Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Aš irgi šiltnamy dangsčiau viską.
Vakar parsivežėm mažiuką šuniuką- laikos ir aviganio vaiką. Tai turim kuo džiaugtis, pasiutęs biggrin.gif Mūsų vilkšunis prieš kelias savaites per dvi dienas numirė. Matyt, taip reikėjo, kad nesikankindamas...
Lapės niekaip nesugaunam, maniškis dar kitokius spąstus padarė.
Atsakyti
Liniuk, o ta lapė toliau lankosi pas Jus? Jos tokios gudrios, nesu girdėjusi, kad kas būtų pagavęs mūsų kaime, gal niekas net nebando, nors nuostolių jos pridaro visiems, kas turi vištas. Pernai kaimynė uždaužė lapę kastuvu, kai ta įlindo į aptvarą. Išvakarėse lapė buvo vištą išnešusi, atėjo, matyt, kitos, tad šeimininkė daužė ją be gailėsčio.
Dangsčiau ir aš šiandien pomidorus šiltnamyje, dar elektrinį radiatorių įjungiau. Kiek užteko jėgų, nepasodintus sunešiau namo, Vieną šilauogę apdengiau, tik vieną, gražiausiai žydinčią, kitos paliktos likimo valiai.
Atsakyti
Tai vaikšto, kartais matau. Paleidau vištas į aptvarą už tvarto, pati sėdžiu šalia, svogūnus lupu, o ji jau už kokių 100m tupi. Toks jausmas, kad iš palydovo seka, kada paleidžiu biggrin.gif O ir atkasinėja tas užkastas vištas.
Na, matysim, gal pavyks pagauti. Pilna jų, kaime irgi pjauna ir vištas, ir triušius, ir žąsį išnešė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniuxxxxx: 07 gegužės 2024 - 23:12
QUOTE(liniuxxxxx @ 2024 05 07, 20:20)
Aš irgi šiltnamy dangsčiau viską.
Vakar parsivežėm mažiuką šuniuką- laikos ir aviganio vaiką. Tai turim kuo džiaugtis, pasiutęs biggrin.gif Mūsų vilkšunis prieš kelias savaites per dvi dienas numirė. Matyt, taip reikėjo, kad nesikankindamas...
Lapės niekaip nesugaunam, maniškis dar kitokius spąstus padarė.

oi kaip užjaučiu, aišku gerai bent kad patiems nereikejo migdyt, to žvilgsnio kaip paskutini karta į mane pažiurejo nepamiršiu niekad verysad.gif

QUOTE(liniuxxxxx @ 2024 05 08, 00:11)
Tai vaikšto, kartais matau. Paleidau vištas į aptvarą už tvarto, pati sėdžiu šalia, svogūnus lupu, o ji jau už kokių 100m tupi. Toks jausmas, kad iš palydovo seka, kada paleidžiu biggrin.gif  O ir atkasinėja tas užkastas vištas.
Na, matysim, gal pavyks pagauti. Pilna jų, kaime irgi pjauna ir vištas, ir triušius, ir žąsį išnešė

ot bjaurybes...nekenčiu ju ir aš
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Liniuk,ar senas vilkšunis jau buvo?Liga?Užjaučiu. 4u.gif Esame ir mes vilkšunį užmigdę,klubai išsiskyrė,išėjo iš vietos,veterinorius sakė neapsimoka opretuoti,pojaunis dar buvo.Irgi ne duok dieve.
Atsakyti
Vilkšunis 10 metų, tai, kaip ir galėjo dar gyvent. Turėjo tokių nedidelių bėdelių dėl virškinimo, šiuo metu viskas gerai buvo, bet dabar tai akyse užgeso. Ir tiesa, kad šunys eina mirti vieni, toliau nuo namų, ar vietos, kur gyveno. Taip mūsų priglausta pametstinukė išėjo toliau nuo akių ir per dieną mirė, taip šis norėjo toliau nuo namų eiti, į kanalą įbrido ir būtų sustyręs. Parnešėm į paukščių šiltnamį ir ryte jau viskas. Geras šuo buvo, didelis, bet gerietis, iš namų niekur nėjo, mano draugelis, visur kartu.
Šalna buvo. Žolę pjoviau, tai 22000 žingsnių suvaikščiojau biggrin.gif
Atsakyti
Liniux 4u.gif
aš dabar dairausi irgi kažkokio "draugelio" bet žiuriu tos prieglaudos tik laabai jau prisimeta geriečiai o iš tikro tik ir žiuri kaip nuplest kuo daugiau pinigu iš norincio pasiimti šuni, tai net ir nežinau...veisiliniai tūkstančius kainuoja iš tu vadinamu daugintoju, nors nematau realaus skirtumo kaip ten ir ten laikomi šunys, realiai susimoki už popieriaus lapa dar kelis šimtus, ten pigiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 gegužės 2024 - 06:18
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Susigraudinau Liniuką skaitydama.Negaliu nei apie šunis skaityti,nei filmus žiūrėti.FB kas nors būna parašyta,prasuku greičiau. ax.gif
Atsakyti
Gaila gyvūniukų... 4u.gif
Pas mane peliukas duodasi, gražu žiūrėti, kaip karnyzu bėga. Katė niekaip nepagauna, matyt toks gudrus ir paturbintas. Matau kaip vijokliais lipa.
Žalia stotelė atsiuntė hortenziją ir gražialapę orchidėją. Orchidėja tokio mažumo, degtukų dėžutės dydžio ir ne ta, kurios tikėjausi, kažin ar jos lapai bus blizgantys, nes primena paprastą gėlę, dabar su auksine kaina, nors paveikslėlyje buvo pavaizduotos kelių rūšių. Na, apsigavau. Gerai, kad hortenzija normali.
Turbūt reik palaukti kitos savaitės ir tuomet sodinti?
Atsakyti
Lyžuka, o tai ne dykai iš prieglaudos pasiimti galima?
Mes irgi buvom galvoję imti iš prieglaudos, gal kelių metų, kad nepalikti po savęs kažkam. Bet vėl, kokį išsiauginsi, toks ir bus. Juk ir paukščiai, ir anūkas, nenoriu kokio agresyvaus. Ten, kai paskaitai, tai beveik visi labai geri, o kaip iš tikro, nežinosi.
Prisijungiau prie dovanojamų gyvūnų ir pasitaikė, kad aptikau atiduodamus šuniukus. Tokių didesnių nelabai tėra. Mažų tai pilna. 8 turėjo atvestus, tai rinkaus nuotraukoj iš 3, kai nuvažiavom, jau paskutinis palikęs. Vežiaus suktuką ir buteliuką už šuniuką, sakiau, pagal aplinkybes. Bet davėm trauktinės, nors, manau, baltos labiau šeimininkas būtų norėjęs biggrin.gif
Anūkas irgi gerą maršą nuverkė, sako , mano vaikystės draugas.
Atsakyti
Kai mums reikėjo šuns, galvojom, kad nuvažiuosim į prieglaudą ir pasiimsim, bet porą savaičių žiūrėjau prieglaudų puslapių skelbimus ir didesnio šuns nepasitaikė, būtume ir nejauną ėmę. Gal dar ir nebūtų davę, nes prieglauos yra nusistačiusios prieš pagyvenusius žmones, Paėmėm tada pagal skelbimą, už simbolinę kainą vokiečių aviganės ir retriverio "netyčiukę". Negalime ja atsidžiaugti, protinga ir gero būdo, kad ir mišrūnė, ir pamokų nelankiusi,
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti