Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Stengiuosi kiekvienais metais technikinę praeiti. Jei kur siuntimo neduoda, pati susimoku ir pasitikrinu.

Meri, sniegas nenušaldo. Savaitės gale vėl lepinsimės šiluma.
Atsakyti
Ik,Lidle gražūs vėl gėlių daigai.Surfinijos tokios vešlios net geltonų yra ir verbenos jau žydinčios. wub.gif wub.gif Kažkur po 5 daigus,5.99,daugiau ir netelpa,labai vešlūs daigai.Na gi ta žiema kažkada baigsis? bigsmile.gif
Atsakyti
Ingrida, nenervuok. Iš visų jėgų stengiuosi susilaikyti.
Paskui nespėju apeiti visko.
Atsakyti
Tai kas blynų mažai valgė per užgavėnes biggrin.gif
https://scontent.fku...amp;oe=662D290C
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
https://www.part.lt/...eec38ed157.JPEG
Pas mus baisiau.
Krūmai nulinkę nuo sniego,balta visur.Pušis iki žemės nulinkųsi nuo sniego.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotraukaLabas rytas.
Atsakyti
Labas

gerai, kad nematau Kpiskio daezely islauzytu tulpiu, o gal ir rododendru ax.gif Vakar kaimynei skambinau, tai sake 25 ar 35 cm. prisnigo. Zinomas kupiskenas su liniuote matavo ir FB ikele. Ten dar siandien sniego yra.
Atsakyti
Jau ištirpo viskas. Bet vėl lyja. Ir taip plaukia viskas.
Atsakyti
Lyja ir pas mus, visą dieną ir smarkiai, balos visur. O žemė tokia šalta, vakar šiltnamyje truputį ravėjau su guminėm pirštinėm, grįžau melynomis nuo šalčio rankomis.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Vakar irgi ką veikti?Susikasiau šiltnamį,liko tarpueilis. ax.gif
Atsakyti
kaip norėčiau tokių puodelių wub.gif

Aš nieko lauke nedarau, kad net šalta nosį iškišt, susikasiu ta šiltnamio dali ir geresniu oru ir gėlės neseta smile.gif, atšils, įšils žeme sudigs viskas moment smile.gif
Atsakyti
Naktį įvyko gaudynės katė pelė. Atnešė pelę ir paleido lovoje, paskui gaudė, kol toji paspruko. Aišku, miego nerasta, o taip sunkiai buvo užmigta...
Namie drėgna ir nors aštuoniolika, paprašiau vyro pakurti židinį. Man taip bloga, nežinau kur dėtis.
Visiškai negaliu bendrauti su giminėmis, taip nuvampyrina ir sukelia visą vaikystės brudą. Po to sunkiai atsigaunu.
Ir man patiko puodeliai, tokie storasieniai, niekad neužmačiau.
Na ką, židinys kurenasi wub.gif
Atsakyti