Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 03 11, 19:43)
Mergiona, tu biski isprotejus😄😄. Bet smagu😄


ir zinok tai uzkreciama biggrin.gif pamaciau skelbima kad parduoda perse, uz kelis eurus, nes... niekam nereikalinga, musta, nesukuota, tttt. Paskambinau, bet pasakiau kad esu globeja, tai issigando kad iskusiu del gyvuno neprieziuros ar dar ko, nors kate jai grazino tokios bukles, pardave kaciuka. Zodziu issigando ir nebekele man ragelio. Ikalbejau sese paskambint- turbut suprato kad cia gal "nuo manes"- pasake rezervuota iki sest, tada sest ikalbejau drauge skambint- paskambino, susitare, vaziuot reikia i Elektrenus. As jau ilipau i masina- ta drauge skambina, vaziuosiu su tavim, vdrug tau neduos nes ka nors itars. Uzvaziavau drauges, varom, klausiu "tavo vyras nesake i Vasaros gatve mums uzsukt pasitikrint?" sako- "ne, jam labiau kad be pietu liko rupejo, tik puoda buvau issitraukus kai tu paskambinai". Nuvaziavo, parvaziavom, reikejo dvi val laukt klinikos- paprasiau kaimynes kad priglaustu tom keliom valandom. Zodziu, dbr klinikoje, kokias 2-3 sav ten bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 11 kovo 2017 - 20:10
O kiek naujienų bigsmile.gif

Bekase, kokia gražutė papūgėlė. Visai nepanaši į kandančią ar rėkiančią.

JustDi wub.gif Rimta mergina, ypač kaip pirma. Linkiu ir toliau jai augti didutei 4u.gif O mamytei sveikatos ir daug smagių akimirkų auginant wub.gif

Mergiona, palaikysiu ir aš kumščius už tavo norus tolimesnį pildymasi ir katės sveikatą. Kad nebūtų paslėptų bėdų ir po kelių savaičių turėtum išsvajotą katę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 03 11, 22:28)
Mergiona, palaikysiu ir aš kumščius  už tavo norus tolimesnį pildymasi ir katės sveikatą. Kad nebūtų paslėptų bėdų ir po kelių savaičių turėtum išsvajotą katę  4u.gif


wub.gif aciu wub.gif

oh smile.gif as net nzn kokie mano norai yra unsure.gif vakar diena man kainavo 50 euru... nors gavau visas nuolaidas prieglaudom ir kate registruota kaip "gelbeta esant pavojui gyvybei" unsure.gif bet kol kas ji mano asmenine, neregistruota ant mano prieglaudos, bet turbut reiks del to sneket, nes itariu saskaita is klinikos 150-200 bus unsure.gif jei viskas gerai unsure.gif ir toliau... o kas toliau??? bandau rast buda kad katinai liktu namie per mano keliones, bet kokia gali buti tiksline auditorija tokiam skelbimui? unsure.gif studentai-mokiniai-bet kas vasara nors keliom dienom bet isvaziuoja... galvoju su viena kaimyne pasikalbet- ji lb sena, turi kate. Kiek siulyt? 70/men gerai? gal ji niekur nevaziuoja? Koroche, bet kokie pasiulymai laukiami 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergiona, teks tau aukleti savo kates.
Bendradarbes kate reikalus atlieka tiesiai i tualeta. O maitinimui stovi automatas - kas ryta doze atmatuoja ir viskas. Tai kai isvaziuoja atostogu pakankami ramiai palieka ( aisku kalba eina ne apie menesi) su prasymu tevams/draugamas uzsukti jau tik pabendravimui.

Kitas budas - veztis kartu. Mes su dviem sunim keliavom praeita vasara - aisku seimininku tikslas buvo tarptautine paroda, bet be jos irgi dar pasimaleme. Kad ir serengeti parka vokietijoje aplankeme, vyriskoji puse formules 1 runtynes stebejo ir t.t.

Va tokie du buvo
vartotojo įkelta nuotrauka



Atsakyti
Na as tai 3 men isvaziuoju... nei vandeni kates nuleis nei dar ka, beto nu negali ju palikti visai be zmogaus, reikia kad ateitu kasdien kazkas... su savim kate vezt lb problematiska. Suni- sustojai - prasiejo- pailsejo-atgal i masina. O katei? bokse? i koki hosteli atvaziuoji- irgi isleist lb rizikinga, zodziu kates ne keliauninkes unsure.gif

ieskosiu variantu, jau aukle ppasisiule su draugem pakaitom, klausimas uz kokius pinigus...
Atsakyti
Sveikos, aš jau po atostogų vacation1.gif pirma diena darbe, bet pabuvau jau bjauri ir pagrasibau teismais nevykdantiems sutarčių sąlygų. Nu yra naglų žmonių.

Vaikai išsiilgę, aš jų irgi, paaugę, mažiukas buvo paliktas pirmąkart savaitei be mamos. Tai neatsikalbam dbr. wub.gif
Atsakyti
JustDi, sveikinimai šilčiausi 4u.gif

Bekase, papūgiukė kokia faina wub.gif

Mergiona, šaunu, avantiūra pavyko 4u.gif ir naujas galvos skausmas atirado biggrin.gif Nenuobodu biggrin.gif Bet smagu, jei tai svajonė 4u.gif

Eufemija, pailsėjot gerai?

Kas naujo Vilniuj atsirado gimtadienio šventimo vietose? Amžius 11 m. Išbandyta lazeriai, batutai, boulingas,riedlentės, nerf ir t.t. Teminiai neįdomu. Jetaujetaujetau, kiekvienais metis ta pati dilema doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintele: 14 kovo 2017 - 22:09
QUOTE(vienintele @ 2017 03 14, 22:08)
Mergiona, šaunu, avantiūra pavyko  4u.gif  ir naujas galvos skausmas atirado  biggrin.gif  Nenuobodu  biggrin.gif Bet smagu, jei tai svajonė  4u.gif


У всех проблем одно начало:
Сидела женщина, скучала...

biggrin.gif biggrin.gif

Aciu wub.gif

Eufemija, davaj podrobnosti bigsmile.gif
Atsakyti
Kur gaut trumpam kvarco lempa? ax.gif nera kur issinuomot galima ar dar ka? unsure.gif
Atsakyti
Mergiona, neisivaizduoju. Eufemija, aha, kur buvot? Vienintele, as ziurejua yra Dione ledaineje kazkokia nauja tema, virtualios realybes, tai ledu pavalgo, ten su akiniais palaksto ir tiek turbut. Nesidomejau placiau isvis dar.

Man panasu gimtadieniu aukso amzius baigesi, kai atsvesdavom visu per viena karta. Siemet reiks 3 atskirus daryt.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 15, 07:12)
Man panasu gimtadieniu aukso amzius baigesi, kai atsvesdavom visu per viena karta. Siemet reiks 3 atskirus daryt.


Oho issukis unsure.gif taupyk nuo dbr jau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 15, 07:12)
Man panasu gimtadieniu aukso amzius baigesi, kai atsvesdavom visu per viena karta. Siemet reiks 3 atskirus daryt.


užuojauta smile.gif

Mes paskutinį darėm Technikos muziejuj - 9-mečiams labai tiko ir patiko.
Atsakyti