Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Mes taip pat valgysim grybus, tik gaminsiu troškinyje su mėsa, prabanga valgyti vienus.
Vyras ąžuolyne truputį pririnko raudonikių, baravykų, lepšiukų. Buvo ir žydukų, bet prigrasinau, kad ne rinktų, o tai kažkur rašė, kad jie labai radiaciją sugeria, gal ir nesąmonė, bet man vistiek tai ne grybas. Šitų visada būna.
Vakar adeniumus, katlėją, tilandsijas namo parsinešiau, o tai žada šalnas šiąnakt.
Blyn, reikia langus pravalyti, bet nlb sugalvoju kaip vitrinos rėmo apačią pasiekt, gi nesusilenkiu per savo dieglius, noriu ir lovelių stovus susinešt su kaktusais bei nolinomis, cyką...
Su cyku tai pas mane įdomiai, per žiemą suvargsta, nuruduoja, o per vasarą lauke atsigauna, nervina, bet stengiuos nereaguoti, jam kažkas netinka namuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 29 rugsėjo 2024 - 09:01
Aš cyką išmečiau.Daug metų vargo,puolė jį visokie brūdai,vargo,kol atsisveikinau. ax.gif Vat kodėl jie tokie brangūs,labai jau lepūs.Man reikia oleandrus suvilkti namo,nieko neauginu daugiau viduje,maži langai. ax.gif Kinrožę,pasodinau į žemę,paliksiu,puikiai išžiemojo viduje ir kai buvome žiemą savaitę išvažiavę,atlaikė,tai turi atlaikyti ir žiemą lauke. ax.gif Ai dar kaktusą turiu,tas viską atlaiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane lauke žiemoja sirijinės kinrožės, kažkada namuos paprastą turėjau, tai nepatiko tas pastovus šiukšlinimas, lauke kitas reikalas.
Tai va, ar nebus tam cykui ax.gif
Šiandien bais apsinuodijau chalva, nesuprantu kas nutiko, nuo ryto raičiausi inuo pilvo ir skrandžio skausmo, ir vėmiau ir kita..., tik dabar atsičiūchinau.
O katė gydė, gulėjo man ant šono, paskui atsigulė šalia ir pilvą šildė ir dabar nesitraukia, ale tai gyvūnas su atjauta wub.gif
Pietus vyras ruošė, aš taip ir neparagavau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 29 rugsėjo 2024 - 15:59

Meri, greičiau pasveik 4u.gif
Man atrodo, cikui reikia labai drėgno oro ir vėsoko kambario žiemą.
Atradau juos Nicoje, bet toookio dydžio. Gal 6 metrų ūgio, daugiakamieniai.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Va čia tai Cikas. smile.gif

Iššluotos ežiuolės,na kur tokia kaina gera. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 09 27, 20:41)
https://www.part.lt/...4032e297456.jpg
Šiemet jurginai išprotėjo.Be galo dideli žiedai.Nežinau kas turi tam įtakos?Ryte nulinko visą šaka nuo svorio.Parišau su pagaliuku,po pietu žiūriu žiedas neišsilaikė,nulūžo.Na žinokite mano du delnai tilptų į žiedą. biggrin.gif
Mokvežoje ežiuolių gražūs krūmai po 1.99 euro,privežta šviežiai.Turiu tų ežiuolių,bet tokie gražūs krūmai su žiedais,tik neaišku kokia spalva.Prigriebiau 5 krūmus. mirksiukas.gif Noriu visus sukelti į vieną vietą. ax.gif Depe kainos augalų,na tikrai nemažaos,mokvežoje visai kitaip. ax.gif  ax.gif

Rūgsta trys kibirai bananų vyno.Tenerifėje ragavome bananų plantacijoje,o ko mes negalime pagaminti?Šiandien parsivežėme 4 dėžes melionų,bandysime.Pavasarį prašau į svečius. mirksiukas.gif Rytoj turėsime ką veikti,nulupti,sutarkuoti..........

mano irgi nuostabus jurginai , o turiu viena kruma, tai žiedas iki 25 cm dydzio o vazoje laikosi apie savaite ir daugiau puikiai kita savaite prasčiau žodziu nuostabus krumas, sakiau atsidesiu atskirai kad kam nors netyčia neatiduočiau smile.gif, pirma karta pakliuvo man toks įspūdingas smile.gif
tiek bananu vyno, tiek likerio atsigerus gran canarijoje mirksiukas.gif , bet man vistiek klasikinis raudonas sausas yra nr,1 vynelis bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Prasilėkiau vakar grybų,apstoję,arba po išeiginių nugrybauta,vakarienei pakako.Reikia lietaus.
Atsakyti
Vakar jau temstant užlėkiau į miškelį. Toli nėjau, kelios minutės ir atgal, nes labai pavargusi buvau. Keli baravykai , kitokių nė nerenku. Reikės rytoj užsukti, šiandien lietus purškia.
Atsakyti
Susinešiau paskutinius kambarinius augalus į namus, iškart taip jauku pasidarė wub.gif
Gavosi daugiau, nes Paros rožiažiedes palergonijas padauginau, šiemet labai gražiai žydėjo ir augo. Gaila, kad tulpiažiedes praradau, bet gal rasiu kur nupirkt, taip pat labai įdomios. Man dar karališkos gražios, bet, kai buvau prekybos centre, kainos neatitiko pasiūlos.
Ingrida, pasisekė tau su ežiuolėm, mano visos išnyko, gerai būtų atkurti, su sėklomis nedraugauju, geriau daigais, nors ir brangiau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Visą dieną lijo.
Niekaip negaliu atšilti rankų. Per lietų pririnkau gal 100 kg brokolių. Nors buvau su neperšlampančiomis kelnėmis, bet striukė - tiesiai į skalbimo mašiną. Kojos sausos, bet rankos kaip reikiant pašalau. Brrrrr.
Pavakary įkaliau vyšnių trauktinės, užkandau tomis pačiomis vyšniomis. Įlindau po dekiu į sofą, ant kojų šuo, ant pilvo katė. Na, gyvenimas nušvito visai kita spalva nusnaudus. Bet išsirangiau vakarienės gaminti - vėl rankos šąla.
Atsakyti