Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

As svarsatu apie Ilzes Efektyviu zinuciu dirbtuves ar kaip ten vadinasi. Kaina panasi. Darbas su savim. Bet dar gailiu pinigu, matyt nera taip blogai. Siandien prie vyno butelio pamedituosim moteriskai.

Sausainiai kepa.
Dar su mazaja prisodinom 5 rusiu papriku ir ciliuku. Auginsim. Tikiuosi, isdygs kas nors😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 18, 16:44)
As svarsatu apie Ilzes Efektyviu zinuciu dirbtuves ar kaip ten vadinasi. Kaina panasi. Darbas su savim.  Bet dar gailiu pinigu, matyt nera taip blogai. Siandien prie vyno butelio pamedituosim moteriskai.

Kaip tik šitai norėjau pasiūlyti smile.gif
Aš bandžiau abi nuotolines praktikas, kaip tik ruošiuosi kartoti . Labai teisingas jos teiginys- veikia tai,ką veikiame mes 4u.gif
Atsakyti
Primeditavom. Tai gal dar padraugausiu su pinigais, nes be ju dar blogiau😄😄 o ypac dar nuo vyro priklausomai but😄😄. Tik mastyma gal bandysiu keist, reiks vel prie Ilzes grizt. Tasty, o kam kartit? Ir ar reikia abieju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 18 vasario 2017 - 23:38
Ką jūs pas Ilzę radot? Skaičiau skaičiau ir nesupratau - gal ne mano stilius...

Vakar po treniruotėj treneris man tempimo pratimą blauzdoms darė... eina sau - verkiau tiesiogine prasme... nors iš pažiūros nieko tokio nedarė, tiesiog raumenys sutrumpėję labai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 19 vasario 2017 - 09:52
Labas,

QUOTE(Veluma @ 2017 02 18, 23:36)
Primeditavom. Tai gal dar padraugausiu su pinigais, nes be ju dar blogiau😄😄 o ypac dar nuo vyro priklausomai but😄😄. Tik mastyma gal bandysiu keist, reiks vel prie Ilzes grizt. Tasty, o kam kartit? Ir ar reikia abieju?

Kartoti, nes informacija pasimiršta biggrin.gif O šiaip tuo metu aš buvau didžiuliame pasimetime, buvo daug vidinės sumaišties, plius aplinka ne ta.. tai viskas truputį kitaip buvo.. Kiek suklydau juos abu dubliuodama, paskui vieno nebepabaigiau dėl visokių užgriuvusių bėdų.. Be to, kai turi medžiagą, gali bet kada kartoti ar šiaip tik paskaitinėti
Nebūtina abiejų, pasirink tą, kuris labiau domina/tinka ir viskas mirksiukas.gif

QUOTE(*lim->0* @ 2017 02 19, 09:48)
Ką jūs pas Ilzę radot? Skaičiau skaičiau ir nesupratau - gal ne mano stilius...

Manau, kiekvienas atranda savo, ta pati informacija gali veikti skirtingai, net ir tą patį žmogų,bet skirtingu gyvenimo etapu..
Atsakyti
Na ka, vienus svecius islydejau. Susivokiau, kad tikrai gerai gyvenu, ir darbai, ir namai, ir vaikai, ir vyras fantastinis...😄😄😄. O jei rimtai- tai ner nezinau kaip gan artimam zmogui padeti, kai nieks aplink nepalaiko.... net nezinojau kiek visko ten yra ir kaip sudetinga....

Vaikai siandien pusrycisms patys mesa kepesi, o jau pripirino! Bet skustis gi negali, temp valgyt. Kokie jie dideli! Vienas vakarykstis svecias 1,5 metu amziaus, man jau po 10 min buvo gana, pavargau😄😄😄. Ryskiai pasenau😄.

Laukiu dabar kaimynes, sausainius naikinsim😄😄 ir arbata pliumpinsim.
Atsakyti
Ačiū už info apie Ilzę. Įdomu buvo. Bandoma kurti šiuolaikinė religija šiuolaikiniam žmogui. Tie kas dar gali tikėti tradicinėmis religijomis gauna tas pačias paslaugas žymiai pigiau, efektas tas pats ir dar didesnis, nes visam gyvenimui. Čia aš su ironija, bet stebuklų pas Ilzę nepamačiau. Beje ji dirba ne su kiekvienu, o tik su tam tikras savybes turinčiais žmonėmis. Taigi ne panacėja. Nori atstoti religiją, bet religingu, kaip ir jos kursų nariu, gali būti ne kiekvienas. Žodžiu tikėjimas toks daiktas kurio kiekvienas panorėjęs negali įgyti, nežinau kas tai lemia, gal smegenų vingių ypatybės.

Iš tiesų man labai patiko berods pagyvenus užrodytas straipsnis apie savęs nepažinimą. Tikrai pasaulį suvokiam kiekvienas kitaip, net spalvas matom kiekvienas kitokias, todėl sunku orientuotis gyvenime. Religija sukala kelis svarbiausius principus - koks tu fainas, koks esi mylimas ir kaip turi mylėti kitus. Žodžiu genialumas visokių kursų paprastume. Jeigu kam tinka tai valio.
Išsiplėčiau truputį ax.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif Senai nerasiau, buvau paskendusi darbuose, po to sirgau bezboznai. Dabar rodos atsigavau, tai vakar i kirpykla nuejau, pasikeiciau kardinaliai palukuosena, esu grazi dabar. Turiu savaite atostogu, per kurias nieko neveiksiu, nes nenoriu.

jusu pokalbius skaiciau visada. Velumos dialemos del gyvenimo prasmes labai pazystamos, ir man taip buvo vienu metu. Su laiku viskas praeina, praeis ir tai. Svarbu nepridaryti kazko ant karstuju, kad paskui nereiktu gailetis. Visada stengiausi iseiti i kazkur, ne i niekur. Bet cia tik as tokia, visi zmones skirtingi.
Limo, va apverke paliekama darba, irgi pazystama. Bet saunuole, kad judi pirmyn, gyvenimas tesiasi, nauji issukiai ir darbai pades pasimirsti. Tikiuosi vairuoti sekasi gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 02 19, 08:48)
Ką jūs pas Ilzę radot? Skaičiau skaičiau ir nesupratau - gal ne mano stilius...



As konkreciai-pozityva ir vizualizacijos realizavima.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 02 19, 12:26)
Ačiū už info apie Ilzę. Įdomu buvo. Bandoma kurti šiuolaikinė religija šiuolaikiniam žmogui. Tie kas dar gali tikėti tradicinėmis religijomis gauna tas pačias paslaugas žymiai pigiau, efektas tas pats ir dar didesnis, nes visam gyvenimui. Čia aš su ironija, bet stebuklų pas Ilzę nepamačiau. Beje ji dirba ne su kiekvienu, o tik su tam tikras savybes turinčiais žmonėmis. Taigi ne panacėja. Nori atstoti religiją, bet religingu, kaip ir jos kursų nariu, gali būti ne kiekvienas. Žodžiu tikėjimas toks daiktas kurio kiekvienas panorėjęs negali įgyti, nežinau kas tai lemia, gal smegenų vingių ypatybės.

Iš tiesų man labai patiko berods pagyvenus užrodytas straipsnis apie savęs nepažinimą. Tikrai pasaulį suvokiam kiekvienas kitaip, net spalvas matom kiekvienas kitokias, todėl sunku orientuotis gyvenime. Religija sukala kelis svarbiausius principus - koks tu fainas, koks esi mylimas ir kaip turi mylėti kitus. Žodžiu genialumas visokių kursų paprastume. Jeigu kam tinka tai valio.
Išsiplėčiau truputį  ax.gif


biggrin.gif kas kur pigiau? biggrin.gif as pvz tik jos tekstus seku. Kas tinka-atsirenku, ir labai sekmingai taikau 85 proc. gyvenimo sriciu. Visiskai dykai. Priesingai, nei religijoje-jokios prievoles ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 02 19, 12:38)
sausainius naikinsim


blink.gif scare.gif
Atsakyti
Dar daug liko😄😄😄, vaikams kazkaio nelabai. Nezinau kur det.

Sau einu stintu kept. Diet tikrai nuo rytojaus 😄
Atsakyti