Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Su švente.
Atsakyti
Pagaliau saulutė pasirodė, vos dulkės iš pakampių išlindo jos pasižiūrėti. Puolėme jas su Ksiome. Ji su bausimu burzgimu, aš su grindų šluoste.
Atsakyti
Vakar jau revizorė domėjosi, kiek žadu dirbti. Matyt, yra laukiančių mano vietos. Laisvų vietų nebūna, būna tik laiku nepakeistu.
Noriu atostogų, bet reiks kažkaip ištraukti, nors ir su sveikata ne kas, sutriko kraujotaka, sukasi galva, užmetinėja, spaudimas, cukrus normos ribose. Dabar ir biletenio imti būtų nuostolinga, nes didesnis minimumas ir nesiskaičiuos į darbo stažą. Nu vienžo...
Ai, kinuose radau bezmierną striukę, gal įlysiu, nes manoji jau lb pavargusi ax.gif Dar batukų dairausi, pas juos būna minkšti, ne tai, kad mūsų, kol pranešioji, su kraujais vaikštai, ir išmesti reikia. Nežinau, bais nesiseka man su batais. Pernai siunčiausi basutes, tai dar šiemet tiks, jokių kančių smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas tokį gražų rytą. Pagaliau pabudau saulės spinduliui kritus ant pagalvės. Vis tik sunku ištverti tą ilgą apsiniaukusią pusiau žiemą.
Eisiu, apžiūrėsiu savo rožynus gėlynus, kaip po žiemos laikosi.
Atsakyti
Sveikos,

hortenzijas apsigenėjau, dėl rožių verysad.gif, nzn nzn, vienas šalia kitos aogantys krumai sakykim tie patys david austin tai vienas žaliais stiebais iki pat galiuku, kitas pajuodės iki pat žemes, laukiu pavasario bus matyt , tikiuosi tie pajuode bent nuo šaknu atsprogs mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Internetu pridaviau prašymą pensijai gauti. Ten jų paskyroje yra gatava forma, tik varneles reikėjo sudėti. Gal nereikės važiuoti. Man kojos neklauso ir žmonių baimė.
Dar nelendu į sodelį, šalta. Šiemet galvoju ir raganių nenupešioti, kažin kas čia gausis. Tie parudę lapai taip negražiai ir kabo ax.gif
Duokit saulės, o tai nuprotėsiu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2024 02 19, 12:10)
Internetu pridaviau prašymą pensijai gauti. Ten jų paskyroje yra gatava forma, tik varneles reikėjo sudėti. Gal nereikės važiuoti. Man kojos neklauso ir žmonių baimė.
Dar nelendu į sodelį, šalta. Šiemet galvoju ir raganių nenupešioti, kažin kas čia gausis. Tie parudę lapai taip negražiai ir kabo  ax.gif
Duokit saulės, o tai nuprotėsiu  4u.gif

tai cia ta išankstine ar jau tikrąja? mirksiukas.gif Iš kur ta baimė jei kasdein su žmonemis plius visokie valkatėlės atakuoja, kaip tik manau esi ; drąsi bet kokia mėmė tokio darbo nepadirbtų wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 02 20, 08:43)
tai cia ta išankstine ar jau tikrąja? 

Tikroji, nuo gegužės pirmo... Gavau laišką prisiduot Sodrai, a.d. gal sulauksiu.

Atsakyti