Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na tikrai Liniuk,pasipildėte.Nebiojte tokią kaimynę turėdami?
Kaimynė sakė 12 vištų kasdien po 10 kiaušinių deda.perteklis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kaimynas laiko kelias vištas savo poreikiams, girdisi kudakuojant biggrin.gif
Nu, bet kad katinus lapės pultų ir neštų lapiukams blink.gif
Šiandien pažeidinėsiu režimą, baisiai noriu ledų ax.gif
Atsakyti
Meri, gal tau atsiųsti ko nors, kad buksmedžius gelbėti ? Nes pardavime laisvai kai ko negausi.

Lapės mažus kačiukus išgaudo be problemų. Didelė katė gal ir pabėgtų.

Baigiasi savaitė, rytoj skalbimo diena. Reikės nuvažiuoti ryte į turgų, kapams kažką nupirkti.

Po liūties mano pusė arbūzų nupuvo stiebai. Sukišau papildomai po sėklytę, gal dar kažkas užaugs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 24 gegužės 2024 - 12:39
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Irgi bandysiu pakliūti į turgų.Dar paprikų norėčiqau,liko vietos šiltnamyje.
IK,girdėjai apie tokį medį Šviedrį,bičių medis?Turi Alytuje,bet siunčia tik per stotį.Na kur man pasiimti.Įdomu galima kitą dieną pasiimti?Gal rizikuoti?Nu reikia man.Dar jie melsvių naujų turi.Margas kiemas.Paklausinėsiu šiandien turguje,bet kažin.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 25 gegužės 2024 - 07:48
Šviedrio ir aš buvau užsimaniusi, paskui atšokau, nes medis gan platus. Autobusų stotyje lyg tai atsiėmimas iki 5 dienų. Pasiskambink ir paklausk. Ten yra toks kambariukas, kur sudeda atvežtus siuntinukus ir tada paskambina.

Didelis debesys kilo , o lietaus šiaip sau.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 05 25, 15:31)
Šviedrio ir aš buvau užsimaniusi, paskui atšokau, nes medis gan platus. Autobusų stotyje lyg tai atsiėmimas iki 5 dienų. Pasiskambink ir paklausk. Ten yra toks kambariukas, kur sudeda atvežtus siuntinukus ir tada paskambina.

Didelis debesys kilo , o lietaus šiaip sau.

Kiba žemės mažai turi? mirksiukas.gif Man patinka dideli medžiai.
Pas mus palijo gerai. ax.gif
Jotainiuose šventę sugadino,Katinuose žygis pėščiomis turėjo būti iki Bistrampolio dvaro ar nesugadino lietus?
Atsakyti
Jau ir man reikia bičių medžio, bet būtų geriau be siuntimo, gal kokioje sodinukų mūgėje gausiu. Autobusų stotys laiko siuntinius dvi darbo dienas nemokamai, po to saugo iki 20 parų ir ima mokestį (Villniuje, atrodo po 30 centų už parą). Lietaus gavome mažai, gerai, kad nors tiek gavome, bent kopūstų nereikėjo laistyti. Valgom jau agurkus, po 2-3 vnt kasdien, 11 daigų sūnus stiklintam balkone užaugino nemažuose vazonėliuose, pasodinau šiltnamyje, nepajuto persodinimo, žydi ir auga, bet čia trumpa laimė dabar, tuoj kokie kurkliai prasuks, po to ligos. Liniuk, net užpavydėjau dedeklių, bus daug kiaušinių, Realizuojat nesunkiai?
Atsakyti
Palijo nedaug, apie 4 mm. Lauke link E beveik visai nekliuvo.
Atsakyti
Vasarema, kol kas parduodam, nėra taip labai daug. Gi kitos senos, dėjimas nebe toks. Šitas jaunas pažymėjom, ant kojos uždėjom po tą vadinamą sąvaržą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotraukaLabas rytas.
Nu gi palijo atrodo. ax.gif
Rizikuosiu per autobusų stotį,kai paskambins,agl davažiuosiu.Turuguje kosmosas gėlių kainos.Už Melėsą paprašė daigelį-12 eurų,internetu-2.8. blink.gif
Atsakyti
Iš Kaimuko, parašiau laiškelį 4u.gif
Gaila buksmeduko, gal metro skersmens ir kitąmet dešimt metų būtų kaip čia gyvenu ir jį pasodinus. Suės nevidonai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti