Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Meri, laikykis. 4u.gif Iš patirties : šokoladinis pyragai - pirmas vaistas nuo depresijos. Kol valgai. Paskui visu sunkumu prispaudžia kaltės jausmas, kad suvalgei. mirksiukas.gif

Pagaliau šeštadienis be streso. Svogūnai nukasti, realizacijos kanalai prazonduoti. Laukia bulviakasis.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus namuke Ariston,vakar santechnikas apžiūrėjo,sakė labai geras boileris,mūms pastatė gorenjė.
Meri,kai pas mus žemės daug,priimu visokias nežiniukes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus irgi Ariston, bet prarudijo per dešimt metų. Laša, bet dar pakenčiamai. Aš tai linkusi tokį patį pirkt, bet klausau ką žentas su dukrium pasakys, jie geriau supranta. Aristonas ir pigesnis ir nereiktų galvoti kaip pajungti. Nu nežinau..., man visviena, kad tik veiktų.
Šiandien kiek geriau, nenoriu didinti raminamų, nieko gero iš tų vaistų. Per gyvenimą visos gyslos ištampytos ir darbe ir... namie, ai... Man su katinu geriausia biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Boileris beveik pajungtas smile.gif Pirkom čekišką dražice. Žentas pats jungė, kad sutaupyti. Bože, auksinių rankų, ką ima, viską padaro wub.gif Prie to pačio paprašiau ir skalbyklei kraniuką pakeist, nes vanduo neužsidaro, maža kada reiktų, kad ir filtrą pakeist.
Atsakyti
Greičiau praeitų karščiai
Greičiau praeitų sekmadienis. Šiandien bais pagiringa diena. Vakar šventėme MB gimtadienį su šašlais. Mes, merginos, turėjome šalto Prosecco, butelaitis ant trijų pats tas. Bet bernai sugundė paragauti žento vardinio romo. O aš jo taip nepernešu nuo audringos jaunystės. Du gurkšneliai - ir viskas, nors sienom lipk, kaip negera. Net kava nepadeda. unsure.gif
Nebesuprantu, gal pasenau, ar ką ? Dar prieš kelis metus išragauji butelį putojančio ir dar eini šokti arba nuotykių ieškoti. O dabar tiesiu taikymu nusnausti. doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na tikrai,IK,senatvė? ax.gif
Nežinau bemiegė naktis,apsikrėčiau sloga nuo mb.Bet tokia,kur nebėga nosis,o užkišta.Dar pelė brazdinosi,palėpėn kiaunė man atrodo grįžo,atvėso. mirksiukas.gif O planuose buvo terasą dažyti,kol lietūs neprasidėjo.
Atsakyti
Man patiko, sako, ne senatvė, o rudenėjimas smile.gif
Kas bus, kai turėsim po 80? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2024 09 09, 07:54)
Man patiko, sako, ne senatvė, o rudenėjimas  smile.gif
Kas bus, kai turėsim po 80?  ax.gif

Bus gražus sugrįžimas į vaikystę?Sulaukti tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas.
Pas mane rudenėjimas kaip reikiant, stiprūs gėrimai per stipru, vynas per rugštu. Šampanas nesveika, bet pastaruoju metu būtent jį ir geriu.
Pabandėm kasti bulves, galvojau, kad bus dar blogiau. Nedidelės bulvės, bet nieko, nulupsiu. Pasodinome vėlai, dirva drėgna ir šalta buvo, nudžiūvo staigiai po liūčių, o vėliau pirktžolėm apėjo.
Atsakyti
O klausykite, kai bus tas rudenėjantis 80 , kitaip sakant, brandi vaikystė. Ar bus galima nebaudžiamiems krėsti visokias zbitkas ? Juk vaikų mušti negalima, ania ?
Dievaži, užsimaniau eiti vogti obuolių iš svetimo sodo. tongue.gif Vaikystėje eidami iš mokyklos sulįsdavome į tokio pikto kaimyno kriaušę. Ne dėl to, kad namie kriaušių nebūtų. Buvo net 3 kriaušės, net daug skanesnės už kaimyno pusiau laukinukę. O vien dėl to, kad senis išlėkdavo šakes kratydamas, rėkdamas per visą apylinkę. Vydavosi, bet nepavydavo. Bet kaip pasiutusiai norėjosi senį erzinti.....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sako kovidas grįžo?Ar ne jį pasigavome kaime abu? smile.gif
Atsakyti