Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

mums sunki, beveik mirtina liga "umus kaciu namuose trukumas". Rado tikrus namucius musu katukas wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 04, 10:32)
mums sunki, beveik mirtina liga "umus kaciu namuose trukumas". Rado tikrus namucius musu katukas  wub.gif

wub.gif
Atsakyti
Kur dingot?

Ar eisit kas i Variakai?😄
Atsakyti
nu mes gi sergam, umiu kaciu trukumu. Bet kadangi po 2 val atvez mums katina wub.gif tai jau geriau.

I Variakai- nea, bet kad nenuejau i Alegria- iki dbr stradalinu verysad.gif
Atsakyti
Cia kada jie buvo? as buvau viename is ju pasirodymu, bet pries kokius 5 metus, jei ne seniau. Labai man ispudi padare. Noriu siemet su visais nueit, ale bilietai ( nu is geriausiu vietu) musu seimynai 440 eur. MB pinigu dave, bet man vistiek biski gaila.😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 06, 16:50)
Ar eisit kas i Variakai?😄


ne, man ziauriai brangu... blink.gif unsure.gif
Atsakyti
jo, mazdaug pries 5 metus Alegrija buvo, pagailejau babkiu ir lb gailiosi verysad.gif 70lt kainavo, kosmosas man tada atrode, o dbr nebera to sou. As Ka lb noreciau pamatyt.
Atsakyti
Tai as tame matyt buvau. Nerealiai buvo. Dabar irgi tikiuosi to paties. Noriu vaikams parodyti, kad yra ir kazkas virs zmogaus normaliu galimybiu ribos, jei tik labai to nori.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 06, 16:50)
Kur dingot?

Ar eisit kas i Variakai?😄

ne - mes apie sita galvojame
http://www.bilietai....uel-cgp-202078/

bet tai prisimenant kad kai praeita karta buvome jo koncerte bilietas toje pazioje vietoje kainavo 60 lt, o dabar 50 eur, tai dar svarstau - tiksliau vyras atidave sprendima i mano rankas, nes jisai tai nori.

o rytoj, tai turiu bilietus i
http://www.bilietai....vilnius-202528/

tik gaila, kad jau nebe tie atlikejai kaip kad pirmam pastatyme.
Atsakyti
Rekomenduokit koki nors normalu spektakli Dramos teatre, bet is LNDT repertuaro. Turiu dovanu ceki, gan juokinga suma, bet vistiek. Niekas neuzkabina.
Papildyta:
Bekase, o jus visur su vaikais einat? Mes Paryziaus katedrije buvome, kur Esmeralda vaidino Grigorian kadaise, labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 07, 10:50)
Bekase, o jus visur su vaikais einat? Mes Paryziaus katedrije buvome, kur Esmeralda vaidino Grigorian kadaise, labai patiko.

ne - sitie kur planuose, tai be vaiku.
O taip tai ivairiai.
Atsakyti
Sveikos, na ka, turim dar viena nematoma katina. Dbr pagrindine pramoga- jo pajeskos bigsmile.gif Su Pabirutes Grinduke susigiminiavom- katinas irgi Grindoje 8 men praleido unsure.gif
Atsakyti