Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Kroatija nuostabi wub.gif pernai drauge su vaikais 9 ir 7 nuomavosi jachta ir plaukiojo po salas dvi sav, lb -lb patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 20, 22:28)
Na, mes prie tos pacios balos is Italijos puses buvom, tai pusdieniui tik😄😄. Gris vyras, tarsimes.

Iš Italijos pusės turėjo būti labai prastai. Ten krantas ne toks, ir dar, į Adrijos jūrą srovė vandenį neša palei Kroatijos krantą, o išneša palei Italijos krantą, tai vanduo prie Italijos žymiai purvinesnis, visą brudą suneša iš Kroatijos, Triesto, Venecijos ir kt. Nenuostabu, kad Italijoje nepatiko. Kroatijoje jūra labai skaidri, mėlyna, visur dugnas matosi.

Beje, Kroatijoje ant jūros kranto yra kempingų su daug žvaigždučių, juose būna baseinai. Galima išsinuomoti namelį-bungalą ant jūros kranto ir leisti vakarus su vyno taure kojas įmerkus į jūrą.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 21, 09:27)
Kroatijoje jūra labai skaidri, mėlyna, visur dugnas matosi.

Beje, Kroatijoje ant jūros kranto yra kempingų su daug žvaigždučių, juose būna baseinai. Galima išsinuomoti namelį-bungalą ant jūros kranto ir leisti vakarus su vyno taure kojas įmerkus į jūrą.


kempinge reiks valgyt gamint, arba pietaut mieste biggrin.gif Veluma sake, kad jai ne atostogos, jei reikia maistu rupintis unsure.gif
as taip pamintijau, nieko nebelieka tik kaip vel vaziuot i turkija su baseinu ir ai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 02 21, 08:40)
kempinge reiks valgyt gamint, arba pietaut mieste biggrin.gif Veluma sake, kad jai ne atostogos, jei reikia maistu rupintis unsure.gif
as taip pamintijau, nieko nebelieka tik kaip vel vaziuot i turkija su baseinu ir ai rolleyes.gif

Nu ne, gerame kempinge būna restoranas, galima pusryčius užsisakyt iš anksto, o ir pietus ar vakarienę ten valgyti. Net prastuose kempinguose jei didesnis būna paprastai kokia picerija. Dideliuose kempinguose ir po du restoranus yra, tik rinkis.
Mes kartą ėmėm namelį tai pusryčiai buvo įskaičiuoti į kainą, švediškas stalas normalus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufemija: 21 vasario 2017 - 09:03
Eufemija, gal gali kempingo kontaktais pasidalint? Mes Italijoje taip gyvenime, tiko ir patiko. Jura ten gera buvo, viskas ok. Tik siaip mes nemegejai.

Milaaa, zinau tavo nuomone kad vaikai pinigu neuzdirba ir i ju poreikius atostogu metu nera atsizvelgt 😄
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 20, 20:20)
nori DAUG mazu vaiku  blink.gif

tu i konteksta neisiskaitei: Veluma pasake kad "jau sena ir pavargo bendraujant su mazu (1.5 metu) vaiku" tada paviesino planus pradeti sausainiu naikinima  bigsmile.gif as "issigandau" ir paprasiau sausainiu (nu, turint omeny kad mano vaikas "Sausainis") nenaikint, Veluma atrase kad sausainiu (=mazu vaiku "mano akim") liko dar daug, tada as pareiskiau kad as irgi jau sena (ta prasme kad daug sausainiu (=mazu vaiku) man nereikia) bent viena shtuka- mano Sausaini prasau palikt nesuvalgyta.


Ai, nu tai jei ties vaikais- tai tuo požiūriu aš gal irgi sena, nes mažų vaikų nenoriu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 21, 13:24)
Milaaa, zinau tavo nuomone kad vaikai pinigu neuzdirba ir i ju poreikius atostogu metu nera atsizvelgt 😄
[right][snapback]71456566[/snapback][/right]


Vadinasi blogai zinai biggrin.gif
AI yra tavo ar vaikų poreikis? Baseinas irgi, kiek rašei, tau labiau reikia smile.gif juk tu nenori maisto gaminti...
Tu nesupratai, ką aš visalaik sakiau, kad tėvams irgi reikia pabūt be vaikų, todėl aš labai už atostogas tik dviese 4u.gif gal tau todėl ir kyla reguliariai santykių krizės, kad perdaug ziuri į vaikų poreikius o ne savo ir gyveni amžinam strese unsure.gif ax.gif
Atsakyti
Na, aš neužilgo irgi jau vandenyną pamatysiu smile.gif sako, ten jau žiema baigėsi, nežinau nei kokius rūbus imti, nei kaip apsirengus važiuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 02 21, 11:45)
Na, aš neužilgo irgi jau vandenyną pamatysiu smile.gif sako, ten jau žiema baigėsi, nežinau nei kokius rūbus imti, nei kaip apsirengus važiuoti smile.gif


pirma darbine kelione? Kurgi cia?

Labas 4u.gif
Atsakyti
Milaaa, mes prisibunam tiek kiek mums reik.

Eufemija, paziurejau kempingus, manau rasim kazka kas tiks visiems, panasaus kaip Italijoje. Man asmeniskai nereik nei juros, nei baseino, as mieliau daug vaikstau, bet 4 is 5 negali to daryt tiek kiek as noriu. Tai kaip tada? Mano tikslas, kad visi butu patenkinti, todel kartais ir i Turkija reikia (nematau nieko blogo tame). Ir tikrai, kai man reik gamint, tvarkyt- man atostogos suprasteja, todel kiek imanoma noriu to isvengt. Irgi nesuprantu, kas cia blogo?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 21, 14:27)
Milaaa, mes prisibunam tiek kiek mums reik.

Eufemija, paziurejau kempingus, manau rasim kazka kas tiks visiems, panasaus kaip Italijoje. Man asmeniskai nereik nei juros, nei baseino, as mieliau daug vaikstau, bet 4 is 5 negali to daryt tiek kiek as noriu. Tai kaip tada? Mano tikslas, kad visi butu patenkinti, todel kartais ir i Turkija reikia (nematau nieko blogo tame). Ir tikrai, kai man reik gamint, tvarkyt- man atostogos suprasteja, todel kiek imanoma noriu to isvengt. Irgi nesuprantu, kas cia blogo?


galbut, nesigincyju 4u.gif
tai niekas ir nesako, kad turkija blogai. jei reikia nevaiksciot, neruost maisto ir gulet prie baseino, tai ji ideali. ir nieko blogo tame ir nera.
tai tik kam tada suki sau smegenis, rinkis kas jums patikrinta ir gerai 4u.gif

man asmeniskai, kazkaip kempingai nelabai. kai kur ir kai kada neadekvaciai brangu. ypac, kai ziurejau praeita vasara, italijoje(prie gardos) kainos buvo baisios blink.gif issinuomojom 2 kambariu buta su baseinu smile.gif
Atsakyti
milaaa, as nenoriu i Turkija. Bent dabar. Noriu pamatyt kazka. Bet turint 3 kvykiancius bagazo vienetus kuriems reik kalneliu ir 1,20 baseino nardymui dar, yra ka veikt islaviruot.
Laukiu kol vyras surasys man atstumus km tarp miesteliu, kad galeciau orientuotis. Kadangi mes 3 sav turesim, galvoju viena kempinge su baseinais ir t.t., kad ir grangiau, tokias tingesnes atostogas ir kita savaite koki butuka salia juros, bet su daugiau vazinejimo. Tik nezinau tiksliai dar, noriu i pietine puse, bet kazin ar iki Dubrovjiko pavyks, kolkas zemelapiu nuvaziavau iki salu, hrv ar kokia ten. Milaaa, kur jus bazavotes?
Atsakyti