Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Na, vieną galvosopį atstūmiau. Sudeklaravau PVMus.
Bliamba, ir kūlimas ant nosies, ir visokie popierizmai, ir konservavimai, ir po truputį realizacija. Tai ir sklaidausi kaip beprotė , iš vienų bėgių į kitus peršokdama.
Reikia dar eiti , nors kiek pakarpyti nužydėjusias rožes.

Gerai, kad nors kiek atvėso
Atsakyti
Šiek tiek pakrapijo.
Nukirpau šalavijus,kraujažoles,dabar taip negražiai atrodo.Ką Jūs slepiate į tokias vietas?Norisi kažko žydinčio,o vietos ne kažką. ax.gif
Atsakyti
Jei gojinis šalavijas , tai atželia.
Labai gerai viską slepia soruolės. Pavasarį kol atželia, tarp jų gali žydėti ankstyvesnės gėlės, paskui jos išsvyra.
Katžolės yra gerai, pakerpi, o iš viduriuko nauji ir nauji žiedai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū IK. 4u.gif 4u.gif Miskantai būtų per dideli?Iš palečių pirkti miskantai auga labai gerai,kitais metais jau manau bus nemaži?
Vis pamirštu paklausti,pirkau šiemet pelargonijas apelsinų,citrinų,kolos kvapo.Vakar ravėjau nusiskyniau lapuką,o dievai kaip kvepia.Jei į arbatą įsidėčiau,neužsilenkčiau?
Galvoju važiuoti į mišką lis ne lis? ax.gif
Atsakyti
Rudbekiju dabar pats žydejimas ir jis tesis iki pat šalnų, pasodink ju pamaišymui Ingrida smile.gif, ežiuolės žydi irgi ilgai ir nuobodziai smile.gif aišku amžini ir napamainomi biggrin.gif serenčiai, buvau jau jų atsisakius kaip atsibodusios gėlės bet šiemet vel prisodinau ir neatsidžiaugiu... ypač kursausa viskas iškepė o jie jau bujoja ir žydi smile.gif
dar papildysiu ilgai zydi iki pat nušalimo rugiagėlės daugiametes, as ju pirmais metais kai prisisejau ir jos kazko ne iki galo išskleidę žieda džiūdavo, tai kiek aš ju išmečiau o kitais metais kai pamačiau koks čia gražus ir ilgai žydintis augalas pasigailėjau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 25 liepos 2024 - 07:25
Mano rudbekijos išgula.Yra keliose vietose,vienoje vietoje neapsikenčiau nukarpiau,na tiesiog išgulė. blink.gif
Psisėjo ežiuoių,ko gero prisodinsiu į tarpus. ax.gif
Miške raudonikiai ir skroblinukai,baravykų nerasta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 07 25, 10:14)
Mano rudbekijos išgula.Yra keliose vietose,vienoje vietoje neapsikenčiau nukarpiau,na tiesiog išgulė. blink.gif
Psisėjo ežiuoių,ko gero prisodinsiu į tarpus. ax.gif
Miške raudonikiai ir skroblinukai,baravykų nerasta. ax.gif

rudbekiju yra be galo daug veislių, tau reiktų kažka iš zemesniu smile.gif Rudbeckia ‘American Gold Rush’ tokia smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Labai graži šita Rudbekija. ax.gif
Atsakyti
Pas mane nunyko ežuolės, o tokių įdomių buvau iš turgaus pripirkus ir sėklos nesudygo, juk turėjo savaime pasisėti blink.gif , tik japoninės plukės išsiplėtė, tai dalinsiuos su kaimyne, pas mus jų mažai pas ką yra.
Biski atvėso, lyg ir lengviau kvėpuojasi smile.gif
Blyn, kaip šikną drasko, norisi nupirkti trinkelių ir pabaigt sodelyje takelį, ale kiek atvežimas kainuoja, tai ir nedrįstu. Visos paletės reiktų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mes tai vakar dažus skardiniam stogui dažyti,nusiirkome.Sūnus siūlosi šiandien atvažiuoti dažyti.Nu gal jie jau krsiiu tai aš.MB pasuoja,jam hykštys atsisakęs.Per prievartą užtegistravau pas gydytoją.
Nusipirkau vakar kitokią rudbekiją,bet ko gero sodinsiu kitur. ax.gif
Vakar atsiėmiau atsiūstas gėles,geltoną kurpelę viena iš visų.Dabar galvoju ir mėlyną persodinti šalia?Sidabragėles reikai persodinti ne vietoje susodinau iš Sandros atsisiunčiau 4 rūšių.Ančiasnapės šilingės iš IK reikia persodinti ne vietoje. ax.gif o KARLIAUJA MAN DABAR gražiausiai patogoninė verbena. wub.gif Debesėliai..........
Atsakyti
Meri, tos gražiosios pilnavidurės ežiuolės dažniausiai būna sterilios ir greitai nunyksta. Geriausia už eurą nusipirkti paprastų jų sėklų, pasisėti ir tada jau jos pačios sėjasi. Dažnai mišinyje būna baltų ir rožinių.

Šiandien darbymetis. Ir kulia, ir veža, ir dar burokėlių priekabą privarė. Vėl nuo rytojaus lietus, tai prasiskalbiau. Pomidorų partiją sukonservavau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ką su pomidorais darai IK?
Atsakyti