Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Adonio reiks turbut rudeni ieškoti, vistik pavasarinė gele vargu ar kas nores dabar ji kasineti

IK labai gražus krūmelis suauga, toks apie 20x20 jei ne daugiau, ryškus akcwntas pavasario gėlyne kai dar truksta spalvu mirksiukas.gif
va ko nepirksiu daugaiu tai bestiebio gencijono, nesakau kad negražus, tobulas, bet du kartus pirktas už nenormalius tongue.gif pinigus ir abu kartus amen, pirma lyg dar kartą šiaip ne taip žieda išspaude, antra iš kato po žiemos kaput, o lyg ir vieta pagal aprašymą parinkta gerai verysad.gif
užtat dabar išrovus lazdyną...oi kokiosšaknys daugiau su ju iškasimu neprasidesiu tongue.gif, užsipirkau iš tinginio sodas jazmina pilnavidurė ir astru, baltų ir raudonu gerai auga toj vietoje, tai ir rudeni bus grazu ten smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Kuo nusikalto lazdynas?Aš gėlyne mažiuką auginu,nes jei pasodinčiau į nuolatinę vietą dėl mažumo būtų nupjautas.Tai iškasti bus darbo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 04 08, 09:11)


Labas rytas.
Kuo nusikalto lazdynas?Aš gėlyne mažiuką auginu,nes jei pasodinčiau į nuolatinę vietą dėl mažumo būtų nupjautas.Tai iškasti bus darbo? bigsmile.gif

pirmiausia kad labai jau maži riešuteliai o ir tu ne per daugiausia, plius ten pavesis tai kadangi jis buvo raudonlapis tai to raudonumo tik pavasarį kažkiek budavo, per laiką labai į aukšti išsaugo, tada apgenejau tai jau visai riešutu nebuvo, plius ten dekoratyvine zona, esmej nelabai vietoje gavosi, sodintas realiai kai sklypas plikas buvo kad nuo kaimynu akiu pridengt, smile.gif esmėj atliko savo misija ir ate jam jam bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien labai klausosi Adele wub.gif
Išnešiau klivijas ir burgmansiją į lauką, lai pratinasi, labai vietą užima.
Medelių neturiu. Nors labai noręčiau raudonlapio japoninio klevo, na bet gal apsieisiu, nes kur jį kišti blink.gif
Jei neužeis tinginys, bandysiu į vakuminius maišus sukišti šiltus rūbus, bet.... nežinau, dabar, kai laiko marios, viską atidėlioju, gal kitąkart, gėda pelėda frusty.gif
Kaip gera, kai nereikia penktą ryto keltis, ne žizn a malina wub.gif
Atsakyti
Merri tai ir neskubėk, mėgaukis laisve smile.gif

Mano toks kelevelis po kokiu 6 m gyvenimo iššalo, o šiaip gražus augaliukas labai pagyvina aplinką smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Įtariu,kad ir maniškis šiemet ar atsigaus.Labai jau skurdo. ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Kelis vakarus prasikuičiau gėlynuose. Susitvarkiau rožes ( tiksliau, nupjausčiau iki žemės) , persodinau visokius flioksus,ežiuoles.
Vietoje to japoniško klevelio galima spalvotą šeivamedį pasisodinti. Atrodo, yra jau ir koloninių formų. Ir žiedai, ir uogos , ir grožis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 09 balandžio 2024 - 21:21
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Aš niekaip nerandu laiko sedulos raudonos,tos paprastos atsivežti.Mieste prie dviračių tako visa plantacija yra. ax.gif Vakar mokevežoje tujų smaragdinių dar prispirkau,ale per atidarymą buvo didelis plotas,prapirko vakar tik nedidelis kiekis belikęs. blink.gif
Pas mus svečiai važiuoja per pievą,klimpsta,ale prie pat namuko turi privažiuoti.Vakar nupirkome tris didelius vazonus,prisodinsiu dabar našlaičius,gvazdikus,reikės užstoti kelią. mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu va, reiks ir man taip, nupjaustyti pajuodusius rožių kamienus iki žemės, gerai, kad, Iš Kaimuko, parašei.
Eisiu tvorą dažyt. Šiandien ne taip karšta. Laukiu, kada galėsiu prieit, dar didžiąsias gražuoles lelijas su visu žemės grumstu noriu perkelti į priekinį kiemelį, man čia labai ne vietoje.
Taip noriu juodo šokolado, bet kitą savaitę nusimato kraujo tyrimas, tai po jo, prirysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 10 balandžio 2024 - 07:55
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ei,gėlininkės,pasodinau vakar lelijas,kadangi jos jau lenda iš žemės.Gal nesupus?Aukštaūgių pabijojau dar kišti žemėn? ax.gif
Atsakyti
Kišk drąsiai visas lelijas, gi taip atšilo, realiai aš sodindavau nuo +10 lauke bet gi jos daugimetis augalas kas joms nutiks mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti