Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Šiandien cepelinų diena, privirėm su dukra, jau seniai norėjau, bet laukiau daugiau valgytojų biggrin.gif Ir saldumynai ėjo į trasą biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Oi Liniuk,kaip skamba skaniai. wub.gif wub.gif Nepamenu kada viriau cepeiinus? ax.gif
Atsakyti
IK, ar auginai šiemet kalakutus? Mano broileriai pagaliau biški atsigavo, matyt bulvės padėjo. Nenbe gėda ir parduot, netoli 5 kg šiandieniniai traukė gaidžiai, vištos mažesnės. Nu ilgai jie man auga, bet užtai gera, sveika mėsa. Bet irgi didžiausius tik pjoviau.
Vėjas tai baisus, nors ir nėra šalta.
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2023 11 04, 18:42)
IK, ar auginai šiemet kalakutus? Mano broileriai pagaliau biški atsigavo, matyt bulvės padėjo. Nenbe gėda ir parduot, netoli 5 kg šiandieniniai traukė gaidžiai, vištos mažesnės. Nu ilgai jie man auga, bet užtai gera, sveika mėsa. Bet irgi didžiausius tik pjoviau.
Vėjas tai baisus, nors ir nėra šalta.

Laba,
Oho. Broilerio skerdienos 5 kg? Ar pati nukirsta višta? bigsmile.gif
Atsakyti
Ate, skerdienos, ne visai 5, 4,7 ir 4,8. Bet aš jau nervinaus, nes draugė pirko vėliau ir jau prieš porą mėnesių išpjovė tokio svorio, BET, žinau, kad maišė kombikormos. Teisybės nesakė kiek, bet maišė. Pas mane grūdai, miltai, daržovės, buvės. Nu sušerta daug. Vištos tai tokios apie 3,5 o gaidžiai didesni auga. Bet tai yra ir ubagėlių biggrin.gif
Atsakyti
Liniukai, su kalakutais gal užrišau visiems laikams. Gerai ta mėsa, bet reikia kombikormos ir nelabai turiu , kas padeda pjauti. Šiemet net viščiukų neauginau. Aišku, vaikai burbuliavo. Mol, teks valgyti mėšlą iš parduotuvės. Gal kitais metais rimčiau užsiimsiu.
Vis krypsta žvilgsnis į žąsis. netoli mūsų senojo sandėlio žmonės laiko kelias tokias fainuoles, tai jos pastoviai mane iškeikia savo žąsų kalba,
Atsakyti
Manęs žąsys netraukia, laikiau vienais metais, nelabai ten tos mėsos. Žadėjau antis šiemet augint, bet reik joms vietos pataisyt kažkur. Lapė ateina kartais į svečius, tai reik saugot.
Turiu tokius žmones, kur ima po 2 broilerius kas antrą savaitę, tai sako, jei galim sau leisti gerą valgyt, tai ir valgom. Nesulyginsi prie parduotuvinės. Dar virš 60 turiu.
Maniškis kartais pešti padeda, daugiau viską pati darau visada smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oho Liniukai,oho. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2023 11 04, 19:23)
Ate, skerdienos, ne visai 5, 4,7 ir 4,8. Bet aš jau nervinaus, nes draugė pirko vėliau ir jau prieš porą mėnesių išpjovė tokio svorio, BET, žinau, kad maišė kombikormos. Teisybės nesakė kiek, bet maišė. Pas mane grūdai, miltai, daržovės, buvės. Nu sušerta daug. Vištos tai tokios apie 3,5 o gaidžiai didesni auga. Bet tai yra ir ubagėlių biggrin.gif

Laba,
Ačiū. Reiškia aš augint nemoku. Bet auginam 75 dienas ir į šaldiklį. Kombikormos duodam iki mėnesio. Bet 3 kg jau dideliu laikom.
Pas jus per kiek laiko tokie užauga?
Atsakyti
Ate, moki, man jau gaunasi dvigubai ilgiau nei tau. Bet bulvių daug yra, reik sušerti, tai tegul ėda.Grūdai irgi neperkami. Pradės labiau šalti, išpjausiu.
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2023 11 05, 17:24)
Ate, moki, man jau gaunasi dvigubai ilgiau nei tau. Bet bulvių daug yra, reik sušerti, tai tegul ėda.Grūdai irgi neperkami. Pradės labiau šalti, išpjausiu.

Mes daržovėm, dilgynėm ir kviečių, žirnių, kukurūzų mišiniu. Po mėnesio kombės neduodam. Nuo 20- os dienos kombikormą palengva nutraukia. Bulvių neturim, dabar jau ir daržovių neturėsim. Bus mišinys ir dilgynės. Šiemet jau taip buvo.
Šiemet niekas neužaugo. Viską perkamės.
Atsakyti
Ate, kaip suprasti "niekas neužaugo '? Ar nesodinai, ar sausra buvo ?
Kaip noriu jus pamatyti... Pavargau šiemet, nė sekmadienio laisvo nebūna. Tenka užsakymus vežti, o taip norėtųsi išsitiesti ant sofos su kokiu detektyvu ir dėl nieko nesirūpinti. Šiandien atsipūtusi tik išėjau rožes paskutinį kartą apravėti, skambina iš vienos firmos atsibudę. Mol , būk gerutė, atvežk kelias dėžes petražolių" Viską metusi nulėkiau pripešioti tų petražolių, nuvežiau. Nėra kas pavaduoja, vyrai dar laukuose pluša, liko gal 3 priekabos burokėlių , ryt pabaigs surinkti. Dar kopūstus kokios 2 dienos susivežti, tada liks palengva kininiai.
Atsakyti