin.gif ), o ryt anksti ryte kylam važiuoti, pusę 8 turime būti iškrovime. Paskui neaišku kada turėsiu galimybę prie neto pasijungti, o dirbti reikia daug, man labai daug reikia išmokti dar smile.gif Apsilankyk toje kitoje temoje, ten fotkių pridėjau ir parašiau daugiau, užsuk pasiskaityti smile.gif
Savaitgalinį darėme va tokioje aikštelėje, abi naktis papjaustė tentą, tikrindami, koks krovinys, neklijavome, nes dar viena naktis ten laukia, gal užteks jiems jau padarytų skylių bigsmile.gif Kuro irgi nesipylėme prieš savaitgalį, nes vagia jį labai ispanuose biggrin.gif
https://scontent.fma...amp;oe=59595B3A
Čia tik labai maža dalis aikštelės, fūrų ten prisigrūdę tiek, kad uodas snapo neįkištų, laisvų vietų nėra smile.gif
Šiandien po kalnus pasivaikščiojau biškį, fotkės fb yra. Mergiona, užsiveisk fb bigsmile.gif
Labiausiai man vis tik prie dūšios Prancūzija- tualetai nemokami, yra vanduo, parkinguose yra vandens, skirto šuniukams pagirdyti, tai galima geriamo vandens atsargas pasipildyti, indus ir rūbus prasiplauti smile.gif Šį savaitgalį leidau sau prabangą- susimokėjau 4 eurus ir rūbus išskalbė skalbiankė, džiūsta viskas priekaboje smile.gif Dušas 3 eurai, po 20 min. išjungia vandenį biggrin.gif Bet daug kur dušai nemokami yra, vieną kartą firmoje prausiausi kol mašiną iškraudinėjo smile.gif

Dar po pardes reikia prasilėkti. Čia visi prancūziškai moka, nes Jonquera prancūzams tas pats, kas lietuviams Suvalkai biggrin.gif Parkovkėje prie prekybcentrio daugumoj prancuziškos mašinos, visi nori apsipirkti pigiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 19 kovo 2017 - 19:04
Kažkur ten apačioje prie to stulpo kur tolumoje matosi mūsų mašina stovi smile.gif
https://scontent.fma...amp;oe=5929DECC
https://scontent.fma...amp;oe=595B11B6
Atsakyti
Denaxa, labai gražūs vaizdai!

Mergiona, supratau dėl katės... galvojau pas tave iš karto keliaus 4u.gif

Knisuosi po internetą, ieškau idėjų maistui. Po visų gimtadienio tortų ir vyno šiandien visai neapsidžiaugiau ant svarstyklių. Treneris pasiūlė iššūkį - o aš būčiau ne aš, jei nepakelčiau pirštinės. Taigi nevalgysiu savaitę nieko, ką parduoda perdirbtą.... iškrito visi kepiniai, kruopos, pieno produktai apart pieno ir dar visa eilė gaminių... mano fantazija skurdi unsure.gif
Atsakyti
Denaxa, na jega wub.gif FB veistis nenoriu ax.gif man kaciu uztenka. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*lim->0* @ 2017 03 19, 22:24)
Mergiona, supratau dėl katės... galvojau pas tave iš karto keliaus  4u.gif


ji negali keliaut pas mane nes ji nepilnai skiepyta tikriausiai, o pas mane gyvena maras. Viena istikima kabyke wub.gif paskolino kvarco lempa bet visvien bijau.
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 03 19, 23:24)
Denaxa, labai gražūs vaizdai!

Mergiona, supratau dėl katės... galvojau pas tave iš karto keliaus  4u.gif

Knisuosi po internetą, ieškau idėjų maistui. Po visų gimtadienio tortų ir vyno šiandien visai neapsidžiaugiau ant svarstyklių. Treneris pasiūlė iššūkį - o aš būčiau ne aš, jei nepakelčiau pirštinės. Taigi nevalgysiu savaitę nieko, ką parduoda perdirbtą.... iškrito visi kepiniai, kruopos, pieno produktai apart pieno ir dar visa eilė gaminių... mano fantazija skurdi  unsure.gif

na kodel iskrito - neiskrito, tik paciai daug gamintis tektu. Ta pat jogurta gi galima virtis. ir kruopas pirkti cielas ir maltis. Zaidimo daug, bet va tikslo siek tiek nesuprantu. Kokia prasme atsisakyti kad ir varskes?


o jeigu i tema apie maista, tai gal zinote, kur galima nusipirkti grudu daiginimui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 20 kovo 2017 - 09:42
Bekase, gal zalioj stotelej? As ten saulegrazas pirkau ir elementariai i zeme sukisau, isdygo greit ir skanu. O internete ten raso mirkyt, slegt ir tt visokias nesamones.

Brestu visiskai jau mest darba... sindien ryte kava su laisva moterimi geriau. Ikvepe kazkaip pajegt pinigu vergoves atsisakyt.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2017 03 20, 08:39)
na kodel iskrito - neiskrito, tik paciai daug gamintis tektu. Ta pat jogurta gi galima virtis. ir kruopas pirkti cielas ir maltis. Zaidimo daug, bet va tikslo siek tiek nesuprantu. Kokia prasme atsisakyti kad ir varskes?
o jeigu i tema apie maista, tai gal zinote, kur galima nusipirkti grudu daiginimui?


Na, mano supratimu tokios mitybos esmė - nepirkti nieko, jei nežinai, kaip tai buvo pagaminta. Tai ekstremumas ir idealiu atveju apribočiau tik labai perdirbtus prooduktus, taip vadinamus highly processed foods.

Savaitės eksperimento esmė turbūt išeiti iš plato stadijos, nes progresas sulėtėjo. Būtų užtekę cukrų ir baltus miltus apribot, bet nujaučiu, kad treneris pagavo mano esmę ir paslėpė tai po didesniu iššūkiu. Blyn vertas kiekvieno išleisto svaro jis... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 03 20, 12:26)
Na, mano supratimu tokios mitybos esmė - nepirkti nieko, jei nežinai, kaip tai buvo pagaminta.


tai kodėl dar nepaektreminti ir nevalgyti nieko, jei nežinai, kaip tai buvo užauginta?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 03 20, 14:29)
tai kodėl dar nepaektreminti ir nevalgyti nieko, jei nežinai, kaip tai buvo užauginta?


Pavyzdžiui todėl, kad mitybos saulės energija teorijos dar nepakankamai išvystytos, o nuosavo ūkio neturiu - pas mane auga tik beržai, tujos ir piktžolės biggrin.gif ax.gif

Kažin savaitės užtenka detoksikuotis nuo cukraus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 20 kovo 2017 - 15:58
Gerb. ponios daugiavaikes, kuria diena vilnieciams moka? Man vystosi paranoja kad visi mane pamirsta unsure.gif
Atsakyti
Mergiona, as gaunu gal 11-15 d?? Tyngiu paziuret dabar, bet man rodos antra men savaite. Gavau jau du kartus siais metais, tai speju moka uz praejusi menesi.
Atsakyti