Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Niu ponios daugiavaikes ar visos prasymukus del babkiu uzpildet? As tik snd bet mano dziaugsmui ismoka skirs nuo sausio 1 visvien. Jega
Atsakyti
As uzpildziau ir jau pinigus gavau uz sausi.
Atsakyti
Aš neužpildžiau kur ten eit?į seniūniją? Kokių dokų reikia?
Atsakyti
As pildziau internetu, spis ar kaip ten 😄😄. jokiu dokumentu, 10 min ir viskas. Iskart patvirtino.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 24, 17:57)
Aš neužpildžiau  kur ten eit?į seniūniją? Kokių dokų reikia?


Ten kur uz vaika vienkartine duoda. Nzn kaip vadinasi. Bet ur inetu galima. Doku nereikia. Tapatybe tik. Savo.
Atsakyti
O ačiū. Pirmadienį pabandysiu
Šią savaitę tiek buvo darbų... bandau atsikvėpti
Atsakyti
Aš nepildžiau, tik buvau VMI dėl info tam tikros ir tuo pačiu du procentus sutvarkiau, o savo supildysiu kai grįšiu smile.gif
Atsakyti
denaxa, mes apie daugiavaikiu pinigus uz vaikus kalbam, kazin ar tau pavyks ka ta tema pildyt.

o deklaracijas reik ir man pasiziuret, reiks susimoket vel valstybei pajamu mokesti 😩
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 24, 19:59)
denaxa, mes apie daugiavaikiu pinigus uz vaikus kalbam, kazin ar tau pavyks ka ta tema pildyt.

o deklaracijas reik ir man pasiziuret, reiks susimoket vel valstybei pajamu mokesti 😩


Ai, aš maniau, kad apie deklaracijas biggrin.gif Iškritau iš konteksto, sorry biggrin.gif
Atsakyti
O jau reikia deklaracijas?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 24, 20:29)
O jau reikia deklaracijas?


Galima smile.gif Mano darbdavys (buvęs) preliminarios dar nepateikė, tai nieko negaliu pildyti. O du proc. VMI patys supildė, aš tik pasirašiau. Nes šituos kategoriškai tik iki gegužės 1 galima.
Atsakyti
Man jau pavasaris, visus ilgaaulius suslepiau, storas ziemines striukes. Nuo bateliu dulkes nupuciau, siemet reiks man tik basuciu, nebeturiu nei vienu. Vaiku striukeles ismatavau, panasu kad nieko nereiks, nebent sunui, bet jam tinka ir isauga truputi. Dar batus liko ismatuot, kai i namus vaikai gris... Kalbejau su vyru, kad viskas, uzaugo kudikiai, maze net i svecius issiruose pas kalsioke visai dienai... didieji isvis jau trali vali😄😄. Tai sakau, reik mums naujo medaus menesio ir naujos jaunystes😄😄.

Kita sav laikykis kumscius, eina vyras i banka galutinai su 2016 ataskaita paskolos tvirtintis sandeliui.
Atsakyti