Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Mergiona, laikykis kazkaip.

As pas mokytoja buvau, pokalbiui. Didziuju. Isgyre vaikus, tai kazkaip ramu. Tada mazoji apsiveme. Mokykloje😄, namie eda kaip pasiurus ir duksta, tai ryt matyt vel i mokykla eisim. Tada su dukra, didesne oza ismaisem, bel netiketai visas kelnes isaugo, tai apipirkau, kruva kelniu, kruva marskinuku- sakyciau visai nebloga skoni turi, visa i mama😄😄. Darbe biski aprimau, nes vistik pinigus baisiai myliu, nor nuo balandzio 1os blogina salygas, keiciasi algos, premiju dydziai, masinu politika ir t.t. Tai nezinau, nezinau... Laisvalaikiundar per FB MB siltnamius stumineju.

Bet kazkaip aprimau su grand planais, nieko nebeplanuoju, tik atostogas, tai kazkaip ramiau... Vel emiau begiot, pora dienu palaksciau, siandien nelabai paeinu😄, bet gal kaip nors😄😄
Atsakyti
Yra ta tema geras anekdotas: "ieskau algos. Darbo nesiulyti, as ji jau turiu".

Del skalbenkiu tikrai taip bigsmile.gif

Laikausi. Kazkaip. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 28 vasario 2017 - 21:25
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 28, 21:11)
... kad dviejuose skirtinuoge darbuose to pat metu turiu rengt konkursa ir degint More  unsure.gif ... grizau i antra, sudeginau More, ...


šakės žiemai - tikrai nebegrįš.
Atsakyti
Mergiona, dėl auklės tai nieko sau blink.gif
Tikrai, galima ir be darbo būt, svarbu gera alga biggrin.gif

Vėluma, gal ten balandžio 1 pokštas? Geriau jau būtų tas pokštas į gera 4u.gif

Aš darbe biškį kryptį pakeičiau, tai streso pradžioj turiu ir veiklos daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 28, 22:11)
Kur dingo sena- taip ir nezinoma.  unsure.gif


su tavo buto raktais blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Vienintele, deja. Siandien oficialius pranesimus apie pokycius gavom. Cia Pabaltiji darbuotojams. Kaip ir kas kiekvienam konkreciai keisis, informuos atskirai individualiai. Man iskart keiciasi papildomas bonusas, kuri kompanija skirdavo sportui, vaistams, etc, metinis bonusas, nebebus sveikatos ir gyvybes draudimo, bei masinos klase, bet sitas po 3 metu, kai reiks auto keist. Zadu kalbetis dar, nes as Pabaltijui nedirbu, tik lokacija tokia.
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 02 28, 22:14)
su tavo buto raktais blink.gif  unsure.gif


ugu unsure.gif
Atsakyti
Ku ku. Pasiziurejot vid atlyginimus? as vel suparatu kad man nedamoka. O dar mazina. Net i top 100 nepatenkam😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 03 01, 19:06)
Ku ku. Pasiziurejot vid atlyginimus? as vel suparatu kad man nedamoka. O dar mazina. Net i top 100 nepatenkam😄


O kur rodo?
Atsakyti
rekvizitai.lt. Ivedus imones pavadinimas, skelbiami sausio men vid atlyginimai toje imoneje. Vidurkiai gal ne visad atspindi situacija, bet mano pvz atveju vidurkis netoli mano atlygio, o as tikrai maniau kad turint atsakomybe uz 30 saliu tureciau uzdirbt daugiau gerokai nei kazkas kas atsakingas tik uz viena sali. Tai visokiu minciu sukele man... Ir nezinau kaip pasitikrint.
Atsakyti
a verysad.gif na musu algos viesai iskabintos, tai man nereikia rekvizitu.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 03 01, 21:01)
a verysad.gif na musu algos viesai iskabintos, tai man nereikia rekvizitu.

Gal esi pedagogė? Iš postų susidaro panašus įspūdis.
Atsakyti