Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas. Išprausė mus lietus, išguldė augalus, ko nereikia, karpau, kas žydi ar žydės, pririšu. Taip anksti prinoko agrastai, serbentai, vyšnios, kaupiuosi išvirti kelis stiklainiukus uogienės.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pasiėmiau šunį globai wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 07 09, 08:59)
Pasiėmiau šunį globai  wub.gif  bigsmile.gif

ir teisingai 4u.gif
Mano sesė tris kates pasiėmusi iš vaikų namų, kaip ji pati vadina, dabar dar ir dekoratyvinį triušį bigsmile.gif , o ką, vaikai užaugę ir turi savo gyvenimus, o meilės likę dar daug, kur ją dėti, vaikai nenori globos, gyvūnėliai viena išeitis nuo vienatvės, na, ji septyniais metais už mane jaunesnė, bet jau su negalia, negali dirbti.
Atsakyti
Visi mano turėti ir turimi gyvūnai - priglaustukai. Tai iš griovio ištraukti, tai nuo kelio paimti, tai priklydę.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šaunuolės. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Deja šuniuką ėmiau tik globai laikinai kai jį sterilizavo, pamate augli neoperuojamą, kažkur jau ten perauges kitus organus kai prapjovė verysad.gif tai sake neaišku kiek jis gyvens gali ir 2 men gali ir 6 metus dar , jam apie 7-8 metai yra, tai net ir nesiule niekam jo t.y. į skelbimus nedejo ....jau sveiku neima o čia toki ligotą tai tuo labiau žmones nesiryš imti....vet sake tipo dabar kol jis vi9ska valgo, žvalus ir t.t. nehumaniška ji migdyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 07 10, 08:36)
Deja šuniuką ėmiau tik globai laikinai kai jį sterilizavo, pamate augli neoperuojamą, kažkur jau ten perauges kitus organus kai prapjovė verysad.gif tai sake neaišku kiek jis gyvens gali ir 2 men gali ir 6 metus dar , jam apie 7-8 metai yra, tai net ir nesiule niekam jo t.y. į skelbimus nedejo ....jau sveiku neima o čia toki ligotą tai tuo labiau žmones nesiryš imti....vet sake tipo dabar kol jis vi9ska valgo,  žvalus ir t.t. nehumaniška ji migdyti  mirksiukas.gif

O dieve,Lyžuka,nepriprasi?Stengiuosi nei per tv nei internete neskaityti apie šanūkus.Greitai prasuku. ax.gif
Atsakyti
Pasisekė šuniukui, nors pagyvens laimingai, sveikatytės 4u.gif
Šiandien neinam į kiemą, namuos būnam, žiūrau per jotube apie akvariumų priežiūrą. Neauga pas mane augalai, gal tikrai per mažai šviesos, nedrįstu pirkt lempų. Pas dukrių geras dangtis, su keturiomis lempomis, viskas auga kaip pašėlę, daugiau nematau priežasčių. Įjungiau vandens šaldymą, nakčiai, kad neužtų, automatiškai išsijungs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 07 10, 09:56)
O dieve,Lyžuka,nepriprasi?Stengiuosi nei per tv nei internete neskaityti apie šanūkus.Greitai prasuku. ax.gif

taigi čia iš karto aišku kas ir kaip, va jeigu sveika pasiimtum ir po keliu men taip nutiktų skaudžiau būtų...kiek galesiu rūpinsiuosi, o del tolimesnio jo likimo yra prigaludos darbuotojos ir vet. pasakysiu kai užmatysiu kažka ne taip, po 2 men jei viskas gerai veš jį patikrai profilaktiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
Dukros katinui veterinaras davė dėl auglio kepenyse max 2 mėn. O jis laimingas beveik jau visus metus tempia.
Atsakyti