Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Labas rytas

Dvi savaites kai Kupisky su katinais.. Koks kaifas, as ne daugiabucio gyventoa.Labai nelyja, tik pries keleta dienu viena vakara nulijo ir viskas..

Vyras numete 10 kg bigsmile.gif sveria 75. Kasi mate, tai pagal jo ugi, svoris kosmaras.. Desini sona skauda, kur kasa, labai bijau ax.gif

Masina remonte. Po nemazu pinigu sukisimo, nezinau ar praeis TA. Jai nepraeis, liksim be masinos.

Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 06 04, 22:08)
Meri, nusipirk moliuskocidų, išdvės tie šliužai, kam tau naktimis vargti.

nu blyn, tiek vargstu ir nežinojau, ačiū tau geroji 4u.gif užsisakysiu iš Žalios stotelės.
Viena lauko sirijinė kinrožė tokia keista, nenujuodusi, šakelės lanksčios, lyg ir gyvos, bet lapeliai tik prie žemės, visa kita plika, gal ją nurėžti? Toks jau metro krūmelis, nieko nesuprantu, pernai tiek žydėjo unsure.gif
Labai noriu vandos, bet jau kaina blink.gif o jo joj....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,na be mašinos,kai Jūs taip mėgstate važinėti,kad ir į Latviją? bigsmile.gif
Mūsų pagrindinė mašina irgi remonte.MB neturi jau visai sveikatos remontuoti.Liepiau pažystamui nuvaryti,bet kaip ir pažystamui antra savaitė neprieina prie mašinso,tipo daug darbo.O į kurią persėdome visą žiemą stovėjo ant duobės,oda pelėsiu apsitraukė.Dujos nebe veikia važinėjame benzinu. bigsmile.gif Senstame mes ,sensta ir mašinos. biggrin.gif Na dar autobusas yra,stovi irgi be naudos. ax.gif
A nu blūdijojet?Aleksandras ir taip kūdas buvo.Kas iš jo liko.Varyk per gydytojus. blink.gif
Atsakyti
Ingrida, tai eina jis pas tuos gydytojus, nereik su kocelu vyt. Pasidare toki kraujo tyrima uz 69 eurus, norma, tik hemoglobinas zemesnis, gelezis ribose. Israse seimiste siuntimus pilvo organu, zarna ryt, ir kazkoki nugaros -krutines ...jei su masina viskas gerai, vaziuosim i Siaulius pas daktarus, nes Panevezy tik liepos menesiui, o Siauliuos nors ir rytoj.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2024 06 06, 08:25)
Ingrida, tai eina jis pas tuos gydytojus, nereik su kocelu vyt. Pasidare toki kraujo tyrima uz 69 eurus, norma, tik hemoglobinas zemesnis, gelezis ribose. Israse seimiste siuntimus pilvo organu, zarna ryt, ir kazkoki nugaros -krutines ...jei su masina viskas gerai, vaziuosim i Siaulius pas daktarus, nes Panevezy tik liepos menesiui, o Siauliuos nors ir rytoj.

Kaip man mrt.Panevėžy liepos mėnesį tik būčiau priėjųsi,Kaune,kad ir rytoj. blink.gif Stebulų miestas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 06, 08:47)
Kaip man mrt.Panevėžy liepos mėnesį tik būčiau priėjųsi,Kaune,kad ir rytoj. blink.gif Stebulų miestas. blink.gif


Kaip man pasake seimos daktare- jei bus toks skirtumas algu privaciose ir ligoninese, poliklinikose, valdiskose nebus kam dirbti. Cia, kai as paklausiau, kodel Panevezy ner galimybes prisiregistruoti pas kardio. ax.gif

Turiu praktika Panevezy pas kardiologe, pries kiek tai metu, kuri man aiskina apie sporta, sveika gyvenimo buda, o pati uz mane visa galva zemesne ir perpuse stambesne, gal net daugiau....

Arsalo. Sedziu su treningais ir mintijju, kad lauko duris jau reik uzsidaryt
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 06, 08:47)
Kaip man mrt.Panevėžy liepos mėnesį tik būčiau priėjųsi,Kaune,kad ir rytoj. blink.gif Stebulų miestas. blink.gif


Kaip man pasake seimos daktare- jei bus toks skirtumas algu privaciose ir ligoninese, poliklinikose, valdiskose nebus kam dirbti. Cia, kai as paklausiau, kodel Panevezy ner galimybes prisiregistruoti pas kardio. ax.gif

Turiu praktika Panevezy pas kardiologe, pries kiek tai metu, kuri man aiskina apie sporta, sveika gyvenimo buda, o pati uz mane visa galva zemesne ir perpuse stambesne, gal net daugiau....

Arsalo. Sedziu su treningais ir mintijju, kad lauko duris jau reik uzsidaryt
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 06, 09:47)
Kaip man mrt.Panevėžy liepos mėnesį tik būčiau priėjųsi,Kaune,kad ir rytoj. blink.gif Stebulų miestas. blink.gif

kad čia su tuo gydymu iš vis kazkokie pinigu plovimai...pvz išrašo gyd. siuntimą mrt, valdiškose įstaigose keli men eiles, o privačioje kad ir ryt, ir dar nemokamai,, ligoniu kasos kompensuoja bigsmile.gif
Atsakyti
Daug tyrimų net privačiose įstaigose yra apmokamos iš PSD . Arba kažkiek reikia primokėti. Nežinau, kodėl žmonės net pas privačius šeimos gydytojus nepersirašo, juk ten nemokamai. Pati pereičiau, bet mūsų gydytoja gera. O eilės pas ją mėnesiui.

O šiaip aš tik už privačią mediciną. Žmogumi pasijauti, nesvarbu kad už pinigus.
Be galo gaila, kad privati tiek prismaugta. Ne visi gali dalinti siuntimus. Tai kaip durnas turi vėl eiti pas šeimos, paskui pas kokį ortopedą, vėl pas šeimos. Vien tam, kad tave aukščiausio lygio gydytojas išoperuotų, nes jis dirba privačioje medicinoje.
Atsakyti
Aplamai turėtų darbas būti vienodai apmokamos, juk tie patys gydytojai dirba ir Ligonių kasų apmokomose ir privačiose klinikose, ką jie ten kito stebuklingo padaro.
Kaupiuosi dantų protezavimui ax.gif , gausiu kompensaciją iš Ligonių kasos, bet ji tokia maža, na, bet vistiek kažkiek, ko norėti iš ubagų valstybės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 06 birželio 2024 - 16:50
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,garantuoju prie Tavęs yra vasarinių baravykų.Kažkuriais metais rinkome su mb ir dukra.Nuo žalio namo,palei kelią.O raudonikių ir gal baravykų,į Naujamieščio pusę,kur mane buvai nuvežųsi.Seniai ten nebuvau.Į Krekenavos pusę renka raudonikius,tai ir prie Tavęs yra. ax.gif
Atsakyti
Ingrida, važiuosiu pasitikrinti į vieną vietą.
O ten, kur buvau nuvežusi, garantuotai raudonikiai dygsta. Bet brautis pusę kilometro per rapsų lauką - nu ne mano jėgoms.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,aš ten privažiuodavau per pievą iš šono,nuo Naujamieščio.Tik keli metai nebuvau,labai jau prasta ta pieva buvo. ax.gif
Atsakyti