Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Toli nevažiavau, po mano egle baravykų nerasta. Bet darbininkės dukra su vaikais nuėjo, sako ,vakarienei rado ir raudonikių, ir baravykų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nu gi sakau IK,tikrai pas jus yra grybų.Ech,tolokai jau man.
Antradienį planuoju po išeiginių į mišką.Voveraitės neišgrybautos bus paaugę.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Žilakrūmis atsigavo,iš šaknų leidžia šakutes.Japoninis klevelis irgi,gyvas.Kai palis gerai,persodinsiu žilakrūmį. ax.gif
Atsakyti
ėt, kaip norėčiau japoninio klevelio wub.gif , bet kur jį kišti rolleyes.gif
Sugebėjau skersvėjį pagauti, o, gal nuo nervų surietė. Aš gi sugebu lygioje vietoje susinervinti ax.gif Nieko neveikiu, telikas katinas, kompas ir lova, dar biski išlendu, kai katę išleidžiu pažoliauti. Vienos nepalieku, nes bijau kaimynų, a vdrug įmes pro tvorą žiurknuodžių...., paniška baimė. Toks jau to pensininko gyvenimas. va, ketvirtadienį išlysiu, nes yra reikalų su banku, gavau pensininko pažymėjimą, tai galėsiu susitvarkyti II pakopos anuitetą, neduoda visos sumos ir visiems dzin, kad ten mano pačios kaupti kruvini pinigėliai. Mokės dvidešimt metų, kol iš jų galėsiu nusipirkti papildomą kefyro bonką, nes daugiau nieko neišeis, o bankas naudosis mano pinigais, skolins kitiems ir gaus naudą, bet tik ne aš. Na čia Lietuva ir ubagų karalystė. Blyn, esu bais pikta senolė angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 11 birželio 2024 - 08:49
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Tai į darbą nepasirašei Meri,grįžti?
Oi Meri aš irgi kaip pensininkė.Bet darbų.............ui kiek yra. ax.gif
Šiandien Brangiausio gimtadienis. wub.gif
Vakar pagrybavau. wub.gif Vakarienei pakako.
Atsakyti
Nenoriu gryžti į darbą, bet labai nemoku atsakyti kai prašo, kol kas nepasirašiau.
Nusikamavau akvą valydama, tas filtras, amžina bėda, kol jį paleidžiu rolleyes.gif , o dumblo..., dar tas strėnų skausmas, bet kas reikia tai reikia, žuvukai nekalti. Blyn, kinai atsiuntė prietaisą su amerikonišku adapteriu, teks užsakyti.
Ingridut, tu jaunesnė dviem metais, dar tau ne pensija ax.gif
Atsakyti
Meri, kam tau tas nervų gadinimas ir kariavimas su vaikėzais. Moki siūti, pataisysi ar pasiūsi kam rūbelį. Moki elektros projektus rengti. Gal kam kad ir garažo prijungimą nupieši. Vis kapeikėlė į namus. Tik nebijok siūlytis.

Rankos nesilanksto nuo ravėjimo. Dar šiandien kopūstų pushektarį sukišome , pati dėliojau. Kol įrioglinu savo senus kaulus į sodinimo mašiną... Amžinai bijau įsistatyti mėlynes , nes man biskį krebšt- ir jau mėlynas blynas. Tai reikėtų pamatyti, kokius špagatus išdarinėju, kol koją perkeliu. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,

oi mergaites kaip nugriuvau savaitgali nuo laiptu...veže greitoji i kauno klinikas šviest galva ir koja, lužiu nerado , bet jau dabar ant veido kokios melynes baisu unsure.gif , ačiu die liko sveiki dantys mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyžukiuk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 06 13, 07:51)
sveikos,

oi mergaites kaip nugriuvau savaitgali nuo laiptu...veže greitoji i kauno klinikas šviest galva ir koja, lužiu nerado , bet jau dabar ant veido kokios melynes baisu  unsure.gif , ačiu die liko sveiki dantys  mirksiukas.gif


Va as tu griuvimu tai labai bijau. Man ziema tragedija, ei visiems neslidu, man visada slidu. Vaikstau vyrui uz parankes ax.gif Na pas mane vestibiuliarinis aparatas labai suees, gal ir del to rolleyes.gif Tau , Lyyzuka, greiciau sveikt ir be pasekmiu. 4u.gif

Grybu tema. Buvommiske, keturi raudonikiai ir voveres.

Labas visoms
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lyžuka- 4u.gif 4u.gif
Griuvau miške ir svarbiausia ant operuoto kelio būtinai. ax.gif
Sapniuk,mašiną susiremontavote?Mes važiuosime irgi apsikeisti mašinos,suremontavo irgi.Su dabartine brangu važinėti,dujos neveikia.Visai mano remontininkas jau pensininkas. blink.gif
Ačiū dievui paiims pažystama braškes,ryte suskyniau ne stebuklai,bet taip tingiu tvarkyti 10 kg.Jau galvojau į vyną suvaryti,bet kažkaip gaila uogų. ax.gif
Atsakyti