Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Nuodai mesti nuo gatvės pusės. Aš katę taip parišu, kad ji ten neprieina, bet vistiek, kai aš tokia pajautrinta, patyriu stresą. Matyt, kažkas praeidamas tyčia vis įmeta.

Aš tokių stilingų tulpių Žalioje stotelėje nusižiūrėjus, reikia tik sulaukti nuolaidų.
Pastebėjau, kad tos įdomesnės pora metų ir sunyksta. Tokia vos ne vienkartinė investicija, na, bet be gėlių niekaip nesigauna.
Atsakyti
dabar labai reta veisle apart darvino smile.gif kad išliktu ilgesniam laikui mirksiukas.gif dar neblogai laikosi iš pilnaviduriu Miranda ir Monte carlo, na turi judeti prekyba jeigu visi geliu svoguneliai bus amžini bigsmile.gif kas pirks kasmet tongue.gif
Atsakyti
Lyžuka, ar tik ne liūtys pavasarį Olandijoje praėjo ? Gal todėl kainos pakilo.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 08 27, 18:25)
Lyžuka, ar tik ne liūtys pavasarį Olandijoje praėjo ? Gal todėl kainos pakilo.

nu gal... bet kodel tada tik tulpės nukentėjo smile.gif, nes pvz krokų, narcizų yra visai geromis kainomis smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Nukarpiau serbentą, net širdį skauda, metu lauk, juk negaliu jį laikyti, kai užima 2x2 m, net sodelyje pašviesėjo, pasilieku du babtų medelyno senoviškus, anie skanesni.
Blyn, dar su vyru susiėmėme, tas pas mane nieko neleidžia mesti. Siūliau kaimynėms, niekam nereik, tipo, nevalgo rolleyes.gif
Atsakyti
https://www.part.lt/...7965ec3b567.jpg
IK,gal žinai kas per veislė?Atsirado netyčiukė,pilna obuolių,saldūs.Nežinau rudeninė ar žieminė?Reiks bandyti skinti,kai atvės? ax.gif
Atsakyti
Man tai jie panašūs į tuos senovinius sierinka lyg vadindavo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 08 29, 06:29)
Man tai jie panašūs į tuos senovinius sierinka lyg vadindavo? smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Panašūs,bet saldūs.Serenkas turėjau,nulūžo senovinė obelis. ax.gif Na turbūt kažkokia laukinukė?
Lyžuka,pas Tave sedula apvalios uogos ar paiilgos?Man apvalios saldesnės ir jau baigia nubyrėti.Paiilgos aitresnės,ne tiek saldžios ir dabar tik byra. ax.gif Vakar nuobuodžiai rinkau vynui.Patiesta paklodė bet gi po visais abiem medžiais nepatiesi,tai tenka iš žolės rankioti.Ir labai greitai pelyja žolėje.
Atsakyti
mano pailgos, bet kurios nukrenta tikrai labai saldzios , pirmais metais kai nesupratau smile.gif kada jas reikia valgyt skindavau tas raudonas nuo krūmo ir spjaudydavau biggrin.gif...bet mano jau visos nukrite ir nusibaige aš ju niekam nerenku tik tiek kiek tuo momentu suvalgau praeinant smile.gif
iš tikruju aš kitokiu neragavus tai kažka palyginti irgi negaliu smile.gif, jos mano kaip medeliai suformuoti ant koto, labiau del nuostabaus pavasarinio itin ankstyvo žydėjimo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 29 rugpjūčio 2024 - 06:52
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti