Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sveikos smile.gif

kas sveikos biggrin.gif

mėlynes vienos nyksta kitos atsiranda, įdomiai taip slenka veidu žemyn, dabar kiek prisklausiau visko0 apie tuos kritimus tai tikrai galvoju dievas dar pagalvę pakišo....nes kaip moviau ant veido tai ojeje, kuom galejo baigtis mirksiukas.gif paskui gal ir juokingai nuskambes net laiptu baime kažkokia buvo atsiradus, atrodo lipu tai būtinai nugriusiu mirksiukas.gif

ieškau vienos rožės Aicha pernai persodinau bet ar tai perdaug nugenejau, o dar jos tokios šaknys plokos bekasant visos žemes nubyrejo , nu žodziu ji neišsprogo ji man verysad.gif....rašiau tiems latviams dailasrozes pora kartu, nzn gal kur į šlamšta laiškai nueina neatsako o per ju psl užsisakyt tik siule atsiėmima vietoje, gal tikrai nesiunčia? nors kiek iš fb supratau kad užsisako žmones iš jų ir į LT...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lyžuka,pasirodyk grožius. 4u.gif
Atsakyti
Ingrida nlb supratau ar apie mėlynes klausi ar apie rozes?

manau kad apie rožes smile.gif, kaip ka esu fb ikelus , plius žydi kaip nekeista dar labai nedaug kas, o visi kiti krūmai ypač angliškos tok po pirmus žiedus pradeda ...vis dar pumpuruose mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 17 birželio 2024 - 07:56
Rožiū Rožių lauksiu.Tavo lelijos atėmė žada.IK-rūgtis.Ieškau dabar internete.Vakar dar užsisakiau prie kraujažolių rinkinio,baltų pilnavidurių. ax.gif
Atsakyti
jie kam įdomu tai ten Ghislaine de Feligonde
, nušalo vargšė iki žemes šiaip tai palaikau apie 1,4-1,6 m aukščio aš ją smile.gif labai gražios pereinacios saplvos žiedas nuo oranžinio pumpuro iki pieno baltumo baigiant žydet wub.gif
Atsakyti
Čia panašiai kaip pinavija koralinė,pereina spalvos?Šalia lanksva?Kvepia?Įspūdinga. wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 17, 09:00)
Čia panašiai kaip pinavija koralinė,pereina spalvos?Šalia lanksva?Kvepia?Įspūdinga. wub.gif  wub.gif

taip lanksva, už jos dar juka su kokiais 6 pumpurais, nesigavo padaryt pilna nuotrauka krumo, nes pas mus elektros stulpus išimineja, kabelius po žeme kiša tai vau smile.gif kaip išrausta bet labai jau laukiu to stulpo likvidacijos nes neina per ji visa grožį parodyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 06 17, 08:02)
taip lanksva, už jos dar juka su kokiais 6 pumpurais, nesigavo padaryt pilna nuotrauka krumo, nes pas mus elektros stulpus išimineja, kabelius po žeme kiša tai vau smile.gif kaip išrausta bet labai jau laukiu to stulpo likvidacijos nes neina per ji visa grožį parodyt tongue.gif

O tai Tavo gėlyno neišrausia? bigsmile.gif
Einu braškių skinti,kol nelyja. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 17, 09:11)
O tai Tavo gėlyno neišrausia? bigsmile.gif
Einu braškių skinti,kol nelyja. mirksiukas.gif

ne, pas mane tik stulpo atrama ir tai ant pačios ribos sklypo mirksiukas.gif tuju gyvatvoreje smile.gif šonu prakase, nebent kokia pora tuju nudžiutu nes šaknis tai iš vienos puses vistiek turejo nukirst bekasdami, visumoj dirba labai tvarkingai , per visus įvažiavimus i kiemus tuo betranšėjimu pakišo dar sake ateis ir žolę užset smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 06 17, 08:28)
ne, pas mane tik stulpo atrama ir tai ant pačios ribos sklypo  mirksiukas.gif  tuju gyvatvoreje smile.gif šonu prakase, nebent kokia pora tuju nudžiutu nes šaknis tai iš vienos puses vistiek turejo nukirst bekasdami, visumoj dirba labai tvarkingai , per visus įvažiavimus i kiemus tuo betranšėjimu pakišo dar sake ateis ir žolę užset smile.gif

Oho.Tai pas jus jau skaitikliai elektroniniai?Pas mus šiemet žada keliuką tvarkyti,kasti griovius,o mano gėlynas visai palei keliuką.Nežinau kaip reikės susitarti?
MB vis pakalba nuo grežinio atsivesti vandenį ir paliktas išsišakojimas prisijungti,bet eitų per visą gėlyną.Tyliu kol kas ,siūlau atsivesti vandenį iš šulinio. ax.gif Siūlau o gal o gal kada turėsime antrą namuką palikti prijungimą grežinyje. ax.gif
Naktį kardibaletas buvo.Šeriu vieną kaimynų katiną,ką jis nesuvalgo,ateina kiti katinai naktį suėda.Ir antrą nakties susipjovė matyt ar morcius,po lanagais kaip pradėjo šaukti.MB net negirdėjo,kėliausi raminti,nuvijau.O mūsų svečiai dar kubile mirksta.Tai tikiuosi dabar dar miega,ėjau suskinti braškių bent 5 kg. ax.gif Jei neįsiūlysiu teks išvežti miestan.Ne gi tvarkyti reikės?
Atsakyti
musų tai tas nuotoliniu kur mato, bet šiaip visokiu yra pas kaimyną dar nepakeistas, eso pastate prie gatves kur jau eina valdiška žeme tokias spintas ir po kelis skaitliukus i tas spintas sukišo smile.gif, pas mus pvz 9 m nuo gatves ašies i dabar jei ir perkastu tujas ar šiaip kazka , turėčiau tylet bigsmile.gif , užtat jau kai tvora dejom tai atsakingai atsimatavome smile.gif, o va kaimynu vienu namas senas prie pat gatves pristatytas ten jau kitos ribos smile.gif, aišku ir savam sklype kažka darant nukenčia augaliukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Su laiku visi stulpai bus panaikinti ir kabeliai sukišti po žeme. Firmos užverstos projektais ax.gif
Lyžuka, labai graži rožė bigsmile.gif
Aš susigalvojau kanadinę pirkt, gal bus tvaresnė ax.gif
Gal lis, kaupiasi debesys, sausa.
Dar planuose geltonas bijūnas. Oranžinį gavau, dar mažas, tik viena šakelė kokių dvidešimt cm.
Sugebėjau mėlyną šlamutį išravėti, likęs tik ružavas iš SM dovanų gautas. Lapai buvo labai panašūs į piktžolės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 17 birželio 2024 - 12:36