Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Smagu, kad vakar audra praėjo neužsukus, geriau lyšną kartą susislėpt augalus, nei juos nuniokotų ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Laukėme,bijojome.Aš jau po miško ,6 jau mišk buvau.Pirma,po manęs pasipylė grybautojai.Bet baravykai,voveraitės dygsta.
Atsakyti
Matėt, kas Lenkijoje darėsi, eina kaku, kokie ledėkai krito, žmonėms stogus daužė blink.gif
Atsakyti
aha pasisekė LIETUVAI wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2024 06 20, 10:09)
Matėt, kas Lenkijoje darėsi, eina kaku, kokie ledėkai krito, žmonėms stogus daužė  blink.gif


Pernai gal dar didesni mūsų apylinkėse krito. Absoliučiai visų mašinų langai suskaldyti, stogus šiferinius tai jau visi pasikeitė. Nors ne, dveji kaime dar keičiasi, nes stogdengiams eilės. Man namie vitrininio lango vieną dalį iškūlė. Dar per žiemą laikiau ledokšnius šaldiklyje, kad parodyti.

Vakare vėjas buvo sukilęs, kelių rožių pačias gražiausias šakas išlaužė. blink.gif
Atsakyti
mano ir rožes aplaužė, ypač cezaris su liaska pastoviai kenčia reiks juos rišt vel verysad.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

vakar du kartus buvau pas notares. Vaikis liepa atskrenda, o mes turim nebaigtu turtiniu reikalu. Reik derint, kad vyrui butu iseigine, notare ne atostogose, vaikiui skrydis ta diena ir IS kAUNO spet atvykt pas notare. Pries tai puse, nu tris notares Kaune apskambinau....KAZKODEL LIEPA JOS ATOSTOGAUJA.Jau nusipirko vaikis bilieta, su notares sekretore susiderinau laika. Vakar nuo tu nervatriopkiu spaudimas sukilo, o vakare reik su kaimyne pasedet, taip sakant truputi atsvest....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,popieriniai reikalai.......... blink.gif rolleyes.gif
Kur jonines sutiksite?Kasmet būdavo Ramygaloje gražiausios ožkos rinkimai,šiemet kitą savaitgalį kažkodėl?Bus pas mus kaimuky kažkas,bet ten trubūt vietiniai kolektyvai. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ryte,nueinu skinti braškių,sėdi lapė ir užkandžiauja.Nubėgo ir dar loja rapsuose.Ir pas mus dukros šuo ir svečiai su šunimi,nusispjauti jai.
Atsakyti
Ingrida, į tokį šunį, kaip pas tave, tai ne tik nusispjaut, bet lengvai ir papjaut gali. Mes savo mažylio nakčiai kieme nepaliekam, nors jis ir neprieštarautų, jau ūgtelėjęs gerokai, betgi vaikas tebėra, lengvas grobis lapei. Šiandien vėl pakanalyje, už kokių 30m buvo, gerai, kad pastebėjom. Būtų broileriams nekas, nes buvau išleidusi į aptvarą.
Atsakyti
O man naktį kaimyno avys pabėgo ir į daigynus sulindo. Dar Mb aiškina, mol , stirnos buvo atėję. Nu joooo, stirnos būriais po 20 . Birželį. Protą reikia įsijungti.

Šventės praėjo svečiuose ir su svečiais. Šiandien vakarienei pribaiėm labai skanų išlaikytą ispanišką vyną.
Atsakyti