Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 02 19, 17:10)
Dar daug liko😄😄😄, vaikams kazkaio nelabai. Nezinau kur det.

Sau einu stintu kept. Diet tikrai nuo rytojaus 😄


Daug nereikia. Aciu. As irgi jau sena. Bet viena stuka Sausainio prasyciau palikt nesuesta unsure.gif
Atsakyti
😄😄😄😄
Atsakyti
Sausainiai biggrin.gif

Su pirmadieniu. Pastebėjau, kad ne tokia baisi savaitės pradžia tapo kai ėmiau ją pradėti rytine treniruote sporto klube. Geros ir jums savaitės pradžios.
Atsakyti
Pavasaris: drėgnomatis darbe rodo nebe "L", o net 24 proc. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 02 20, 09:27)
Pavasaris: drėgnomatis darbe rodo nebe "L", o net 24 proc. bigsmile.gif


12:30 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 20, 11:01)


mhm cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 20 vasario 2017 - 11:06
QUOTE(Mergiona @ 2017 02 19, 18:15)
... As irgi jau sena. ...


Ties kuria vieta tu čia sena jau??? blink.gif Aš šiaip metelių daugiau biškį turiu, bet tos senatvės kažkaip nejaučiu dar... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 02 20, 11:45)
Ties kuria vieta tu čia sena jau???  blink.gif Aš šiaip metelių daugiau biškį turiu, bet tos senatvės kažkaip nejaučiu dar... smile.gif


nori DAUG mazu vaiku blink.gif

tu i konteksta neisiskaitei: Veluma pasake kad "jau sena ir pavargo bendraujant su mazu (1.5 metu) vaiku" tada paviesino planus pradeti sausainiu naikinima bigsmile.gif as "issigandau" ir paprasiau sausainiu (nu, turint omeny kad mano vaikas "Sausainis") nenaikint, Veluma atrase kad sausainiu (=mazu vaiku "mano akim") liko dar daug, tada as pareiskiau kad as irgi jau sena (ta prasme kad daug sausainiu (=mazu vaiku) man nereikia) bent viena shtuka- mano Sausaini prasau palikt nesuvalgyta.
Atsakyti
Mergiona😄😄😄

Praleidau visa vakara skaitinedama apie Kroatija. Ir nezinau ar geras pasirinkimas, nera ka ten veikt. Mes labiau- vaikai tik- baseino megejai, ne juros. O ten tokiu dalyku ner. Tai susimasciau, ka daryt.

Treciadieni turiu baisiai rimtoms galvoms prezentacija padaryt. Suzinojau tik ka. Tai jau rytojaus vakaras aisku kur nueis... ir net nezinau ka ten taip jau ir pasakyt.
Atsakyti
Kroatikoje jūra tokia faina, kad atstoja visus baseinus. Gal nedaug kur buvau, bet gyvenime nesu patyrusi fainesnės maudynių vietos nei Adrija Dalmatijoje. Čia lyginant su mūsų, Juodąja ir Viduržemio jūra.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 20, 23:03)
Kroatikoje jūra tokia faina, kad atstoja visus baseinus. Gal nedaug kur buvau, bet gyvenime nesu patyrusi fainesnės maudynių vietos nei Adrija Dalmatijoje. Čia lyginant su mūsų, Juodąja ir Viduržemio jūra.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
na indijos vandenynas, bei karibu jura ja lenkia, bet mes apie jas nekalbam smile.gif
Atsakyti
Na, mes prie tos pacios balos is Italijos puses buvom, tai pusdieniui tik😄😄. Gris vyras, tarsimes.
Atsakyti