Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
sveikos,

matau visos apsipirkinejate smile.gif aš irgi šį bei ta pirkau, nugarines smile.gif bet reiks dar papildyti, nes pasirodo sveciu padauges mirksiukas.gif, vyno pirkau ta dideli tetrapaką kur 3 l tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 gruodžio 2023 - 07:47
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Jau ko ko vyno turime. mirksiukas.gif Dar iš mėsų tik antį nusipirkau.Kai šventės ne namuose,per daug nesuku galvos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 12 18, 08:46)
sveikos,

matau visos apsipirkinejate smile.gif aš irgi šį bei ta pirkau, nugarines smile.gif bet reiks dar papildyti, nes pasirodo sveciu padauges  mirksiukas.gif, vyno pirkau ta dideli tetrapaką kur 3 l tongue.gif biggrin.gif


Nuvylei mane. Vyną tetrapakais ????? Čia marinavimui mėsos šitiek ? Nes jei gėrimui, tai kaip priderinti prie karštų patiekalų blink.gif O ir skonio gal šiaip sau ?
Mb šiandien dar suprieskoniuotą ančiuką nupirko, bus dar dideliausias naminis broileris. Bet ką su tuo ančiuku daryti, tai nesugalvoju. Šiaip jį dera kepti tarp kokių kruopų, bet gi dar orkaitėje keps ir višta, tai teks į atskiras rankoves sudėti.
Gal turite minčių, kaip jį pagaminti, kad tiek taukų nepaleistų ? Gal pripjaustyti daug pastarnokų, jie gerai taukus sugeria?
Žodžiu, būčiau nupirkusi nugarinės, kokių zrazų su baravykais prisukusi. Ai, čia vyro giminė renkasi, jei kas, jį apkaltinsiu dėl valgiaraščio.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 12 18, 23:10)
Nuvylei mane. Vyną tetrapakais ????? Čia marinavimui mėsos šitiek ? Nes jei gėrimui, tai kaip priderinti prie karštų patiekalų blink.gif  O ir skonio gal šiaip sau  ?
Mb šiandien dar suprieskoniuotą ančiuką nupirko, bus dar dideliausias naminis broileris.  Bet ką su tuo ančiuku daryti, tai nesugalvoju. Šiaip jį dera kepti tarp kokių kruopų, bet gi dar orkaitėje keps ir višta, tai teks į atskiras rankoves sudėti.
Gal turite minčių, kaip jį pagaminti, kad tiek taukų nepaleistų ? Gal pripjaustyti daug pastarnokų, jie gerai taukus sugeria?
Žodžiu, būčiau nupirkusi nugarinės, kokių zrazų su baravykais prisukusi. Ai, čia vyro giminė renkasi, jei kas, jį apkaltinsiu dėl valgiaraščio.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
na pas mane ne restoranas kad rinktusi iš dešimties rūšių biggrin.gif o ir nėra taip išlavintas gomurys mano, kad prie skirtingų patiekalų skirtingi vynai, ką jau padarysi tongue.gif , mano marti pastebejau, restoranuose vis klausia padaveja ką prie to ar ano rekomenduoja, bet ten toks ir rekomendavimas kad tik į brangesnę pusę mirksiukas.gifįsiųlyt , o ir šiaip kas bus karšto aš pranešus ir atsivežti niekam savu nedrausta smile.gif negi patartina mirksiukas.gif

beje nupirkau pora buteliu tai galvoju gal užteks mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Šeštadienį Beatą rodė,galima atsisukti pažiūrėti,kaip antį kepti.Su raugintais kopūstais.Supjaustyti gabalais ir kepti,galima paskui riebalus išpilti,jei nenorite riebiai.O paskui troškinti su kopūstais.Viską pasidarysiu namie,tik puodą įsimesiu mašinon.Nors dukra siūlėsi ant iškepti.Vakar sutarėme tortą iškeps kibinukų,užkandukais pasirūpins. ax.gif
Atsakyti
Lyžuka, man prie riebios mėsos visokie Merlot gerai, o prie kokios paukštienos iš raudonų jau norisi Caberne Savignon tipo , nors geriausia būtų baltas. Nors šiaip man skaniausi Čilės ir Argentinos vynai, o ispaniškų niekaip negaliu pakęsti , man jie tokie "sunkūs" visi.
O iš tetrapakų kiek esu ragavusi, tai tokie beskoniai , sakyčiau net pusiau saldūs ( ko negaliu pakęsti). Mano supratimu, saldžiu leidžiama būti tik Rislingui arba Tokajui. Čia nostalgija studentiškam gyvenimui sugroja.
Nepagalvokite, kad tapau snobe. Tiesiog gal 10 metų petys į petį gyvenome dirbome su prancūzais, tai jie mūsų skonį kiek pakeitė.
Namuose neliko baltos mišrainės ir šaltienos, ir aplamai visų sunkių majonezinių dalykų. Dažniausiai padažus darau iš graikiško jogurto su garstyčiomis ar čili padažais.
Vakar parsinešiau iš sandėlio tokį vidutinioką kinų kopūstą, didelį porą. Įdėjau pjaustytą papriką, krapų. O padažui jogurtas, plius naminis saldokas čili padažas, plius bazilikų actas nedaug. Trijų litrų bliūdas suėjo pavakariams ir vakarienei.
Atsakyti
IK man merlot prie visko tinka, išskyrus vasarą tada norisi lengvu rislingu, ir apart išvardintu Čiles ir pan dar Portugalijos patinka, o tetrapakus p[erku vynotekoje mirksiukas.gif bet yra ir iki 1 l tik ne tetrapakas o plastiko pakuotė biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vat kuo nereikia rūpintis,tai vynu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida galesit prekiauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 12 20, 10:07)
Ingrida galesit prekiauti smile.gif

Gerai būtų,kad būtų galima.Vakar mb šnektelėjo su Depo pardavėja,vyno skyriuje,prasitarė ,kad šaltalankio vyno turime,užsiprašė paragavimui butelio.Reiks kada nors užvežti. mirksiukas.gif Mažai kas yra ragavę. bigsmile.gif Vienas šaltalankis dar antras mėnuo burbuliuoja.Užvakar mb pabandė midų gaminti,medaus turime vonias. blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti