Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 03 01, 21:34)
rekvizitai.lt. Ivedus imones pavadinimas, skelbiami sausio men vid atlyginimai toje imoneje. 

Aš irgi pasicekavinau savo sektoriaus kai kurių įmonių atlyginimus smile.gif
Atsakyti
Musu iki siol buvo absoliutus tabu. Aisku vidurkiai ne kazka parodo, bet vistiek... aisku kurios pvz tos pacios srities kompanijos moka daugiau. Ir zenkliai daugiau. Net vidurkius.
Atsakyti
Mergiona, laikykis ten 4u.gif Ir džiaukis turiningu ir nenuobodžiu gyvenimu bigsmile.gif

O aš jau penktadienį išvažiuoju biggrin.gif Tiksliau- išveža mane vakarų kryptimi kažkur, net nežinau tiksliai kur bigsmile.gif biggrin.gif Pradėsiu valkatos gyvenimą, vadinasi rolleyes.gif
Atsakyti
Prisiminiau!!! Padangos!!! Kada keist?!
Atsakyti
Mergiona,balandzio 1-10.
Atsakyti
As po Kaziuko. Nu brangu. Meduolis-2 eur. Zuvis(1 skumbre, 1 upetakis, karsti rukymo, nedidukai)- 6,40 berods. Simtalapio 500g- 5 eur.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 03, 16:56)
As po Kaziuko. Nu brangu. Meduolis-2 eur. Zuvis(1 skumbre, 1 upetakis, karsti rukymo, nedidukai)- 6,40 berods. Simtalapio 500g- 5 eur.


vajej kaip brangu blink.gif unsure.gif
belieka pasidziaugti, kad neinu i tokius reikalus, nes uzkniso maisto prisipirkti uz gerokai brangiau biggrin.gif siaip nerandu ten ka daugiau pirkti, tai irgi vis budavo tai surio trupinys, tai desra/mesa idomesne. o dabar jau kelintus metus nutariau ten nebesilankyti, nes to, ka pirkciau galima bile kada gauti ir ne uz taip brangiai rolleyes.gif
Atsakyti
As su vaikais ir del vaiku ejau, jiems smagu. Tradicija meduolius pirkti ir saldainius. Bet tie meduoliai kasmet brangsta bent kelis kartus- Kaledu, Kazio ir dar kokia ten visu taitu svente buna vasara. Ir vis brangyn, brangyn- tie patys juk😄😄.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 03 kovo 2017 - 16:45
Pragyvenimas brangsta ne dienom, o valandom unsure.gif
Vakar mokykloj susakė, kad staiga pamatė (įdomu, kur jie iki šiol žiūrėjo) mano merginos rezultatus ir planuoja išmesti ją pabaigus 9 klases. Kadangi 8 klasės viduryje pati klausiau auklėtojos, kaip su dukros rezultatais galimybės dėl mokslų tęsimu 9, ir buvau patikinta, kad sutartis iki 10 klasės ir nebus problemų, tai tos "naujos taisyklės" mane truputį šokiravo. Išmesti likus metams iki privalomo pagrindinio baigimo todėl, kad susigalvojo naujus rodiklius, sakyčiau toks drastiškas sprendimas.
Na o šiandien vėl naujiena pašte - nuo kitų metų mokestį už mokslą dvigubina blink.gif
Įdomu kas ten per "valstietis reformatorius" pas juos įsidarbino unsure.gif
Atsakyti
Pagyvenus, oho. Kas cia per mokykla, kad leidzia sau taip elgtis ir dar kai mokslas mokamas. Ir kokie tie rezultatai, negi visai visai beviltiski?

Idomu, kas musu laukia kitais mokslo metais....

Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 03, 17:45)
As su vaikais ir del vaiku ejau, jiems smagu. Tradicija meduolius pirkti ir saldainius. Bet tie meduoliai kasmet brangsta bent kelis kartus- Kaledu, Kazio ir dar kokia ten visu taitu svente buna vasara. Ir vis brangyn, brangyn- tie patys juk😄😄.


aha, labai brangsta, o tokie neskanus, kieti, fui.
jei kada noresi naminio simtalapio, duok zinia, pasidalinsiu moteros namie kepancios simtalapius(tradicinius, tik su aguonom, su varske) telefonu. paskutini syki kainavo apie 7-8/kg. jau kokius 5 metus perku ir pati, ir bendradarbes. nusivilti neteko.
Papildyta:
Pagyvenus blink.gif unsure.gif

ale girdejau tendencija privaciu, atsikratyti problematisku vaiku blink.gif rolleyes.gif tai, aisku, prasciau mokosi, mokyklos vidurki gadina, nebebus kuo girtis...
Atsakyti
Jo... mama salika nusiziurejo, pardaveja sako "tokio grozio ir Pariziuje narasit", mama: "ugu, ir kainu tokiu irgi" 35 eurai blink.gif
Atsakyti