Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Lim, tai jusu HR konkuruoja su mano Del blogiausio titulo.
Man kartais sunku suvokt, kaip taip imanoma.

Del masinos. Siulyciau naujos nepirkt. Mes ziurim visada tik metu at dvieju. Dar gauni gamykline garantija. Aisku perkant 2netu bmw ipirksi nauja japoske ar prancuza.
Bet Mes renkames tik vokiskas ir tik vokiskas 😄
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2016 12 10, 20:58)
gal jau geriau pypink toliau vyro rinktis, daugiau naudos bus 4u.gif
Trink savo nesamones, nepades joks vyras:)))
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2016 12 10, 20:09)
Lim, tai jusu HR konkuruoja su mano Del blogiausio titulo.
Man kartais sunku suvokt, kaip taip imanoma.

Del masinos. Siulyciau naujos nepirkt. Mes ziurim visada tik metu at dvieju. Dar gauni gamykline garantija. Aisku perkant 2netu bmw ipirksi nauja japoske ar prancuza.
Bet Mes renkames tik vokiskas ir tik vokiskas 😄


Na masina jau isrinkta. Tik nieko nedarau, kol prakeiktas HR nesutvarke reikalu, o tai paskui teks su ja i cikenfaktoriu dirbt vazinet ...
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 10, 22:07)
Milaaa, o gali Alzhaimeri issaukti gavos trauma? Skaitau ir taip panasu i mano bobute... tik jai po traumos kraujas i smegenis issiliejo, bet viskas taip panasu, kai skaitau...


negaliu tau sito pasakyti, nes dar gyvenimas nepriverte dometis tuo nuodugniau 4u.gif tai skirtingi dalykai is esmes... nuo daug ko priklauso, svarbu ar hematoma subdurine ar epidurine buvo, ar operavo, kaip viskas praejo, kur lindo ir kiek ''prilindo'' ir esme kas lindo smile.gif galejo susideti keli dalykai, galejo isrysketi esami po traumos.
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2016 12 10, 20:09)
Lim, tai jusu HR konkuruoja su mano Del blogiausio titulo.
Man kartais sunku suvokt, kaip taip imanoma.

Del masinos. Siulyciau naujos nepirkt. Mes ziurim visada tik metu at dvieju. Dar gauni gamykline garantija. Aisku perkant 2netu bmw ipirksi nauja japoske ar prancuza.
Bet Mes renkames tik vokiskas ir tik vokiskas 😄


Na masina jau isrinkta. Tik nieko nedarau, kol prakeiktas HR nesutvarke reikalu, o tai paskui teks su ja i cikenfaktoriu dirbt vazinet ...



Adjusk, nezinau, kokiom aplinkybem susikirto musu keliai ir zinoti nenoriu. Bet labai smagu matyti, kad tu tuo taip dziaugiesi.
Atsakyti
Milaaaa, cia problemos su manimi, kad as ligos priimt nemoku. Tikiuosi, kad labai nebespes progresuoti, sirdis jos silpna, vel reiktu operacijos, bet, aciu Dievui, ji pati nenori, o as ir nespaudziu, bus kaip bus.

Lim, kokia issirinkai vaziuojamaja?
Atsakyti
Milaa, supratau... neoperavo jos... bet teko mokyti valgyti ir vaikscioti. Galvoju, kad matyt paskatino, nes is pradziu nebuvo labai blogai... paskui tik vis daugiau ir daugiau, o paskutinem dienom jau nieko nebepazino ir visos toks "dukros iskritusios pro langa", begimai is namu i savo senuosius namus, gebejimai plauku spilka spynas isardyt, nes ten uz duru anuke verke... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(adjusk @ 2016 12 10, 22:09)
Trink savo nesamones, nepades joks vyras:)))

vargsiukas unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2016 12 10, 20:23)

Lim, kokia issirinkai vaziuojamaja?


Kaip ir rasiau anksciau - noriu naujo Citroen Cactuso. Kad butu pigus, ekonomiskas ir kad galeciau po 3 metu pamirsti ji turejusi (t.y. lizingu). O tada gal jau ir koki Landroveri ar Jaguara ipirksiu uz grynus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2016 12 10, 22:23)
Milaaaa, cia problemos su manimi, kad as ligos priimt nemoku. Tikiuosi, kad labai nebespes progresuoti, sirdis jos silpna, vel reiktu operacijos, bet, aciu Dievui, ji pati nenori, o as ir nespaudziu, bus kaip bus.

Lim, kokia issirinkai vaziuojamaja?


na, pakartotina sirdies op vyresniame amziuje, nera pats lengviausias variantas, ypac del to kad pakartotina. bet net neabejoju, kad ji nebus vyriausia paciente 4u.gif kaip pas mus sako 83m mergina, ar 84m berniukas biggrin.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 10, 22:17)
... teks su ja i cikenfaktoriu dirbt vazinet ...


hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau 8 dovanas, liko dar 6 ir vaikams. Katinams gal nereikia, a? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 10, 22:48)
Nusipirkau 8 dovanas, liko dar 6 ir vaikams. Katinams gal nereikia, a?  unsure.gif


bigsmile.gif
tiesiog butina 4u.gif mes saviskiui pirksime. siemet numatytas led antkaklis ir siandien pamatem steak suply graziai supakuotus jautienos kaulus ir atraizas bigsmile.gif biggrin.gif tai dar ir sita gaus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 10 gruodžio 2016 - 22:03