Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Ingrida, paprasčiausiai užpyliau marinatu. Pirmą kartą verdančiu vandeniu, nupilu, tada marinatu ir dar užkloju, kol ataušta. litrui vandens 1 šaukštas druskos, 3 šaukštai cukraus ir 4 šaukštai acto. Jokių prieskonių nereikia. Nors į kelis stiklainius įpyliau truputį provanso žolių mišinio. Čia bus eksperimentiniai.
Atsakyti
Vėjas baisus ir labai smarkiai lyja. Agurkų vis dar yra. 8 stiklainius marinuotų šįvakar padariau, vėlai pradėjau, tik dabar baigiau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas mielosios, kaip vėjukas? Gerai, kad pas mus kaimuke ant kalno bent ledukais nebyro, o jau vėjas unsure.gif
Nenešiau savo katlėjos namo, stebiu, visai jai gerai vėjyje ant supynių kaboti, bent lapai tai gražūs, standūs. Tik vazonai išvartyti.
Nieko nemarinuoju, nieko žiemai neverdu, neturiu naminio derliaus, o parduotuviniai, nieko nesigaus, be to nėra ir kur laikyti.
Atsakyti
Vėjukas tai kaip dyyyydelis vėjas. Išvertė didžiulę robiniją su šaknimis. Tiesiai ant kemerų krūmo. Aplink ją buvau paleidusi vyniotis apskritalapį smaugiką, tai ir tą žemėn nusinešė. Išpurtė vasarinius obuolius ir kriaušes. Sulčių nebus. Nulaužė jau visai gražią kamieninę hortenziją, atlupo nuo atramų lastūnę. Na, ir smulkesnės eibės.
Ai, mūsų ūkiniame dvare labai aplaužė senus klevus , kai kurie tiesiog pliki stovi. Reikės vieną liepą išpjauti, nes tik strampukas su nusususia viršūne liko. Patiesė du didelius senus uosius, dar klevą.
Atsakyti
Na kaip po audrų? Gyvos? pas mane apart nukrėstu obuoliu ir kriaušių verysad.gif, hortenzijos krumas gulis ir stipriai pasvirus obelis, obelį bandysiu šiandien verst ir rišt gal kas gausis smile.gif ačiu die tik tiek...na dar neskaitant nudraskytu ziedų, lapu, bety čia smulkmenos palydinti su kitų nuostoliais, dar karta supratau kaip pavojinga aukštus medžius sodybose laikyt...
as šiemet iš pomidoru iš vis pasilengvinau konservacijas tongue.gif, per kokteiline sutrinu , idedu kokiu žoliu pvz baziliko, cesnako, arba iš vis nieko į indelius ir į šaldikli smile.gif žiema bus galima gerti kaip sultis, deti i padažus, troškinius, vienas niuansas kad spalva ne itin, nes pas mane pomidoru spalvu bile kokiu nuo žaliu, geltonu ir t.t.

jau vakar 3 kibirus kriaušiu surinkau, dali sunokusiu užšaldziau bus žiema i koktelius, žalios garaže, gal sunoks? Vistiek turiu nurinkti nuo pievos neis šienaus veliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 30 liepos 2024 - 07:04
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus laukia darbas nuo pietų.Klientai išvažiuos tada imsimės.Nežinau kas darosi su gėlėmis,iš tolo praėjau mačiau kardeliai išguldyti,šiek tik patogoninės verbenos,tos atsigaus.Kažin kaip hortenzijos?
Lyžuka,šaldai kriaušes?Na ko gero jau vietos nerasiu.Mesiu lauk.Nežinau kiek kibirų reikės surinkti?Irgi,kad žolę būtų galima pjauti. ax.gif
Atsakyti
aha šaldau, pyragams, įdarams nlb tinka, nes parskysta, bet į kokteilį pats pats, vis sava, ne kokia pirktinė bile kuom pripurkšta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 07 30, 07:27)
aha šaldau, pyragams, įdarams nlb tinka, nes parskysta, bet į kokteilį pats pats, vis sava, ne kokia pirktinė bile kuom pripurkšta smile.gif

Supjaustai gabaliukais?Ne cielą šaldai?
Atsakyti
i ketvirčius tik, na tiek kad butū galima išimti seklas smile.gif, labai nesmulkinu, vistiek ji po atšildymo kaip apvirta gaunasi smile.gif
Atsakyti
o jeee.... kiek nuostolių jums padarė audra 4u.gif ir taip beveik kasmet.
Bijojau dėl adeniumų, bet jie geroje užuovejoje vasaroja. Beje, iš Ali užsakiau bonsams trąšų, blogiau nebus.
Norėčiau pavažiuoti iki augalų bazės Aleksote, bet vėl, kur laikyti. Norėčiau orchidėjų. Lavonų pirkti ir gaivinti, jau ne mano jėgoms ir kantrybei, yra FB atiduoda, kad tik kas paimtų. Be to su tais gaivinimais esu stipriai nudegus ir turėjus didelių nuostolių, ko pasekoje nesusitvarkiau dėl savo ligos ir praradau nemažą kolekciją, su kuria ne kartą dalyvavau orchidėjų parodose. Net nežinau ar dar tokios vyksta, nes bijau lysti į jų puslapį, kad vėl viskas neatsinaujintų smile.gif Falenopsiai manęs visai nedomina ax.gif
Atsakyti
Labas

man sodely tik slyva kokiu 40kampu pasvirus, neisrauta, bet tokioj iskreiptoj padet ax.gif Prie daugiabucio liepa i balkon atsireme, vakar komunalininkai tvarke. Bijau del vienkiemio, nes ten keturi simtmeciai klevai. Senelis sodino keturiems sunums.
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 30 liepos 2024 - 13:24