Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Na ką ? Ryt poryt sniego nebeliks. Vėl nervuos ta buza į namus.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 12 07, 19:25)
Lyžuka, kartais vienai švęsti yra gerai. Aš tai pavargstu nuo kasdieninės žmonių gausos. Tai kartais svajoju atjungti telefoną bent porai dienų, griebti detektyvą ir šiltai įsirausus sofoje skaityti. Arba pasižiūrėti kad ir Avatarą.

kad gal būsiu nepopuliari bet apamai kaip gerai ta vienos kasdienybė mirksiukas.gif biggrin.gif , cia kaip tam senam rusu filme noriu valgau "prenikus" noriu chalvą bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif , jau nei mokėčiau nei norėčiau prie kažko taikytis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 gruodžio 2023 - 08:26
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai gerai,Lyžuka išeini į darbą tarp žmonių.Jei ištisai tektų namie sedėti vienai,tikrai ne kas būtų. 4u.gif
Atsakyti
Pritariu Ingridai, kad darbe esi, Lyžuka, tarp žmonių. Ir tikrai geras tavo požiūris į esamą situaciją, yra, kaip yra. Ir nebus geriau, jei į viską žiūrėsi pro juodus akinius ir dar paburbėdama smile.gif O mes, kol turim antras puses, džiaugiamės tuo. Mums šventės dažniausiai nėra susiję su konkrečia diena. Kada vaikai atvažiuoja, tada ir šventė. Dirba pamaininį darbą, tai pripratusi džiaugtis tada, kada jau gaunasi mirksiukas.gif
Maniškis šiandien savo ,,technikinę'' praėjo, viskas gerai. Dabar vėl už pusmečio.
Atsakyti
Liniukai, jokia čia šventė, kai vaikai atvažiuoja. Tuoj valgyti daryk , tai kažko ieško ir neranda , tai kažką surausia ir palieka.
Man šventė, kai pati į svečius išvažiuoju.
Atsakyti
IK, tas jau taip, bet man patinka valgyt daryt, palošiam kortom, pažvengiam. Tik kai darbymetis, tai darbai susitrukdo. Nu bet ne kasdieną biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniuxxxxx: 11 gruodžio 2023 - 22:00
Liniukai,geros naujienos,dėl technikinės. 4u.gif 4u.gif Šaunuoliai.

Jau nutarta kur šventes sutiksime.Kūčios pas mus kaime,dukra pas uošvius,kažin ar pas mus užsuks?Visi kiti atvažiuos.Kalędos sostinėje,ai nutarėme išnuomuoti namuką ir spjauti į vergavimą stalui.Važiuosime susikrovę mantą pas vaikus,čia jų noras toks. ax.gif Kažin ką reikės veikti? biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2023 12 11, 19:58)
  Kada vaikai atvažiuoja, tada ir šventė. Dirba pamaininį darbą, tai pripratusi džiaugtis tada, kada jau gaunasi mirksiukas.gif
Maniškis šiandien savo ,,technikinę'' praėjo, viskas gerai. Dabar vėl už pusmečio.

Lygiai ta patį galiu parašyti, kai mes kartu nesvarbu ar vaikai pas mane, ar aš pas juos, šventė tada dūšiai wub.gif , o šiaip dar pati pamenu nuo studentavimo laiku kai per kūčias buvo eilinė darbo, paskaitų diena tai visi valgydavo kūčias su tėvais kada grįždavo namo ir sakydavo grįžę i bendrabutį, mes jau pavalgėm kūčias, nes esme buvo ne silke ant stalo, o plotkele, buvimas kartu, kaip kažkur girdejau pasakymą "ritualinė vakarienė" wub.gif idealiai tinkantis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 12 11, 23:18)
Liniukai,geros naujienos,dėl technikinės. 4u.gif  4u.gif Šaunuoliai.

Jau nutarta kur šventes sutiksime.Kūčios pas mus kaime,dukra pas uošvius,kažin ar pas mus užsuks?Visi kiti atvažiuos.Kalędos sostinėje,ai nutarėme išnuomuoti namuką ir spjauti į vergavimą stalui.Važiuosime susikrovę mantą pas vaikus,čia jų noras toks. ax.gif Kažin ką reikės veikti? biggrin.gif  mirksiukas.gif

marčios gimine taip daro, jos tevai, tetos dede, močiute, nu anukai renkasi i viena sodyba ir visi kartu valgo kūčias mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 gruodžio 2023 - 08:00
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Kūčios ( tiksliau, ritualinė vakarienė) su vaikais ir pusženčiu pas mus, Kalėdoms suvažiuoja vyro visa giminė, dažnai ir mano. O Velykas aš atsipūtusi lakstau per svečius, nieko negaminu, net kiaušinius dažyti tingiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos moterytės 4u.gif
Esu nustebusi, dabar, kai jau pensija čia pat, gaunu gerų pasiūlymų iš energetikos įmonių, durni jie ar ką? Dabar jau nieko nenoriu gyvenime keisti ax.gif Noriu tik ramybės. Paskutiniu metu labai dažnai kartojasi nerimo priepuoliai, vos susitvarkau, o ir vaistų dozės didinti nenoriu, nes labai kerta per atmintį. Jau būsiu nelaiminga šitam darbe iki pabaigos.
Vakar turėjau laimę, kioske apsilankė pati Beata Tiškėvič, nepaprasto grožio moteris, pirko atsigerti, dar nusistebėjo, kad taip šaltai dirbu, kioske daugiau dešimt laipsnių neprišyla. Toks mažas džiaugsmo spinduliukas wub.gif Gal koks renginys vyko Nemuno saloje smile.gif
Ėt, jau pasiilgau Ispanijos lietaus šuns, gal ryt atves bigsmile.gif , kokios jo lapcės su ilgom garbanėlėm, taip ir norisi išbučiuoti.
Mano porininkei irgi su galva negerai, vakar radau užkritusių cigarečių, matyt, jau nlb rangi, gerai, kad užmačiau, vos už stalo ištraukiau, taigi šimtaprocentinis būtų trūkumas.
Nei tu švenčių laukiu nei ką, turėsiu laisvą savaitėlę, bet prieš ją laukia keturios dienos po dvylika valandų ant taburetės..., ėt. kai kitos sako, niekas man netinka, viskas blogai biggrin.gif
Atsakyti