Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Aciu uz supratinguma😄😄😄

Man vel darbine krize😄😄😄 ir 3,5 men iki atostogu.
Atsakyti
Izraelis wub.gif aktyvios atostogos, turbūt gerai pailsėjau, nes antrą vakarą prieš miegą vaikai mintyse nebeiškilo biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už idėjas 4u.gif Ką nors sugalvosiu bigsmile.gif

Vėluma, už krizes 4u.gif . Kad grečiau nusloptų.

Eufemija, Izraelis wub.gif Prašom plačiau. Tai visai be vaikų vykot?
Atsakyti
QUOTE(vienintele @ 2017 03 15, 21:46)
Ačiū už idėjas  4u.gif Ką nors sugalvosiu  bigsmile.gif

Vėluma, už krizes  4u.gif . Kad grečiau nusloptų.

Eufemija, Izraelis  wub.gif Prašom plačiau. Tai visai be vaikų vykot?

Aš viena vykau su draugais, aštuoniese kompanija, išsinuomavom mašiną, pasidamdėm žydą gidą. wub.gif mb namie vaikus ganė.
Atsakyti
Gaunu iš pat ryto "Mano dienyne" įrašą apie jūsų vaiką iš šokių pamokos: "Išraiškingai ir sklandžiai šoko šokį "Noriu miego"". Tikiu, turėjo būti labai išraiškingai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 03 16, 09:01)
Gaunu iš pat ryto "Mano dienyne" įrašą apie jūsų vaiką iš šokių pamokos: "Išraiškingai ir sklandžiai šoko šokį "Noriu miego"". Tikiu, turėjo būti labai išraiškingai lotuliukas.gif


biggrin.gif biggrin.gif

o mes turim nauja kate wub.gif (ne ta, kita)
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 16, 22:17)
biggrin.gif  biggrin.gif

o mes turim nauja kate  wub.gif (ne ta, kita)


o ta kur? ar tiesiog įgavo senos katės statusą?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 03 16, 22:26)
o ta kur? ar tiesiog įgavo senos katės statusą?


ta klinikoje, rytoj sterilizuoja ir skuta. Tikiuosi viskas praeis gerai ir narkoze praeis taip, kaip turi. Rinotracheitas lyg i pabaiga, antibu kursa gavo.
Atsakyti
Labuka 4u.gif
Rasau jau is nauju namu, keista mobiliam namelyje, bet gyventi galima. atrodo jau apsitvarkem, apsideliojom, smagu, grazus krastovaizdis, sunims daug vietos lakstyti, uostyti. oras, tiesa, nekoks - lyja, salta ir labai vejuota, bet viduje silta, zidinys kurenasi, iseigine siandien, nes Patrick'as.
Hannah musu auga, tvirteja, daug valgo ir dziugina mus. Rytoj vaziuosim aplankyti, atsiunte dukra pirkiniu sarasa, reiks apipirkti pries vaziuojant. Dukryte mano dar vaiksto sunkiai, greit pavargsta. gerai, kad vyras geras - vienoj rankoj Hannah, kita tvarkosi aplink - sukasi vienu zodziu. Dabar dukra vairuoti negali maziausiai 6 savaites, bet musu daug ir mes susitvarkysim kaip nors.

Mergiona, saunu del tavo svajoniu-katinu. Kiek dabar turesi?3? dziaugsmo vaikams ir namams.
Aciu visoms uz sveikinimus wub.gif
Atsakyti
Just di, smagu skaityt. Koks tas jusu mobilus namelis, kad net su zidiniu- visas namas cia😄.
O dukrai kas, kodel vairuot negali? As po cezario 4 para pati vaziavau siulu traukt 😄, na bet ne po pirmo gimdymo cia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 17 kovo 2017 - 22:20
QUOTE(Veluma @ 2017 03 17, 23:19)
Just di, smagu skaityt. Koks tas jusu mobilus namelis, kad net su zidiniu- visas namas cia😄.
O dukrai kas, kodel vairuot negali? As po cezario 4 para pati vaziavau siulu traukt 😄, na bet ne po pirmo gimdymo cia biggrin.gif


gal tarpviete plyso? unsure.gif
Atsakyti

JustDi, uz tai, kad esi mociute !!! Norejau kokiu geliu ikoneles, ale neradau.

Veluma, man po visu repliu ir nesekmingu siuvimu ne tik kad 6 sav, bet visus 6 men nei sedet, nei vaiksciot.

Atsakyti