Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 03 07, 23:20)
Sveikos, na ka, turim dar viena nematoma katina. Dbr pagrindine pramoga- jo pajeskos  bigsmile.gif Su Pabirutes Grinduke susigiminiavom- katinas irgi Grindoje 8 men praleido  unsure.gif


Ooo, tai iš katinų trūkumo ligos išsivaduota bigsmile.gif O jūs prieš tai ne du turėjot?

Aš po dantistės. Nuskriausta baisiausiai. Labiausiai tai piniginė. Darė sinusų pakėlimo operaciją + kaulo priauginimą ir du implantus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintele @ 2017 03 07, 22:24)
Ooo, tai iš katinų trūkumo ligos išsivaduota  bigsmile.gif  O jūs prieš tai ne du turėjot?

Aš po dantistės. Nuskriausta baisiausiai. Labiausiai tai piniginė. Darė sinusų pakėlimo operaciją + kaulo priauginimą ir du implantus.  unsure.gif


turejom du, tada tris, tada vienas mire, tada vienas pasidovanojo, atejo liudnos vieno katino dienos (visos net dvi jos buvo), dbr vel du, ir gaaaal pavyks trecia gaut, panele wub.gif ir gaaaal dar viena avantiura pavyks prasukt.

vilnietes, gal kuri narva turit, netycia? ax.gif parduot ar paskolint?

oj verysad.gif nenoriu net galvot. Bet tu saunuole, 2 implantai! jauciu pinigine komoje unsure.gif
Atsakyti
nei viena narvo neturit? ax.gif keeeeeeistaaaaa hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 08, 16:23)
nei viena narvo neturit?  ax.gif keeeeeeistaaaaa  hmm.gif

as zinok kazkaip abejoju ar grauziku tau tiks. Vienas lyg ir voliojosi senas kazkur.

Mes irgi naujau augintinu turime - vel papuga. Tai dabar visiems adaptacijos ir mokymosi laikas. Labai mazyte pasiemem ( mb skubino, tai nepasidomejau kaip reikalas) - dar nei neskraido normaliai.
Atsakyti
na nebent lb didelis unsure.gif ir be papildomu grotu viduje unsure.gif bet aciu uz minti, tevo sinsilu narva ismatuosiu, bent isivaizduosiu kaip atrodo unsure.gif apie 62X56X47 man pasake "per mazas" rolleyes.gif sake reikia 76X65X56 blink.gif na mano komoda sorry tokio dydzio mazdaug unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Bekasė @ 2017 03 08, 16:39)
Mes irgi naujau augintinu turime - vel papuga. Tai dabar visiems adaptacijos ir mokymosi laikas. Labai mazyte pasiemem ( mb skubino, tai nepasidomejau kaip reikalas) - dar nei neskraido normaliai.


oho blink.gif o parodyk nuotrauka kokia (nebutina jusu, tokios veisles)
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 08, 00:46)
vilnietes, gal kuri narva turit, netycia?  ax.gif parduot ar paskolint?

oj verysad.gif nenoriu net galvot. Bet tu saunuole, 2 implantai! jauciu pinigine komoje  unsure.gif


Aha, piniginė susiraukus šnairuoja wacko.gif

Narvo neturiu.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif palaikykit kumscius uz mano avantiura. ax.gif 4u.gif iki 18 val arba pavyks arba verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 08, 18:28)
oho  blink.gif o parodyk nuotrauka kokia (nebutina jusu, tokios veisles)

vel nimfa -nuotrauka is interneto, bet musiske irgi panasi. Dar nefotkinom - negasdinom

vartotojo įkelta nuotrauka
jos ten skirtingu spalvu yra. Sviesios kiek "retesnes" - dazniau vyrauja tokios pilkos

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Mergiona, laikau, pasakok.
Pas mus siandien premiju, ivertinimu ir algos kelimu diena. Tai prastai, pasijutau tokia kvaile!!! Apgauta. Su naujos pozicijos paskelbimu buvo gi pakele alga siek tiek, tai siandien pranese kaip keiciasi premijos ir visa kita- realiai i minusa. Atsakomybe uz 30 saliu, kad ir kiek per galva verstumeisi- visko tiketasi. Shit happens- its expected. Tokiu prastu ziniu jau per pastaruosius 10 metu nebuvo. Kvailiu karaliene as.
Atsakyti
Veluma verysad.gif patirties neturiu tai ir nzn ka pasakyt verysad.gif vis pagalvoju ka visi tie vadoveliai raso apie tai, kaip vertint darbuotoja, atlygint sunku ir efektyvu darba, bla-bla. Kur??? realiai taip yra???

Man nieko nesigavo verysad.gif (reikalas del kaciu buvo) dbr 1) skaudu kad nepavyko (ir pati durna) 2) 0.1% lieka vilties, tai sest papasakosiu kai galutinai nepavyks ir susitaikysiu su mintim kad "taip net ir geriau".
Papildyta:
Bekase, grazi papugine 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 09 kovo 2017 - 16:35
Sitos papugos ilgai gyvena smile.gif. Turejau vaikas budama-10 banguotu iskeiciau i viena sita. Lb skaudziai kasdavo, ir tik saulei prasvitus imdavo "kalbetis"-tokiu zviegianciu klyksmu blink.gif
Atsakyti
o jau cia maniske

vartotojo įkelta nuotrauka

Realesne - ne pirma jau cia. Zinau ir apie kandziojimasi, ir apie klykavima, ir apie ilga gyvenima - sita jaunute, tai turetu pasiduoti auklejimui (tikiuosi).

p.s. - o rytinis pasisveikinimas toksai buvo? (kazkur nuo 40 sekundes) biggrin.gif

https://www.youtube....h?v=U9NZnpleU0s
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 09 kovo 2017 - 19:49