Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

ir grybų nupjovas ten berti, sako padeda užsivesit smile.gif
betar yra tų baravykų? As kaip pasižiūriu visus tiktokus ir fb nu atrodo kibirais, maišias velka iš tu miškų smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai aš nuo viršaus ir ėmiau pušų žemės.Blogiu ga nebus po gerą saują įmetus į duobę?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 08 03, 10:43)
Po išprotėjusios savaitės - pagaliau šeštadienis.
Toliau kariauju su slyvomis. Darau sultis ir džiovinu. Užvakar iš nudraskytų obuolių kriaušių krituolių išspaudė sultis. Nedaug jų buvo , gal 20 litrų.

Vakar vakare pagaliau liko be vėjelio, užsitaisiau purkštuvą roundapo su banveliu, nusipučiau takus ir seną braškyną. Dar neužteko, reikia asiūklius palei pamatą praeiti.

pas mane jau žiuriu iš miltilge isimete į snapučius vis neprisiruošiu nupurkšt, tai lyja tai vel kas, o asiūklius tai siunkiai paima ...viršus nudžiusta o šaknys vel greit atželiai, lygiai kaip tokios dirvines ? našlaites, negana kad jos be proto užsiseja tai dar ir purškalai sunkiai paima, o kazkada per durna galva, o labiau nostalgijąsmile.gif jų atsivežėmė iš mano diedukų sodybos smile.gif, augino kaip darzelio geles, na kad jos labai maloniai kvepia tik tiek, bet jau vislumas...
Atsakyti
Tujoms baravykų atliekos niekaip nepadės. Baravykai draugauja su daugeliu medžių, bet kiek kitais Jų grybienos hifai įsiskverbia net į medžio šaknis, bet vargu , ar medžiui naudos daug duoda. Rizosferos grybai ir bakterijos augalui padeda įsisavinti kai kurias medžiagas, pvz amidinį azotą skaido, o augalų per šaknis išskiriamus cukrus vėl perleidžia per save ir patiekia atgal jau prieinamomis formomis.
Šiaip tai mikropasaulio tyrimai dabar ant bangos. Iš šimtų tūkstančių grybų, bakterijų, pirmuonių rūšių atrasta, o tuo labiau ištyrinėta labai nedaug. Kur tai skaičiau, kad apie 200 rūšių patyrinėta ir nustatyta jų paskirtis šiame pasaulyje.
Yra toks profesorius grafomanas, straipsnius pila nesvietiško ilgio, o kas linksmiausia, kad daug medžiagos susiradęs perleidžia per transleitą ir net su loginėmis klaidomis pateikia kaip savo. Šaiposi patyliukais iš jo mūsų žemdirbiškoji bendruomenė , bet kartais galima išžvejoti ir pas jį įdomių faktų. Tai gan įdomiai susiskaitė keli straipsniai apie dirvožemio sveikatą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū IK. 4u.gif
Atsakyti
Laba rytą 4u.gif
Kažko susidomėjau šluotelinėmis hortenzijomis, gal auginate, įdomu ar aukšti ir platūs krūmai užauga, kaip rašo, nežinau kiek vietos reikia? Pvz., fraise.
Gal prie tvoros tiktų? Naikinu senas oranžines vienadienes, nepatinka, tokios apsisnargliavusiais žiedais, kur patvoriais auga, nervina mane, ir labai ilgais lapais ax.gif
Atsakyti
Meri, jos puikiai auga visur. Tik reikia bent trupučio rūgščios durpės įmaišyti. O aukštis - kiek genėsi , tiek ir bus. Vanilla Frise gali palaikyti apie 1x1 metro, gali pasidaryti ant koto tą metrą, apačioje dar kažką pasisodinsi.
Atsakyti
Turiu Meri nemažai.Audra išgenėjo šiemet nemažai.Buvau vieną pasidariųsi ant koto su visu kotu nulaužė,tikiuosi iš šaknų išleis?Laikau nudžiuvėli,kad žolę pjaudami nedabaigtume.MB kelis man numarino taip pradžioje su traktoriuku. smile.gif
Pakelėje pas mane durpė,tai nieko ir nepyliau,dar geriau auga,nei kur pyliau,natūraliai. wub.gif
Atsakyti
Dar labai domina šluotelinė hortenzija „Samarskaya lydia” wub.gif Auginate?
Yra pas mane ir durpės ir kompostinės žemės, kasmet pirkinėju, nes kažkaip viskas susėda, perku didelėmis pakuotėmis.
Atsakyti
Nieko ta Lydia neįšsiskirianti, tik tamsesne spalva. O ant koto auginant reikia rišti prie tvirto kuolo.
Ingrida, iš apačios išleis pavasarį ūglius, pasilik tvirčiausią ir vėl tą karūną užsiauginsi.
Atsakyti
Merri, dydis pagal veislę turi skaityt aprašymą ir tikėtis biggrin.gif kad gausi tai ką užsisakei nes pvz man buvo iš 6 ala vienodu atejo 3 eislės kai žydi labai matosi ir žiedu forma ir krumo dyis, dabar galvoju kitais metais pasidauginti iš šakeliu man patinkančias nes jau realiai atsirinkti kas yra kas be šansu mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiemet sodintos šilagėlės,pražydo.Pavasarį bežydės????Dabar taip gailiuosi,kad nusipirkau tik tris kerus,taip gražiai žydi.O buvo nukainuotos.Kaip pas mane reikia viską persodinėti,plėsti sukasant žemę,nes prisipirkau aukštų gėlių ,krūmų,o jie auga didyn. bigsmile.gif Miskantus irgi pirkau iš paletės mažučiukus,dabar per vasarą taip gerai paaugo. ax.gif
Nusipirkau aguonų pokelį,turi ateiti paštomatu.Rašo,kad dabar galima sėti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 07 rugpjūčio 2024 - 08:28