Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Pūga ateina, mergiukai.
Gerai, kad pasnigs, nepatinka man šaltis be sniego.
Vakar draskėsi toks vėjas, kad net namas drebėjo. Nuplėšė mano rožių uždengimus, sūnus jau sutemus lėkė užritinti akmenis ant plevėsuojančios dangos, o aš pro langus šviečiau tokį elektrinį prožektorių pritempdama.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
sveikos ir čia smile.gif,

primečiau ant rožiu sniego jei ir nepades tai bent jau nepakenks mirksiukas.gif gi žiema dar nesibaigia o ir minusus vel zada
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai sninga vėl.Gerai,kad nešalta,pasportuoti visai gerai .
Atsakyti
šiandien jau per gerai sportuoti verysad.gif nes ka vakar atsikasiau šiandien ryte nei ženklo, iš vis vos lauko duris atidariau, galvojau kas ant juoko užrėmė biggrin.gif...taip[ užsuko vejas man sniega mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Iš naujo reikės kasti.Ir dar snyguriuoja.Bet man patinka-sportas ir taip kg auga. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Pas mus vėl siautėja vaikigaliai, supuola kaip tarakonai, griebia ką pajėgia ir kaip torpedos dingsta. Vieni nervai, su pagaliu duris ramstau, po vieną pirkėją įleidinėju... Ir dar pačiam miesto centre, gėda pasakyti. Nesinori policiją kvietinėti, juk iki 14kos jie nepakaltinami, žino savo teises ir tuom naudojasi.
Porininkė praganė du blokus cigarečių, kaltų nėra, šeštadienį revizija, iš karto pusė šimto nuostolis, juk nieko negalim nei viena įrodyti, dingo kaip į vandenį, niekur nėra.
Nu vienžo, nieko gero pas mane, ai, kaip visada, greičiau jau tas pavasaris ax.gif
Papildyta:
Tiesa, kad ne didinti minimalaus atlygio, mums mažina etatingumą. Gal manęs nepalies, dar nežinau. Jau taip ta pensija bus aplaižyta, tai ir čia neaišku kaip bus.
Atsakyti