Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Panevėžietės mokvežoje kokio pigumo gėlės.3 dėžes parsivežiau. wub.gif Pinavijos po 0.10 centų. bigsmile.gif Vandems augalai labai pigūs,buksmedžiai 6-2 eurai krūmeliai.
Atsakyti
Lyžuka, Merei gal tiktų ne kanadietiškos, o kokios krūminės rožės. Pas vietos nelabai ir pusiau pavėsis, ania ? Toji Lady ko gero tiktų. Man dar visai nieko Royal Jubilee, tik žiedai žemyn žiūri. Bet žydi ir neserga.

Ingrida, užpiltines šaldžias darau. Bet reikia pasikuisti knygų lentynoje. Kažkur turėjau knygelę apie užpiltines. Ten cukraus nededa.

Bliamba , vakare nė parašyti nėra kada. Iš ryto prekyba, po pietų buhalterija, vakare konservacijos. Va dabar užviriau vandenį pupelių blanširavimui, priskinta puskibiris, į šaldiklį keliaus.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,žiedai žiedai........... wub.gif
Pas mane šparaginės tik prasideda. bigsmile.gif
https://ve.lt/gyveni...obox=1721019605
Ar purškiate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 17 liepos 2024 - 07:49
Šįryt radau gražiausią oranžinį skaliarą žemyn nosimi, taip gaila, sudėtinga su skaliarais...
Karšta nuo pat ryto, neprikalbinu katės laukan, parodau pavadį ir jokios reakcijos, kai nori, pati kiša galvytę.
Taip, pas mane yra nedaug rytinės saulės, kurios gauna bijūnai ir geltona latviška krūminė rožė, su kuria turiu bėdų, ji neserga, bet praktiškai kasmet apšąla, tenka daug pašalinti, šiemet beveik visą iškarpėm ir žiedų nė nesitikiu. Jau norėjau mesti, bet gailinu, tai ir laikau.
Kitkas daugiau vakarinės saulės gauna, ten shogun laipiojanti ir iį senukų šliaužiančioji.
Žiūrėsiu, kai bus išpardavimai, ką siūlys Žalia stotelė rudeniop.
Jaučiuosi ne kažką, šiandien pietų neruošiu, labai sukilęs nerimas, tikrai neprisiversiu.
Maniškis mėsinis, be mėsos jam badas, nenori suprast, kad galimybės ribotos, pinigų užtektų, bet tuomet neliktų kitiems reikalams, tai arba maistui arba pečiui, kurio mums reik. Juk galima kokią dieną kitą savaitėje ir su makaronų pokeliu pasėdėt.
Atsakyti
Merri:

https://zaliastotele...913-576856.html
pavesyje rašo kad zydi irgi smile.gif ji vijokline, bet įspūdinga smile.gif
Atsakyti
[quote=IngridaB,2024 07 17, 08:20]
Labas rytas.
IK,žiedai žiedai........... wub.gif
Pas mane šparaginės tik prasideda. bigsmile.gif
[url=https://ve.lt/gyvenimas/sodas-ir-darzas/liepos-menesi-rozes-nupurkskite-keturiu-ingredientu-uzpilu-jos-zydes-visa?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR20eSqW2YCvcHv-

Ingrida, gi žinai. Mano galimybės naudoti chemiją neribotos, ribotas tik laikas. Todėl purškiu pačia stipriausia chemija, kad laikytų ilgai. Su namudinėmis priemonėmis neprasidedu.

Šparaginės pas mane šiltnamyje seniausiai dera. Vijoklinės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 17 liepos 2024 - 16:53
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Iš Kaimuko, mūsų geroji, jei ne Tavo chemija, būčiau netekusi savo gražuolių buksmedukų, gerai, kad garsiai padejavau 4u.gif
Atsakyti
Vėl lietų pro šalį nunešė, mums tik trupiniai. Ingrida, tavo pusėje bus. Ir Sapniuko.
Bliamba, būsiu prisidirbus. Įjungiau purkštuką, kad palei sieną raganes palaistyti. Visai pamiršau, kad svečių miegamajame langą palikau pravirą. Žiūriu, debesys kyla, nueinu uždaryti. O kambaryje vos ne baseinas. Bus stebuklas, jei parketlenčių neiškels.
Atsakyti