Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 03 03, 18:13)
Pagyvenus, oho. Kas cia per mokykla, kad leidzia sau taip elgtis ir dar kai mokslas mokamas. Ir kokie tie rezultatai, negi visai visai beviltiski?


Na, mokykla nebloga. Ir siekia susirinkti gabius. Tai pagal jos siekius mano mergina beviltiška. Pas ją dauguma dalykų 6, o pagal jų taisykles metiniam neturi būti nei vieno 6.

QUOTE(milaaaa @ 2017 03 03, 18:53)
Pagyvenus blink.gif  unsure.gif

ale girdejau tendencija privaciu, atsikratyti problematisku vaiku blink.gif  rolleyes.gif tai, aisku, prasciau mokosi, mokyklos vidurki gadina, nebebus kuo girtis...

Tai aš jų norą suprantu. Tik jei jau pas mus gimnazijos formuoja klases po 8, ir papildomai priima po 10 tuos, kur ateina iš pagrindinių, tai negi taip sunku "atsikratymą" kaip nors priderinti prie šių etapų.

Ai, bet bus kaip bus. Maniškė suaugėja tiesiog akyse. Manau turiu būti dėkinga mokyklai už tuos papildomus metus net jei ir teks išeiti po 9. Bet tikiuosi gal pavyks rasti sprendimą ir pabaigti 10.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 03 03, 15:56)
Pragyvenimas brangsta ne dienom, o valandom  unsure.gif
Vakar mokykloj susakė, kad staiga  pamatė (įdomu, kur jie iki šiol žiūrėjo) mano merginos rezultatus ir planuoja išmesti ją pabaigus 9 klases. Kadangi 8 klasės viduryje pati klausiau auklėtojos, kaip su dukros rezultatais galimybės dėl mokslų tęsimu 9, ir buvau patikinta, kad sutartis iki 10 klasės ir nebus problemų, tai tos "naujos taisyklės" mane truputį šokiravo. Išmesti likus metams iki privalomo pagrindinio baigimo todėl, kad susigalvojo naujus rodiklius, sakyčiau toks drastiškas sprendimas.
Na o šiandien vėl naujiena pašte - nuo kitų metų mokestį už mokslą dvigubina  blink.gif
Įdomu kas ten per "valstietis reformatorius" pas juos įsidarbino  unsure.gif


Pala pala. Bet santykiai tai sutartiniai? O sutarty numatyta, kad esant tokiam ir tokiam pazangumui bus ismetamas mokinys?

Papildyta:
QUOTE(Veluma @ 2017 03 03, 15:45)
As su vaikais ir del vaiku ejau, jiems smagu. Tradicija meduolius pirkti ir saldainius. Bet tie meduoliai kasmet brangsta bent kelis kartus- Kaledu, Kazio ir dar kokia ten visu taitu svente buna vasara. Ir vis brangyn, brangyn- tie patys juk😄😄.


Va as del vaiku ir neinu biggrin.gif uz tuos pinigus nuleksim kur ant ledo ir ledu pavalgyt.

O mazas prisipirko visko mokyklos kaziuke biggrin.gif
Atsakyti
Prabilo teisininke😄.
Siaip tai as irgi manyciau kad negalima tiesiog siaip sumascius salygas keist .
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 03 03, 21:02)
Pala pala. Bet santykiai tai sutartiniai? O sutarty numatyta, kad esant tokiam ir tokiam pazangumui bus ismetamas mokinys?


Išsitraukiau sutartį. Kadangi mes iš pirmo priėmimo, tai ta sutartėlė labai paprasta. Pagal ją išmesti gali tik už mokesčio nesumokėjimą arba grubų sutarties pažeidimą (nors be mokesčio punkto ten nelabai ką grubiai pažeisti galima, nebent nelankyti) . Apie pažangumą nei žodžio. Beja, metinio mokesčio už mokslą dydis irgi juodu ant balto įkaltas, be jokios nuorodos, kad mokykla kokiu nors pagrindu galėtų jį keisti smile.gif

Bet neturiu aš noro su jais pešiotis. Gal atsiras naglesnių tėvų, ar patys administracija susipras. O gal maniškė bus visai ne prieš keisti. Nes mokesčio padvigubinimas buvo labai audringai sutiktas. Dukra sakė, kad šiandien klasiokai stipriai tai diskutavo.
Atsakyti
Pagyvenus, o tai koks sutarties terminas?
jei be, tai mano supratimu, nei ismesti gali, nei mokesti pakelti unsure.gif
as tai ateiciau su ta sutartim ir baksnociau- a kur a kaip a kodel bigsmile.gif biggrin.gif
nors aisku paskui ant vaiko atsigros, tada jau nei sesetu nebeliks unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 03 kovo 2017 - 21:19
QUOTE(milaaaa @ 2017 03 03, 22:18)
Pagyvenus, o tai koks sutarties terminas?


Pagrindinio išsilsvinimo programos laikotarpiui, t.y. iki 10 klasės imtinai.
Atsakyti
Ai, nieko, greit Lt pirma ir vienintele normali mokykla bus- atvaro uzsienietis lt gelbet, savo mokykla atidaro bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 03 03, 20:23)
Pagrindinio išsilsvinimo programos laikotarpiui, t.y. iki 10 klasės imtinai.

Tai ir vualia. Sutarties nepazangumo atveju jie nutraukti negali, bandys apmulkint ir nutraukt saliu sutarimu. Sutarties keisti "is lemputes", nesant kitos salies sutikimo, irgi negali, iki sutarties galiojimo pabaigos, nebent tas yra aptarta. Na, jei vaikui patiktu ir noretu lankyt, as tikrai nei brangiau nemokecia-nesutikciau perrasyti is naujo sutarties, nei pervesciau i kita mokykla.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 03, 20:07)
Prabilo teisininke😄.
Siaip tai as irgi manyciau kad negalima tiesiog siaip sumascius salygas keist .

biggrin.gif as uz kolegijos 2 kursus gudziais 96 taip ir nemokejau, nes sutarties nebuvo. Nors buvo grasinama-kad diplomo neapsiginsiu biggrin.gif
Atsakyti
Pagyvenus, nu žiauruma dėl mokyklos. Jaučiu atmesiu ją visai, nors buvo svarstymų leist saviškius. Gi mokykla ne tik pažymiai, protas, bet ir jausmai, žmonės. Neįsivaizduoju kokią direktorius turi turėt širdį imti taip paprastai išmesti gerą vaiką, susigyvenusį su mokykla, susidraugavusį su klasiokais. Juk mokykla antri namai, vaikas turi jaustis saugus, o čia išmesti tiesiog... Trauma didžiulė. Ir net nesuprantu vardan ko. Reitingai? Pinigai? Nes daugiau nėra dėl ko mesti. Ugdymo įstaiga turi užsiimti visų pirma žmogaus ugdymu, o taip elgdamasi gali užaugint tik per galvas lipančius robotus. Paskui kalbam kad Lietuvoj kažkodėl blogai gyventi. Tai ir bus blogai kol taip bus.Kraupu...
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 03 04, 09:19)
Pagyvenus, nu žiauruma dėl mokyklos. Jaučiu atmesiu ją visai, nors buvo svarstymų leist saviškius. Gi mokykla ne tik pažymiai, protas, bet ir jausmai, žmonės. Neįsivaizduoju kokią direktorius turi turėt širdį imti taip paprastai išmesti gerą vaiką, susigyvenusį su mokykla, susidraugavusį su klasiokais. Juk mokykla antri namai, vaikas turi jaustis saugus, o čia išmesti tiesiog... Trauma didžiulė. Ir net nesuprantu vardan ko. Reitingai? Pinigai? Nes daugiau nėra dėl ko mesti. Ugdymo įstaiga turi užsiimti visų pirma žmogaus ugdymu, o taip elgdamasi gali užaugint tik per galvas lipančius robotus. Paskui kalbam kad Lietuvoj kažkodėl blogai gyventi. Tai ir bus blogai kol taip bus.Kraupu...

Man atrodo, kad tu per daug jautriai reaguoji. Gal taviškiai tenkins tuos kriterijus ir iš viso nesusidursi su tokia situacija. Ir pažiūrėk iš kitos pusės - nors mano mergina neatitinka reikalavimų pažangumui, bet mokykla ir mokytojais patenkinta. Vadinasi administracijos pozicija yra tiesiog derybos su tėvais. O vaikui, kol jis mokinasi, jokie spaudimai ar terorizavimai nei tiesiogiai iš administracijos, nei per mokytojus, netaikomi. O tai, sakau iš patirties, kaip lietuvos mokyklai yra didelis pliusas.
Atsakyti
Kad nėra terorizavimo puiku.
Tenkins vienus kriterijus, bet gal netenkins kitų... O kaip dukra reaguos į mokyklos keitimą? Vienodai jai bus?
Atsakyti