Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sveikos smile.gif kas sveikos smile.gif

sergančioms po 4u.gif
Atsakyti
Buvau išlindus iš namų, tai Seniuose lauko augalams geros nuolaidos, nusipirkau šluotelinę hortenzijq Rastede, blyn, nerandu aprašymo, bet jau kokia bus, tokia. Dar buvo Skyfal, gal ir be reikalo nepirkau. Jei bogu, aš nenormali su tais augalais. Kas gėrimu nervus ramina, kad augalais biggrin.gif
Buvo ten visokių violetinių, bet aš nenorėjau.
Atsakyti
Nu va, paskaičiau, be reikalo nepasiėmiau Šluotelinės hortenzijos “Skyfall”, ne kažką su nuolaida kainavo, būčiau kur nors pristrojinus bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi Meri,tik nuvažiuoju į miestą,pilna mašina grįžtų.Vakar iš paštomato pasiėmiau iš Sandros 5 senovines rožes.Tai kasu,plečiuosi.Laukiu gero lietaus,kaip pas Lyžuką,reikia jau daug ką persodinti. bigsmile.gif Miskantus pirkau pavasarį iš paletės,mažiukus,kad dėjo per vasarą,jau reikia verkiant persodinti. ax.gif
Atsakyti
Ingrida kokias senovines pirkai? As irgi jomis ka turiu neatsigrožiu smile.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Parsivežiau vakar iš mokvežos dvi kinrožes,pagal pavadinimą balta turėtų būti graži.Turiu vieną baltą su raudonu viduriuku,vargo vazone,išsodinau į gruntą.Tai išsaudė žiedelį iš karto.Dar tris gluosnius prigriebiau,po 0.20 cento.Dvi su rūžavais kačiukais,viena su juodais.Apsodinau nuotekas dar,tegul plečiasi. ax.gif
Turėjau viešnią,patarė už namuko,kad trūksta medžių.Pradėjau žiūrėti,na tikrai gal?Bet arti sklypo ribos neišeina nieko sodinti.Pasodinau 20 mažų tujų,bendrovė važiavo,purškė lauką,matau gelsta kelios,gavo vadinasi. ax.gif
Lyžuka,pavadinimų nesigilinu,Nueik į edaigai,surašyta ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 12 rugsėjo 2024 - 07:10
QUOTE(IngridaB @ 2024 09 12, 08:09)
Labas rytas.
Parsivežiau vakar iš mokvežos dvi kinrožes,pagal pavadinimą balta turėtų būti graži.Turiu vieną baltą su raudonu viduriuku,vargo vazone,išsodinau į gruntą.Tai išsaudė žiedelį iš karto.Dar tris gluosnius prigriebiau,po 0.20 cento.Dvi su rūžavais kačiukais,viena su juodais.Apsodinau nuotekas dar,tegul plečiasi. ax.gif
Turėjau viešnią,patarė už namuko,kad trūksta medžių.Pradėjau žiūrėti,na tikrai gal?Bet arti sklypo ribos neišeina nieko sodinti.Pasodinau 20 mažų tujų,bendrovė važiavo,purškė lauką,matau gelsta kelios,gavo vadinasi. ax.gif
Lyžuka,pavadinimų nesigilinu,Nueik į edaigai,surašyta ten.

supratau, mano visi (beveik smile.gif ) augalai suinventorizuoti biggrin.gif, tik gaila kad siunčiantis megsta pardavejai sumaišyt, pvz siunčiausi iš parko.lt 6 hortenzijas tai atsiunte 3 skirtingas veisles, dabar galvoju vienas budas ju pasidauginti, nes tikrai neatsirinksiu veisliu o kur dar garantija kad vel tokias gausiu kokiu noriu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 rugsėjo 2024 - 07:15
Bandau nesigundyti hortenzijomis. Kiek gi galima, tuoj pas visus kiemai bus kaip vienas. Dabar reikia koloninio buko, daugiausia jie raudonlapiai, o man reikia žalio koloninio. Nudvėsė viena slyva, tai jos vieton.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 09 12, 09:40)
Bandau nesigundyti hortenzijomis. Kiek gi galima, tuoj pas visus kiemai bus kaip vienas. Dabar reikia koloninio buko, daugiausia jie raudonlapiai, o man reikia žalio koloninio. Nudvėsė viena slyva, tai jos vieton.

oi gundykis, gi nesodinam visi pagal vieną "kurpalių" biggrin.gif kiekvienas kiemas turi savo išsikirtinumą smile.gif, del to visai nesuku galvos, bet žydejimo grožiu, nelepumu augalas vertas 100 proc. dėmesio smile.gif čia aš apie šluotelines smile.gif nebent jau yra pašaukimas popnioti retus ir opesnius augaliukus, man deja tokio nera smile.gif, tai bandau atsirinkti prie ko mažiau tenka prieti.
Bet jei kalbant apie augalus man kitas klausimas tipo rykštenių negalima sodinti invazinis augalas, o tai kaip tada tos su veislių pavadinimasi? Kurias perkame ? irgi negalima tokiu? Tas pats su lubinais bigsmile.gif
Atsakyti
Mano kiemelio nieks svetimas nemato, bet aš pati matau ir man norisi grožio, o kas ten darosi pas kitus ax.gif , pastebiu, kad daugiausia tujomis visi apsisodinę, o man jos daugiau kapines primena.
Norėčiau ko raudono ar bordo nedidelio, kokio pusmetrinio apvalaus krūmelio, pakenčiančio pavėsio.
Rudeniop jaučiu pablogėjimą, gulčiau į ligoninę, bet gal išbūsiu...
Atsakyti
Merri o tu katinuko dabar neturi naujo? Nesigundai iš kokios prieglaudos duot pamestinukui antrą šansa ? mirksiukas.gif

o dėl gėlynu tai taip. faktas kad dėl savęs puošiames bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 rugsėjo 2024 - 10:33
Lyžukiuk, turiu katytė, mano akių džiaugsmas ir šviesa, turbūt yra geriausia ką šiuo metu turiu.
Atsakyti