Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Kaip ne laiku tuos šalčius paskelbė. Man dar 10 dienų gero oro reikia.
Atsakyti
IK, tai dar turit darbelio?
Man lapė išpjovė visus 19 gaidžių broilerių. Vištos kitur atskirtos buvo. Pikta nežinau kaip.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vat kodėl mb neleidžia laikyti vištų.Kaimynų būrį vištų išpjovė.Žiemą matydavome lauku einant dienos metu. ax.gif Nuostolis tikrai Liniuk. 4u.gif
Atsakyti
Vaje Liniux unsure.gif

mano vos ne kasmet praretina parazitė lapė, dabar kai išeinu į darbą su tamsa neleidžiu lauk ir aplamai leidziu kai aš anmuose ir šuo paleistas, nes teko vasara matyt apie 7 ryto kai saule jau dangum ritinejosi lakste nedorėlė netoli ūkinio matyt tikrino ...
Atsakyti
Liniau, ką jau bedarysi. Nuostolis baisus. blink.gif
Kitą vasarą žadu auginti. Tik irgi labai bijau. Gal reikės betonuoti aplink gardą.
Atsakyti
Nesitikėjau, kad į kiemą ateis. Dar kaip tyčia, šuns koja sutinusi, pagailėjau, prieangy guli. Jei būtų lauke, gal būtų pajutęs. Nu brudas, ne lapė
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 11 15, 21:54)
Liniau, ką jau bedarysi. Nuostolis baisus. blink.gif
Kitą vasarą žadu auginti. Tik irgi labai bijau. Gal reikės betonuoti aplink gardą.

žiuriu dabar kas auginasi tokius veislinius kur kainuoja ar kad ir paprastu daiugiau visi darosi voljerus su viršumi irgi dengtu kad neįlystu niekas mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Atvariau keturias po dvylika valandų, viena diena ypač buvo sudėtinga, oi, kokie pikčiurnos pasitaikė ax.gif
Užsiregistravau kraujo tyrimams, mums diabetikams daro kas tris mėnesius. Dar reiktų kada pas endokrinologę, kol dirbam dviese, galvoju ir ortopedinius batus užsisakyti, žiūrėsiu, gal iš kinų užsisakyti pigiau gautusi, nes vistiek ortopediniame nemenkai primokėti reikia.
Gaila, jau sunešiojau upsus, tokie patogūs buvo, nuplyšo visas pado šonas. Kažin ar verta ieškoti meistro.
Va ir pasikalbėjau pati su savimi, starost ne radost mirksiukas.gif
Atsakyti