Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Šalčiai artėja, o pas mane sniego - mizeris.
Šiek tiek pridengiau rožes, bet dangalų neužtenka.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bus kaip bus. ax.gif ax.gif
Atsakyti
Nu taip netikėtai važiavom į Rokiškį. Buvom Rokiškio dvare, Salų dvare. Piešėm šokoladu, sūrio degustacija, dvarų apžiūrėjimas, neįtikėtina drožinių ekspozicija. Nu labai fainai, tik kelionė ilga. Bet kai veža ir dar viskas veltui, tai labai liuks biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Į mano mb gimtinę Liniukai važiavote.nU ne gimtinė,bet vaikystė,jaunystė.Gimtinė-Tomskas. mirksiukas.gif
Pas mus -22.Šalta name ryte. bigsmile.gif Vakar vakare bent vandenį išleidome kubile vėlai.Manau klientams patiko,tokiu oru. ax.gif
Atsakyti
Visą dieną laikėsi -22 -23. Žiauriai šalta. Todėl iš namų kojos nekeliu.
Eglutę nupuošiau, pilna visur spyglių. Kiek radau sušlaviau, dabar Ksiomė cypaudama važinėjasi
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos smile.gif nesušalot? smile.gif

aš tai ne bet kaip kuras eina verysad.gif, o ir šiaip lyg namas apšildytas bet nustoji kurent ir krenta temp greit verysad.gif, ant roziu prieš šalčius lyg tyčia sniego užmečiau kie radau, nu pas mus buvo jo nemažai, pavasaris parodyS ar užeko smile.gif, ŠIANDIEN JAU TIK smile.gif -9 GAL PAGALAIAU baigsis šitie sibiriniai šalciai mirksiukas.gif
Atsakyti
Nebe sakyk Lyžuka apie šalčius.Mūms vakar namuko vanduo ,vamzdis kur nueina į namuką,užšąlęs buvo.Klientai skambina ryte ,aš dar lovoje,neturime vandens.Su mb tokiame šaltyje ardėme vamzdį,užteko su drėle prgarežti šiek tiek.Bet ardymo kiek buvo. bigsmile.gif
Šiandien ankščiausiai atsikėliau,jau per nervus trenkia,kol kas tylu,mačiau jau atsikėlę svečiai.Kaip trenkia per nervus tokie šalčiai. rolleyes.gif
Tai gerai protingi svečiai atsisakė kubilo tokiu oru.Šiandien jau kitiems reikės kubilo,bent oras jau normalus žada būti. ax.gif
Atsakyti
tai va tie šalčiai kaip sakoma parodo visas silpnasias vietas, o dar kiek žmonems mašinu neužsivede, vakar darbo vairuotojas sako pilnos pakeles autostradoje paliktu mašinu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 01 09, 09:46)
tai va tie šalčiai kaip sakoma parodo visas silpnasias vietas, o dar kiek žmonems mašinu neužsivede, vakar darbo vairuotojas sako pilnos pakeles autostradoje paliktu mašinu verysad.gif

Tai klientai kažkur važiavo,paskambino,kad padėtume užkurti mašiną.Gerai,mūsų kūrėsi. mirksiukas.gif Jaučiu mieste kiek buvo nesikūrenčių.Pilnas fb ,siūlymai pdėti užkurti mašinas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes savo mašinas susivarydavome nakčiai į garažą ir į sandėlį. Bet dukros prie namų nakvojo, sakė, gerai užsikūrė.
Atsakyti