Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Baigias vasarėlė. Jau kaip iškankino tie karščiai, nepamenu tokios vasaros. Nei lauke nei namie nebuvo kur pasidėti.
Atsirado Žalioje stotelėje hortenzija BOBO, jau po senjorų stipendijos čiupsiu biggrin.gif Man dar patinka hortenzija "Petitte Cherry"PRB, vet velnią gausiu, čia kažkaip patikimiau.
Negaliu atsižiūrėti, kur buvo mano akys anksčiau, kad tokių augalų nepastebėjau ir net nežinojau. Dabar kaip kos atradimas mano lauko sąlygoms wub.gif
Bože, kad bent gerai palytų, gamta ir širdis atsigautų ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Labai reikia lietaus.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, obels veislės nežinau. Jei netyčiukė, tai gali būti sėjinukas bile kokios veislės laisvo apsidulkinimo. Žodžiu, galėsi registruoti naują veislę.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

vakar po astuoniu isvaziavom is Panevezio, zaibai, lietus. Jau nudziuau. riztam namo, ne laso nepalyta. Diedulis tonine backa pripumpavo, eisiu laistyt.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Rašė, kad Panevėžys kaip reikiant gavo lietaus, o pas mus nieko.... , lieju su šlanga.
Niekaip tie karščiai nesibaigia, bet, kai pagalvoju, juk paskutiniai vasaros akordai, tai niekis, iškęsim ax.gif
Atsakyti
Užkniso juodai tie karščiai.
Baigėme skubos tvarka pjauti vištas, o tai tik tupėjo išsižioję. Visos rankos apdraskytos, supjaustytos. Pačiai nusišaut norisi blink.gif Vos kvėpuoju.
Viskas, likome su brangiausiuoju tuščiame lizde. Šiandien jau ir sūnus išskrido. Aišku, kasdien suksis apie namus, bet vakarienės susėsime jau tik dviese. unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na ir pailsėsi IK. 4u.gif 4u.gif Padės gi sūniukas ūkininkauti?
Prispirkau vakar veigėlių baltų,po 2 eurus.Normalia kaina,nematau.Tik pamatau jau nukainuotas.Dar raudonlapių putinlapių po 1 eurą,reikai apsodinti nuotekas.Man jie taip patinka,ant žalios žolės,tamsūs lapai.Turiu 4 ,dabar dar tris įsigyjau.Bus kas veikti.Vienadienę dar neblogą nugriebiau irgi nukainuota.Dar kelis krūmus. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pas mane, jei kokia nežiniukė užsisėja, tai jau gero nelauk, metu iš karto ax.gif
Blyn, boileris pradėjo leisti, na, bet beveik dešimt metų ariston išlaikė, dabar pirksiu čekišką.
Šiandien labai su nervais ne kažką, gėriau papildomą dozę, visą skauda, norisi susiriesti į kamuoliuką, užsidaryti užuolaidą ir nieko nematyti. Vyras net šokoladinio pyrago atnešė, bet... nepadeda, dar labiau pykina. Gerai, kad žinau, kad ir tai praeis...
Atsakyti