Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Kodėl niekas kavos neužsukate, kai šitaip šalta ?
Pas mus buvo -12.
Atsakyti

Lyžuka, reiškiu užuojauta, aš mamą palaidojau prieš 27 , dabar tėtį prižiūriu, jau be pilnos pagalbos negali išsiversti

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auda: 06 gruodžio 2023 - 10:46

Siaubas kiek pridėjo,kažko kompas neveikia ar internetas, vis rodo, kad klaida

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auda: 06 gruodžio 2023 - 10:42

Seniai jau buvau pas jus užsukusi, vis rūpesčiai namuose. Bet galiu pasidžiaugtižiema,pasmus prisnigo vos ne iki kelių, grįšiureiks slides traukti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auda: 06 gruodžio 2023 - 10:48

neina ištrinti pranešimo :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auda: 06 gruodžio 2023 - 10:50
QUOTE(Auda @ 2023 12 06, 11:35)
<p>Lyžuka, reiškiu užuojauta, aš mamą palaidojau prieš 27 , dabar tėtį prižiūriu, jau be pilnos pagalbos negali išsiversti</p>

Aciū wub.gif , liūdnos man šitos šventes nieko nekyla rankos daryt, nėra del ko nei namus puošt, nei kažka gamint, vakai tik per kaledas rinksis bet yra kaip yra nieko jau čia nepakeisiu tenka su tuo susigyventi mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lyžuka,gyventum arčiau,kvieščiausi pas save,jei namie švęsime,negalima vienai būti. 4u.gif
Atsakyti
Oi Ingrida, kas gi man nutiks smile.gif beto jei tik norečiau abeji vaikai mielai priimtu smile.gif, ir šiaip kiek pasaulyje žmoniu vieni kūčias švenčia ir kalėdas ir nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyžuka, kartais vienai švęsti yra gerai. Aš tai pavargstu nuo kasdieninės žmonių gausos. Tai kartais svajoju atjungti telefoną bent porai dienų, griebti detektyvą ir šiltai įsirausus sofoje skaityti. Arba pasižiūrėti kad ir Avatarą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti