Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2016 12 10, 20:02)
Aga, mano atmintis ta pati sako kaip ir KaipGyvenu. Kaip saunu kad noras begt i darba neatsiranda  wub.gif (pazistu kad atvirksciai sake auginsiu iki mokyklos minimum o jau uz keliu men verke kad darbe geriau ir "degraduoja")
Papildyta:
nuuuuu, smegenu turejimas vienoje srytyje nieko nesako apie ju turejima/ neturejima kitoje. Visapusis issilavinimas dar niekam nesutrugde "kokybes inspektorium" tapt  unsure.gif

Na ir kas , kad turi "visapusi issilavinima".Tai nieko nereiskia is vis....
Atsakyti
QUOTE(adjusk @ 2016 12 10, 21:15)
Na ir kas , kad  turi "visapusi issilavinima".Tai nieko nereiskia is vis....


nu, jei visapusis issilavinimas nieko nereiskia tai jau cia
Atsakyti
Milaaa, nežinau, kodėl taip reaguoju. Žinau, kokių tėvynainių esama aplink ir tokių dauguma. Ir visvien labai nepatinka, kai generalizuojama. Turbūt ir likusiems nelabai patinka, kai rašo, kad liko tik tie, kas išvykti negalėjo, arba per durni buvo. Ir tai nėra mano nuomonė, kol neįplieskiau diskusijos.

Galbūt tai tik būdas, kaip maskuoti savo nepilnavertiškumo jausmus - visą gyvenimą bandžiau įrodinėt, kokia super esu, o rezultate visvien vidurkis - emigrantė, nes gi visi jie tokie ten tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2016 12 10, 17:27)
...sunku klausytis, negaliu su tuo susitaikyti, labai pykstu, atrodo man, kad ji apsimeta. Sunku priimti jos liga...


mano senele mire jau seniai, nelabai prisimenu, jauna dar buvau... bet irgi visad atrode, kad apsimeta unsure.gif rimtai smile.gif ir labai pykdavau unsure.gif syki, tevai isvaziavo atostogauti, man teko globoti senele, tai jos cirkai vare is proto, matyt labai nepakanti buvau blink.gif o syki, kai ji mane, kad niekas jos nemato, stovejau atokiau ir stebejau- tai atsargiai atsisedo ant grindu, tuomet atsigule ir su triuksmu numete lazda- ''pargriuvo'' ir saukesi pagalbos. na nepuoliau gelbeti issyk ir pasakiau viska ka apie jos griovimus galvoju unsure.gif kvaile biggrin.gif senele labai isizeide, kad ja netiki smile.gif
beje, mire ji atgulusi labai greitai, patekusi i slaugos istaiga. net savaite nepraejo... o ir mokejom ir vazinejom kasdien... namie, tikiu kad butu dar gyvenusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 10 gruodžio 2016 - 20:43
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 10, 20:10)
Jo. Mat kaip tik masinos ieskaus  biggrin.gif

Alvyda, galiu padeti:))))Aisku Jaguar Land Rover atmetam:))))Gal koks buduliu bemsas???Juk mes tik muzikai ir mums tik muziku auto:)))Rajona pertikrink!:)))(
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 10, 19:56)
tikrai sunku. Su savo specialybe as Londone turbut badu mirciau  biggrin.gif

Nuu... gi paašalpas visas susirinktum, nė dirbt nereiktų unsure.gif biggrin.gif

Lim 4u.gif

Nu bet jau nervina, kai buduliai į temą lenda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(adjusk @ 2016 12 10, 21:52)


gal jau geriau pypink toliau vyro rinktis, daugiau naudos bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2016 12 10, 21:13)
ir man nebutu svarbu kiek moka, bet nerusiuociau kazkokiu vistu ar saldytu zuvu, nedeliociau desros ant picos... kiekvienam savo...

ale, tik nuvaziavom prie eglutes, pasitusinom, o cia tiek priplepeta biggrin.gif

Aš nespjaunu į jokį darbą. Reikėtų - rinkčiausi darbininkišką profesiją, mokinčiausi ir dirbčiau.

O prie eglutės mano ir MB bendru sutarimu važiuosim tik kai bus sniego. Kalėdinė eglutė lyjant schmoll.gif
Atsakyti
Veu kaip pagalvoji...

Norėčiau BMW... bet neįperku, kaip ir Landroverio. Ir apskritai paskutiniu metu daug prataškom pinigų. Taupysiu.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2016 12 10, 22:00)
O prie eglutės mano ir MB bendru sutarimu važiuosim tik kai bus sniego. Kalėdinė eglutė lyjant  schmoll.gif


nelijo biggrin.gif lengvai snigaliojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2016 12 10, 22:00)
Aš nespjaunu į jokį darbą. Reikėtų - rinkčiausi darbininkišką profesiją, mokinčiausi ir dirbčiau.


spajut-nespjaut bet buna skirtingos situacijos. Jei laikina- viena kalba. Jei nuolatiniam... arba lb greitai karjera pasidarytum arba depresucha butu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2016 12 10, 19:41)
mano senele mire jau seniai...



Milaaa, o gali Alzhaimeri issaukti gavos trauma? Skaitau ir taip panasu i mano bobute... tik jai po traumos kraujas i smegenis issiliejo, bet viskas taip panasu, kai skaitau...
Atsakyti