Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Liniuk, reik dar galvoti kaip sugauti tas paškustvas lapes, nu kitaip neįmanoma 4u.gif
Su katoku laiką leidžiam puikiai. Anksčiau labai pykomes su seniu, bet dabar kažkaip gal ir pati patapau ramesnė, mažiau iš jo reikalauju.
Mano katė įsitaisė maižioti po nauja hortenzija, tik išleidžiu ir bėgom prie jos.
Vakar susiskambinom su bendradarbe iš elektrinės, pradėjau ieškoti FB buvusių kolegų, visi seneliai, pasikeitę žili, raukšlėti, kažkur suskaudo širdelę, paskui užmigti negalėjau. Kadaise buvom kaip šeima. O mano buvęs vadovas dabar direktorius bigsmile.gif Kaip ten viskas pasikeitę, ėt, praeitis... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 02 birželio 2024 - 10:14
Ingrida, o kur tų nuodų gauti, kad jos ėstų. Juk žiurknuodžių tai neės, o ir kaži ar veiktų. Patarė žmonės, kad antifryzo reik prifarširuot vištą. Šiandien paėmė, bet kaži ar ės. Vėl per pietus atėjo. Gėrėm kavą, juokais sakau, reik eit pažiūrėt draugės ir ką, matau per langą ant malkinės stogo. Pusė minutės vėliau ir būtų jau pridirbusi nuostolių. Nu tokių dalykų gyvenime nėr buvę,stogais vaikšto, betoninėm sienom lipa. Ryt darys maniškis dar vienus spąstus, kad galėtų gyvą vištą įdėti kaip jauką, gal susigundys.
Lietaus negavom visai.
Atsakyti
Išnaglėjo pas tave lapės. blink.gif Žinau geresnį nuodą už antifrizą. CCC arba cikocelis.
Atsakyti
Dabar neturiu, bet jei padėtų ir ėstų, tai nupirkčiau
Atsakyti
Liniuk, patart nieko nepatariu, bet nors užuojautą, atjaučiu kaip gaila paukštukų wub.gif

Meri iš kur siunteisi? LT nera gero cinamono prekybcentriuose iš vis sąšlavos, o visuose tuose skonis ir kvapas irgi tik kaina užkelta verysad.gif, šiaip per akcijas prisiperku santa maria, bent jau saldesnis bigsmile.gif , kai nebuvo pvm sukelta ir jav siusdavausi, gal reiktu vel pabandyt mirksiukas.gif

man taip gerai savaitgalis pavyko tongue.gif, tulpiu nusprendžiau nekast, jau stiebai atitrūkę, knistis ir rankioti ne mano kantrybei, šitoj vietoj nusprendziau save pataupyti, kiek žydes tiek užteks, susisodinau vienmetės geles, laisčiau tik sodinant, kitus kartus labai gražiaiiš dangaus palaistydavo, visos stovi kaip kareiviai, sakysit smulkmena, bet kokia maloni mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mane ,kad pridygo patogoninės verbenos.Galvojau kas čia per gėlės sudygo.Kai paaugo,supratau,o kiek dar išroviau.Dar tris pokelius pasisėjau.Viskas kitais metais nesėsiu,jei taip pasisėja. ax.gif
Atsakyti
Ceylono cinamoną siunčiausi iš Ali, kasdien ryjau po dvi kapsules, amerikoniškas, bet dabar neturi. Reiks SantaMaria paieškoti, niekad nepirkau. Kurią dieną mausiu prasivaikščiot, o tai stogas visai nuvažiuos, šįryt jau savo senį iškoliojau, blyn daro akmenų sienelę ant snarglių, aš gi ožiaragis, baigėsi kantrybė ir man netinka belikaip. Ir dėl senio nesveiko pavydo negaliu pasamdyti žmogaus, žinau aš jį, net katinui pavydi, išeina, tai visada ir vartelius užrakina, kad nieks neįeitų. pfuuu.... išgėriau leksotanilio ax.gif
Naktį ėjau šliužų karpyt, blyn, kiek jų daug, dar ir katė prasmuko, tą gaudyt su naktiniais turėjau, gerai, kad ant spygliuotos vielos nešoko, nu nesiseka man gyvenimas juodai, kažko labai nelaiminga jaučiuosi, ėt...
Tulpių nekasu, nes nemoku per vasarą išlaikyt, vistiek supuva. Nėra jos brangios, per akcijas naujų perku. Man tos aguoninės labai patinka, brangokos, bet kasmet po pokelį galiu sau leisti.
Gėlės dar ir laiko šioje barikadų pusėje, iš tikro greičiau išeičiau, pavargau nuo to ubago gyvenimo.
Atsakyti
Labas, merginos
Šiltnamy auga agurkai. Viskas ok. Gražūs, žydi, jau ragaujam. O bet tačiau- vienas iš jų, žydi tiesiog kekėm, bet visi žiedai vyriški. Kažin kodėl taip nutinka?
Atsakyti
Meri,o tai Tau labai daug ko reikia?
Mano amžiuje jau viską turiu,man užtenka.Laiminga tuo,ką turiu. ax.gif
Aš dabar kaip tik gyvenimu patenkinta.Nelinkiu,bet kai prasergi liga,kuri daug reiškia,pamatai koks geras tas gyvenimas. wub.gif wub.gif
Pasikapstau,pavažiuoju grybauti,kada noriu,pamezgu,retkarčiais pabendrauju su žmonėmis. mirksiukas.gif Ko dar reikia?Mes dar pensijos negauname,jei jos dar sulauksime iš viso gyvenimas gražus,kad ir mano pensija,vos ne pašalpa. biggrin.gif
Atsakyti
Merri 4u.gif 4u.gif 4u.gif stiprybes tau, gal kokiu jonažolių pagerk arbatu, sako jos ramina mirksiukas.gif , nzn vaisių saldžių irgi neblogai užkels gliukozę, pakels tuo pačiu ir nuotaiką wub.gif

Pritariu Ingridai ir aš stogas virš galvos yra, ant gatvės niekas nevaro, o visa kita einami dalykai, amžino gi nieko nėra, ypač buitinė techniką šiais laikais mirksiukas.gif biggrin.gif , po garantinio jau ieškokis kitos ne taip seniau tarybiniais laikasi šaldytuvai po 20 m atlaikydavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 03 birželio 2024 - 10:52
oi, Ingridut, žinoma, kad nereikia, gal tik reikia atsiriboti nuo pasikėlusių žmogų, kurie viską vertina pinigais ir pastato tave į vietą bei nejaukiai.
Aš esu labai turtinga, nes neturiu jokių finansinių skolų, kuom ir džiaugiuosi, mano ligos ne mirtinos, pensijukė pusė velnio ir net labai pasisekė, kad turiu JUS DRAUGYTES ir skausme ir džiaugsme, nesu vieniša ir visų atstumta smile.gif
Atsakyti
Nu aš vėl biggrin.gif Paskambinau medžiotojui, tai kai mūsų vienkiemis už 200m nuo kaimo, galima šaut. Atvažiavo dviese, matėm bėgo per lauką, bet nebuvo patogu šauti. O paskui kitoj vietoj tupėjo, bet netoli grėbė žolę moteris, tai irgi negalėjo. Rytoj žadėjo irgi atvažiuot. Nu gal kažkaip. O aš galvojau, kad jau nebus gyva, nes abi farširuotos vištos nuneštos.
Laukite tęsinio:D
Atsakyti