Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

nu va, matot kaip, ko gero tikrai reikia pačiai hortenzijas pasidaugint, jei nori vienodų krūmelių.
Pagalvojau, kad jos idealiai tinka mano pusšešėlyje ir šalčio nebijo. Dabar mokausi per jotubę genėti, kas man truputį kosmosas.
Manoji vanilė fraise, rašo, kad nuolankioji, nelaiko žiedų, nors ir nedideli jie pas ją, gal penkiolikos cm, kažko nepataikau. Bet vistiek man ji super duper atradimas smile.gif o kita Fire light normaliai, žiedynai dideli ir iškeltomis kepurėmis, šitą veislę iš Kaimuko nusibezdžioniavau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2024 08 07, 10:13)
nu va, matot kaip, ko gero tikrai reikia pačiai hortenzijas pasidaugint, jei nori vienodų krūmelių.
Pagalvojau, kad jos idealiai tinka mano pusšešėlyje ir šalčio nebijo. Dabar mokausi per jotubę genėti, kas man truputį kosmosas.
Manoji vanilė fraise, rašo, kad nuolankioji, nelaiko žiedų, nors ir nedideli jie pas ją, gal penkiolikos cm, kažko nepataikau. Bet vistiek man ji super duper atradimas  smile.gif o kita Fire light normaliai, žiedynai dideli ir iškeltomis kepurėmis, šitą veislę iš Kaimuko nusibezdžioniavau  bigsmile.gif

taip yra tos taisyklės, bet pvz visi tie hortenziju parkai tikrai neužsiima tuo idealiu genejimu o tiesiog pjauna jas iki atitinkamo aukščio ir tiek smile.gif,

man aplamai keista kad toks augalas neatejo pas mus anksčiau wub.gif
Atsakyti
https://www.part.lt/...df4040c3951.jpg
Kažkas nenormalaus.Tiek grybų........... bigsmile.gif išgrybauta ant tokio nedidelio miško,o jie auga vistiek.MB pareiškė šiandien net norą grybauti. ax.gif Dar dabar tvarkau grybus. bigsmile.gif
Baravykų,tai dideli išpjauti,mažiukai,sveiki sveikutėliai dygsta. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsisiunčiau beveik juodas aguonas sėklas,rašo sėti pavasarį arba liepą-rugpjūtį?Vienmetės?tai prabus per žiemą?
Iš Depo prigriebiau raudonlapį pūslenį,man jie tokie gražūs,turiu du krūmus priešais namuką.Dabar galvoju kur pasodinti dar du.
Iš mokvežos porą medlievų nukainuotų po du eurus.Dabar kai pažystama pardavėja,ateinu na kur kokios akcijos?Pavedžioja ,kaštainį bandysiu,sakė pas ją auga?Aišku aš jau nesulauksiu,bet tegul auga.
Sakė turi geros veislės vasarinių aviečių,bet geriau sodinti rugsėjį,sakė atiduos po 1 eurą.Neturiu vasarinių,kažkada auginau dar senais laikais,labai gerai augo,tiko žemė.
Gailiuosi,kad nepirkau persikų gera kaina,gal dar pirmadienį bus?
Atsakyti
o aš su žuvimis duoduos, pakeičiau vandenį, žiūriu filtras netraukia, tai ji tuo pačiu perploviau, bože, kad dabar jam šlangas pajungčiau, kertasi rūpužė, net diedą profilaktiškai iškoliojau, priminiau, kad tris mėnesius iš namų nebuvau išėjus. Diedo laimė, kad raminamus geriu...
Biski pailsėjau, einu toliau filtrą jungt, bijau ir sulaužyti, juk plasmasinės detalės.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na pasileido Meri?
IK,pradeda dygti ruduokės,mažų sagučių vakar jau pasirinkau.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 08 10, 07:03)
Na pasileido Meri?

per kančias įveikiau smile.gif Pas dukrių toks pat, tai jai jokių problemų.
Pirkčiau kitą, bet gal jau neverta rolleyes.gif
Mes kartais pievagrybių į padažą nusiperkam.
Atsakyti
Grybai tiesiog išprotėjo, dygsta tiek, kad neįmanoma išgrybauti. Vakar paskubomis pralėkėme plotelį tarp kelių pušų, nes griaudėjo jau iš visų pusių, apie 40 baravykų. Lietus praėjo, su dukra dar nuvažiavome į ruduokių mišką, šiaip, ant durniaus. Vėl pradėjo lyti, bet kad užėjome baravykų, kur bepažvelgsi - kyšo galvutės. paskubomis prisipjovėme netoli šimto ir movėme iš miško, nes kaip šlapios katės likome. O dar liko kiek neapeita.

Važiuosiu šunį pralakdinti, tai sustosiu prie tokios drebulės. Ten raudonikiai tiesiog po ratais puola.

Bliamba, per tuos grybus visi darbai stoja. Reikia kelmą vilkdalgių išskirstyti, gėlynus apsiravėti.
Šilauoges išskinti.
Reikia pomidorus džiovinti, o džiovyklė Non Stop grybus džiovina. Reikia paprikas konservuoti. Dar obuolių prisirinkau, padžioviau nors tris padėklus. O tai Kūčioms būčiau neturėjusi.
Dar buvo strioko su orkaite. Praeitą savaitę prisidžiovinau begalę slyvų. Užvakar pasikaitinau aliejaus, sudėliojau slyvas į indelius, užpyliau, užsukau. Tingėjau po kelis sterilizuoti puode, sudėjau į orkaitę, užstačiau 120 C . Kaip tik kūlėme, MB paskambino krovinio važtaraštį į lauką nuvežti. Taip ir palikau tą orkaitę su stiklainiais. Grįžtu, o dūmų kamuoliai verčiasi... Pribėgo aliejaus, svyla, smarvė. Išvėdinau namus. Šiandien tik susiruošiau orkaitę išvalyti. Pripurškiau visokio degėsių nuėmėjo, ploviau, šveičiau kaip kokia Pelenė
OK, iššluosčiau, sudėjau tuščius stiklainius kaitintis - sterilizuotis. Man taip patogiausia. Užstačiau vakarykščius baravykus virti. Kažko išėjau trumpam, grįžtu - ogi nudvėsę ir kaitlentė, ir orkaitė. Nu šakės, galvoju. Liksime ir be vakarienės su savo išmaniaisiais namais. Gerai būtų grįžti į urvinį lygį, bet nei dujinės , nei malkinės viryklės nėra...
Laimei, grįžo mano inžinierius, op - ir atstatė gerbūvį. Pasirodo, kažkur automatukus išmetė. Gal vandens ar purškalo pateko.
Laikas būtų keisti, jau 16 metų atitarnavo. Praktiškai visą buitinę virtuvėje reikia keisti. .Indaplovė nuo Kalėdų užgėrusi ir neveikia. Išvežėme į technikos ligoninę, bet matyt jau koma jai, nesugeba pataisyti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aliejus ir slyvos????????????Čia prie mėsos?Noksta pas mane nemažai mėlynųjų,vėlyvųjų.
Kodėl genda didelės kriaušės iš vidaus?Čia liga?Ar pernoksta?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 08 11, 07:58)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aliejus ir slyvos????????????Čia prie mėsos?Noksta pas mane nemažai mėlynųjų,vėlyvųjų.
Kodėl genda didelės kriaušės iš vidaus?Čia liga?Ar pernoksta?


Labai labai superinis užkandukas tokios slyvos. Tinka ir prie vyno, ir į salotas, ir ant skrebučio , ir su sūriais. Perpjauni, išimi kaulą, aukštyn pjūviu į džiovyklę. Džiovinti reikia tiek, kad būtų ne kaip pentis, bet jaustųsi rūgšti "mėsa". Kai kas apibarsto visokiais žolelių prieskoniais, man skaniau be nieko. Paskui imu sterilius 250 ml stiklainius, į dugną supjaustyta česnako skiltelė , galima mažą žiupsnelį kokių džiovintų žolių, pvz baziliko. Sudedu paspausdama slyvas. Aliejų pakaitinu maždaug iki 100 C, užpilu ant slyvų. Mediniu iešmeliu pabaksnoju, pajudinu, kad išeitų oras. Užsuku ir sterilizuoju vandenyje nuo užvirimo 20 min.

Kriaušės iš vidaus minkštėja ir ruduoja pernokusios.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti